Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Земельний податок для фізичних осіб: пільги

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Учасник війни та праці, має гараж у кооперативі, чи має він право на пільгу по сплаті за землю, що зайнята під гаражем?

25.08.2011

Ні, не має. Оскільки земельна ділянка надана в користування гаражно - будівельному кооперативу, який сплачує земельний податок за усю виділену площу землі незалежно від наявності серед членів кооперативу пільг, встановлених законодавством.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ФО, що виховують трьох і більше дітей, звільняються від сплати земельного податку. Про який вік дітей йде мова?

25.08.2011

Дитина – це особа у віці до 18 років (повноліття), якщо згідно закону вона не придбаває права повноліття раніше.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від сплати земельного податку ФО, що мають статус ветеранів праці?

25.08.2011

Для ветеранів праці пільг по сплаті земельного податку не передбачено.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи має право на пільгу по сплаті земельного податку ФО, який належить до категорії пільговиків, якщо відсутні документи на право власності земельною ділянкою, що знаходиться у використанні (документи знаходяться в процесі оформлення)?

25.08.2011

Право на пільги по сплаті земельного податку мають особи, що є платниками відповідно до ст. 5 Закону України "Про плату за змелю": власники земельних ділянок та землекористувачі, право власності на земельні ділянки та право користування яких посвідчено належними документами та даними державного земельного кадастру. Громадянин, який відноситься до категорії громадян, що мають право на пільги по сплаті земельного податку, отримає право на пільгу відповідно до частини другої ст. 12 Закону України "Про плату за землю" лише після отримання права власності на земельну ділянку у законодавчо встановленому порядку та внесення відповідних даних до державного земельного кадастру.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи має право на пільгу по сплаті земельного податку ФО, який належить до категорії пільговиків, якщо відсутні документи на право власності земельною ділянкою, що знаходиться у використанні (документи знаходяться в процесі оформлення)

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: Відповідно до ст. 2 Закону № 2535 та ст. 206 Кодексу використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Власники землі та землекористув...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які пільги встановлені по платі за землю для ФО?

25.08.2011

Пільги по сплаті земельного податку передбачено для таких категорій громадян, як інваліди І і ІІ груп, громадяни, які виховують трьох і більше дітей, та громадяни, члени сімей яких проходять строкову військову службу, пенсіонери, а також інші особи, які користуються пільгами відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", громадяни, яким у встановленому порядку видано посвідчення про те, що вони постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може ФО самостійно визначити земельну ділянку, по якій вона буде користуватись пільгою щодо сплати земельного податку, якщо така ФО має у власності декілька земельних ділянок одного виду в межах граничних норм, визначених Земельним ко

25.08.2011

Якщо фізична особа має декілька земельних ділянок і право на користування пільгами відповідно до ст. 12 Закону "Про плату за землю", то така фізична особа звільняється від сплати земельного податку лише за одну ділянку, яку визначає самостійно на підставі даних державного земельного кадастру та документів, що посвідчують право на пільгу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується пільга по сплаті земельного податку до земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка була збільшена до розміру земельної частки (паю) згідно п.2 ст.121 Земельного Кодексу України?

25.08.2011

Звільненню підлягають земельні ділянки, передбачені ст. 121 Земельного кодексу. Плата за земельні ділянки в натурі (на місцевості), що виділяються громадянам для ведення особистого селянського господарства в розмірі земельної частки (паю), що є більше граничних норм, справляється у загальному порядку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може фермерське господарство використовувати пільги по сплаті земельного податку, право на які мають члени такого фермерського господарства?

25.08.2011

Звільнення від сплати земельного податку інвалідів I і II груп, пенсіонерів, а також інших осіб, які користуються пільгами стосується фізичних осіб і не може використовуватись юридичними особами — фермерськими господарствами. В той же час новостворені фермерські господарства протягом трьох років звільняються від сплати земельного податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають пільги по сплаті земельного податку мешканці багатоповерхового житлового будинку, що мають пільги по сплаті земельного податку за окремими видами земельних ділянок?

25.08.2011

Мешканці багатоповерхового житлового будинку не є платниками земельного податку. Податок за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, сплачують підприємства, установи і організації, які здійснюють управління цими будинками, або об’єднання власників багатоквартирного жилого будинку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ФО отримала право на пільгу протягом року, з якого періоду вона звільняється від сплати земельного податку?

25.08.2011

З місяця, наступного за місяцем, в якому виникло право на користування пільгою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого періоду необхідно сплачувати земельний податок, якщо ФО втратила пільгу протягом року?

25.08.2011

З місяця, наступного за місяцем, в якому втрачено право на користування пільгою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від сплати земельного податку ФО, які користуються пільгами відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"?

25.08.2011

Особи, які користуються пільгами відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", звільняються від сплати земельного податку за земельні ділянки, в межах граничних норм, встановлених Земельним кодексом України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У яких випадках власники земельних часток (паів) звільняються від сплати земельного податку?

25.08.2011

Власники земельних часток (паїв) звільняються від сплати земельного податку за умови передачі земельних часток (паїв) в оренду платникам фіксованого сільськогосподарського податку. У разі самостійного використання земельного паю або передачі його в оренду іншому платникові, ніж платник ФСП, земельний податок сплачується на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи користуються пільгами з земельного податку іноземні громадяни та особи без громадянства?

25.08.2011

Ні, не користуються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи користуються пільгами по сплаті земельного податку ФО за земельні ділянки, що утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв)?

25.08.2011

Оскільки Земельний кодекс не визначає єдиний розмір земельної частки (паю), яка може бути безоплатно передана громадянам, то земельний податок за земельні ділянки, що утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв), справляється на загальних підставах. Від земельного податку звільняються власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику фіксованого сільськогосподарського податку. У разі надання такими громадянами земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду іншим особам, земельний податок сплачується ними на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ФО, яка належить до категорії осіб, що мають право на пільги щодо сплати земельного податку, має у власності дві земельні ділянки однакового виду використання. Чи має право така ФО скористатись пільгою за двома земельними ділянками, якщо

25.08.2011

Ні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняються від сплати земельного податку ФО (власники земельних ділянок та землекористувачі), які проходить строкову військову службу?

25.08.2011

Ні, пільги по сплаті земельного для громадян (власників земельних ділянок та землекористувачів) на час проходження ними строкової військової служби не передбачені.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які ФО є пенсіонерами для застосування норм частини другої ст. 12 Закону України "Про плату за землю"?

25.08.2011

У частині другій статті 12 Закону України "Про плату за землю" перераховані категорії громадян, які мають пільгу по платі за землю. Під терміном „пенсіонери" маються на увазі громадяни, які вийшли на пенсію за віком.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто з членів сім'ї ФО, яка проходить строкову військову службу, має право скористатись пільгою по сплаті земельного податку?

25.08.2011

Не справляється плата за земельні ділянки, в межах граничних норм, встановлених Земельним кодексом України, громадян, члени сімей яких проходять строкову військову службу. Право на зазначену пільгу має один з членів сім’ї особи, яка проходить строкову військову службу, при цьому пільга надається лише на строк проходження такою особою строкової військової служби.

Читати далі »