Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Земельний податок для фізичних осіб: платники податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи повинна СПД - ФО, що перебуває на спрощеній системі оподаткування, сплачувати земельний податок за земельну ділянку, яка знаходиться у власності, у разі надання такої ділянки в оренду?

25.08.2011

Земельний податок за земельну ділянку, що перебуває у власності фізичної особи (громадянина) і за договором оренди надається в користування іншим особам (договір оренди укладено власником земельної ділянки як фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку), справляється на загальних підставах. При цьому у вирішенні питання визначення розміру орендної плати за землю сторони є вільними згідно зі ст. 627 Цивільного кодексу України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником земельного податку СПД - ФО, що є платником ЄП?

25.08.2011

Якщо земельна ділянка використовується платником податку безпосередньо для провадження підприємницької діяльності, то такий платник податку звільняється від плати (податку) за землю за таку земельну ділянку. За земельні ділянки, що безпосередньо не використовуються платником податку (в тому числі, передані за договорами оренди у використання третім особам), платник податку має сплатити земельний податок на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником земельного податку громадянин, який зареєстрований СПД - ФО та перебуває на спрощеній системі оподаткування (ЄП), за земельну ділянку, що використовується ним у підприємницькій діяльності, якщо акт на право власності офо

25.08.2011

Суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником ряду видів податків і зборів (обов'язкових платежів) в т.ч. плати (податку) за землю. Такий платник єдиного податку звільняється від плати (податку) за землю лише за ділянки, що фактично використовуються для здійснення підприємницької діяльності, доходи від провадження якої оподатковуються єдиним податком.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником земельного податку, якщо власниками гаражів є ФО, а обслуговування гаражів здійснює гаражно - будівельний кооператив?

25.08.2011

Оскільки земельну ділянку надано в користування гаражно-будівельному кооперативу, а не кожному члену кооперативу окремо, то кооператив, як землекористувач, повинен сплачувати земельний податок за всю виділену площу землі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платниками земельного податку ФОП за земельні ділянки, що використовуються для здійснення підприємницької діяльності, якщо такі СПД належать до категорій громадян, що мають пільги по сплаті земельного податку за окремими видами земе

25.08.2011

Так, суб’єкти господарювання – фізичні особи, які належать до категорій громадян, що мають пільги по сплаті земельного податку за окремими видами земельних ділянок, є платниками земельного податку за земельні ділянки, надані для здійснення підприємницької діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачує земельний податок ФОП – платник ЄП за земельні ділянки під будівлями, спорудами, переданими в оренду іншим суб'єктам господарювання, якщо це є його видом діяльності?

25.08.2011

Приватний підприємець - власник землі чи землекористувач, який є платником єдиного податку, за земельні ділянки під будівлями, спорудами або їх частинами, переданими в оренду іншим суб'єктам господарювання, повинен сплачувати земельний податок у порядку та за ставками, визначеними Законом України "Про плату за землю" незалежно від обраного виду підприємницької діяльності

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи повинні члени садівницького товариства сплачувати земельний податок, якщо земля приватизована, чи платником є садівницьке товариство?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Якщо земельні ділянки приватизовані громадянами - членами садівничого товариства і кожен громадянин отримав документ, що засвідчує право на земельну ділянку, то такі громадяни, крім тих, кому надані пільги по земельному податку, самостійно будуть сплачувати земельний по...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи повинні члени садівницького товариства сплачувати земельний податок, якщо земля приватизована, чи платником є садівницьке товариство?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див.І) Повна: Згідно зі ст. 35 Земельний кодекс України від 25.10.2001 р.№2768-ІІІ (далі – Кодекс) громадяни України із земель державної і комунальної власності мають право набувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для ведення індивідуального...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи повинен сплачувати земельний податок СПД- ФО, який придбав у багатоповерховому жилому будинку нежитлове приміщення на першому поверсі?

25.08.2011

Платниками земельного податку до бюджету є власники земельних ділянок та землекористувачі - підприємства, установи і організації, яким надані в постійне користування земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, або об'єднання власників таких будинків. Якщо власник викупленого нежитлового приміщення у багатоповерховому житловому будинку має документ, що посвідчує право власності або право користування землею, то така особа має сплачувати земельний податок на загальних підставах. З приводу вирішення питання, пов’язаного з встановленням факту виникнення права власності і права користування земельною ділянкою під будівлею та прибудинковою територією, необхідно звертатись до відповідних підрозділів землевпорядних органів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ.Чи повинен сплачувати земельний податок СПД - ФО, який придбав у багатоповерховому жилому будинку нежитлове приміщення на першому поверсі?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: Щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, то в даному випадку платниками земельного податку до бюджету є власники земельних ділянок та землекористувачі - підприємства, установи і організації, яки...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен СПД - ФО сплачувати земельний податок та подавати до податкової інспекції розрахунок земельного податку, якщо укладено договір оренди землі з установою (організацією), що звільнена від сплати земельного податку?

25.08.2011

Подавати до органу державної податкової служби податковий розрахунок земельного податку та сплачувати до бюджету земельний податок повинні безпосередньо ті суб’єкти господарювання, яким земельні ділянки передані у власність або надані в користування. При цьому якщо установа або організація, що користуються пільгами щодо земельного податку, здає у тимчасове користування (оренду) земельні ділянки, то податок за земельні ділянки, передані в тимчасове користування, сплачується у встановлених розмірах на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто повинен сплачувати земельний податок за земельні ділянки, що знаходяться у власності малолітніх та неповнолітніх дітей?

25.08.2011

Сплачувати земельний податок за земельні ділянки, що знаходяться у власності малолітніх та неповнолітніх дітей, повинні батьки, опікун або самі малолітні та неповнолітні діти за допомогою батьків чи піклувальника.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто має пільгу зі сплати земельного податку щодо належних земельних ділянок (частин ділянок) подружжю, яке виховує трьох і більше дітей: і батько і мати чи лише один із батьків?

25.08.2011

Якщо подружжя володіє земельною ділянкою на праві спільної власності, то земельний податок сплачує кожен власник окремо пропорційно своїй частці. При цьому, якщо подружжя виховує трьох і більше дітей, то кожен із батьків має право на пільги щодо податку, який він має сплатити. Якщо земельною діяльною подружжя володіє на праві спільної сумісної власності, то земельний податок сплачує один із подружжя за умови, що земельну ділянку не поділено. У цьому випадку, якщо подружжя виховує трьох і більше дітей, пільга щодо справляння земельного податку поширюється лише на одного із батьків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи повинна ФО або СПД – ФО сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на якій розташована придбана ним за цивільно-правовою угодою будівля (споруда), у разі відсутності інформації щодо виникнення права на земельну ділянку?

25.08.2011

При придбанні будівлі або споруди на підставі договору купівлі - продажу, міни, дарування, успадкування та інших умовах цивільно-правових угод, до громадянина або суб’єкта господарювання переходить право на користування земельною ділянкою, на якій розташована придбана будівля (споруда), при цьому земельний податок за таку земельну ділянку сплачується на підставі даних державного земельного кадастру.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи повинна ФО або СПД – ФО сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на якій розташована придбана ним за цивільно-правовою угодою будівля (споруда), у разі відсутності інформації щодо виникнення права на земельну ділянку?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: ....Разом з цим, відповідно до рекомендацій президії Вищого господарського суду України, що надані листом від 02.02.10 № 04-06/15, виникнення права власності на об'єкт нерухомості не є підставою для автоматичного виникнення права власності чи укладення ...

Читати далі »