Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Державне мито » Платники державного мита

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Які суб’єкти господарювання є платниками державного мита на території України?

25.08.2011

Фізичні та юридичні особи за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу документів, що мають юридичне значення, уповноваженими на те органами.

Читати далі »

Чи повинно акціонерне товариство закритого типу сплачувати державне мито, якщо розміщення цінних паперів здійснюється приватно?

25.08.2011

Враховуючи те, що об’єктом справляння державного мита на сьогоднішній день є реєстрація інформації про емісію цінних паперів, тобто публічне (відкрите) їх розміщення в засобах масової інформації або оголошення будь-яким іншим способом повідомлення про продаж цінних паперів, то приватне (закрите) розміщення цінних паперів, шляхом безпосередньої їх пропозиції заздалегідь визначеному колу осіб не є об’єктом справляння державного мита.

Читати далі »

Чи сплачується державне мито у разі нотаріального посвідчення цивільно-правових угод приватними нотаріусами?

25.08.2011

Приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій щодо посвідчення цивільно-правових угод справляють плату, яка не може бути меншою від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії. Тобто, приватні нотаріуси не справляють державне мито.

Читати далі »

Хто є платником державного мита у разі нотаріального посвідчення договору дарування на користь неповнолітньої особи, якщо ФО – дарувальник має пільгу щодо сплати державного мита?

25.08.2011

Враховуючи те, що фізична особа – дарувальник має право на пільгу щодо сплати державного мита, то при нотаріальному посвідченні договору дарування державне мито сплачується другою стороною в повному обсязі та на загальних підставах, незалежно від того, що обдарованим є неповнолітня особа. При цьому, п. 2 ст. 14 Сімейного кодексу України передбачено, якщо дитина не може самостійно здійснювати свої права, ці права здійснюють батьки, опікун або самі ці особи за допомогою батьків чи піклувальників.

Читати далі »