Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Державне мито » Повернення державного мита

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи повинен відповідач, який відповідно до ст. 4 Декрету № 7-93 має пільгу зі сплати державного мита, відшкодувати позивачеві сплачене ним державне мито, якщо господарський суд задовольнив вимоги позивача на 100%?

25.08.2011

Відповідач зобов’язаний виконати рішення суду і відшкодувати позивачеві сплачене ним державне мито.

Читати далі »

Який порядок повернення державного мита?

25.08.2011

Повернення державного мита проводиться на підставі заяви платника, поданої ним до відповідного органу, що справляє державне мито, за умови, якщо заяву про повернення було подано до закінчення річного строку з дня зарахування суми до бюджету.

Читати далі »

В яких випадках сплачене державне мито підлягає поверненню?

25.08.2011

Сплачене державне мито підлягає поверненню частково або повністю у випадках: 1) внесення мита в більшому розмірі, ніж передбачено чинним законодавством; 2) повернення заяви (скарги) або відмови в її прийнятті, а також відмови державних нотаріальних контор або виконавчих комітетів міських, селищних і сільських Рад народних депутатів у вчиненні нотаріальних дій; 3) припинення провадження у справі або залишення позову без розгляду, якщо справа не підлягає розглядові в суді чи в господарському суді, а також коли позов подано недієздатною особою; 4) скасування в установленому порядку рішення суду; 5) неприйняття Кабінетом Міністрів України у встановлені строки рішення про створення (реєстрацію) промислово- фінансової групи або зняття проекту створення промислово- фінансової групи з розгляду уповноваженою собою ініціаторів створення цієї промислово-фінансової групи; 6) в інших випадках, передбачених законодавством України. Повернення державного мита провадиться за умови, якщо заяву подано до відповідної установи, що справляє мито, протягом року з дня зарахування його до бюджету. Повернення державного мита за подання до Кабінету Міністрів України проекту створення промислово-фінансової групи проводиться у безспірному порядку згідно з виконавчим написом, вчиненим у державній нотаріальній конторі.

Читати далі »

Який порядок справляння державного мита з основного договору купівлі-продажу нерухомості, зокрема земельної ділянки, якщо під час укладання попереднього договору щодо цієї угоди держмито було сплачено із зазначеної в такому попередньому договорі суми завд

25.08.2011

При укладанні та нотаріальному посвідченні основного договору купівлі-продажу нерухомості, в тому числі земельної ділянки, державне мито, сплачене за нотаріальне посвідчення попереднього змішаного договору, поверненню не підлягає, проте зараховується до сплати суми державного мита за нотаріальне посвідчення основного договору, якщо в такому основному договорі сторони здійснюють посилання на укладений попередній договір і зазначають суму вже сплаченого авансового платежу (завдатку).

Читати далі »

Чи підлягає поверненню державне мито, яке сплатила ФО до бюджету, у разі оформлення договору купівлі-продажу рухомого майна, який нотаріально не посвідчувався?

25.08.2011

У разі оформлення договору купівлі-продажу рухомого майна, який нотаріально не посвідчувався, фізична особа, яка сплатила державне мито до бюджету, має право на повернення суми сплаченого державного мита на підставі статті 8 Декрету.

Читати далі »