Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Земельний податок для юридичних осіб: платники податку

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи повинен СПД - ЮО – орендар згідно договору оренди приміщення відшкодовувати орендодавцю земельний податок за земельну ділянку на якій знаходиться орендована будівля? Чи може орендар самостійно сплачувати відповідну суму земельного по

25.08.2011

Під час укладання договору оренди будівлі за домовленістю сторін до складу орендної плати може бути віднесено плату за користування земельною ділянкою. Щодо сплати земельного податку до бюджету, то платником є виключно власник земельної ділянки або землекористувач (орендодавець будівлі).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна сплачувати земельний податок CПД - ЮО, який придбав у власність квартиру в багатоквартирному жилому будинку?

25.08.2011

Ні, не повинен, оскільки платниками земельного податку до бюджету за земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, є власники земельних ділянок та землекористувачі – підприємства, установи і організації, яким надані в постійне користування такі земельні ділянки або об’єднання власників зазначених будинків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є орган місцевого самоврядування, який повністю утримується за рахунок бюджету та надає в оренду будівлі бюджетній установі, платником земельного податку?

25.08.2011

За земельні ділянки зайняті будівлями (їх частинами), що передані в тимчасове користування, земельний податок сплачується на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто буде сплачувати земельний податок, якщо СПД - ЮО уклали договір про спільну діяльність, а земельна ділянка, на якій здійснюється спільна діяльність, належить на праві власності одному з СПД - ЮО?

25.08.2011

Земельний податок сплачує власник земельної ділянки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно сплачувати земельний податок СПД - ЮО – платнику ЄП за земельні ділянки під будівлями (частинами будівель), що передані в оренду?

25.08.2011

Так, за земельні ділянки під будівлями, спорудами (їх частинами), переданими іншим суб’єктам господарювання, земельний податок сплачується на загальних умовах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником земельного податку СПД - ЮО, який отримав кадастровий план, але не отримав документ на право власності на земельну ділянку?

25.08.2011

У разі, якщо юридична особа є власником земельної ділянки за даними державного земельного кадастру, які є підставою для нарахування земельного податку, то така юридична особа буде платником цього податку до бюджету.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачують земельний податок посольства інших держав на території України?

25.08.2011

Іноземні держави, що мають у власності земельні ділянки для розміщення будівель і споруд дипломатичних представництв та інших, прирівняних до них, організацій, на правах, визначених Земельним кодексом, є платниками земельного податку у порядку, встановленому Законом "Про плату за землю".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платниками земельного податку кінопрокатні організації?

25.08.2011

Якщо кінопрокатні організації відносяться до закладів культури і при цьому повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів, то зазначені організації від земельного податку звільняються. В усіх інших випадках кінопрокатні організації сплачують земельний податок на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати земельного податку нерезидентами – ЮО?

25.08.2011

Якщо іноземні юридичні особи мають у власності земельні ділянки на правах, визначених Земельним кодексом, то вони є платниками земельного податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи повинен сплачувати земельний податок СПД - ЮО, у разі придбання нежилого приміщення у жилому багатоповерховому будинку?

25.08.2011

Платниками земельного податку до бюджету є власники земельних ділянок та землекористувачі - підприємства, установи і організації, яким надані в постійне користування земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, або об'єднання власників таких будинків. В той же час якщо власник викупленого нежитлового приміщення у багатоповерховому житловому будинку має документ, що посвідчує право власності або право користування землею, то така особа має сплачувати земельний податок на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи повинен сплачувати земельний податок СПД - ЮО, у разі придбання нежилого приміщення у жилому багатоповерховому будинку?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: В той же час слід зазначити, що відповідно до ст. 4 Житлового кодексу Української РСР від 30 червня 1983 року № 5464-X до житлового фонду не входять нежилі приміщення в жилих будинках, призначені для торговельних, побутових та інших потреб непромислов...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен сплачувати земельний податок СПД - ЮО, якому рішенням органу місцевого самоврядування виділено землю у користування, та який здійснює діяльність на цій землі, проте фактично документів на право користування земельною ділянкою

25.08.2011

Якщо юридична особа розпочала використання земельної ділянки на підставі рішення органу місцевого самоврядування, тобто до моменту виникнення права на користування нею, то така юридична особа має сплачувати земельний податок до бюджету незалежно від наявності оформлених документів на земельну ділянку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011Чи є платником земельного податку СПД - ЮО, що придбав будівлю, але документи на право власності земельної ділянки, на якій знаходиться зазначена будівля, не отримані, так як знаходяться в стадії оформлення?

25.08.2011

Платником земельного податку до бюджету є власник земельної ділянки або землекористувач на підставі даних державного земельного кадастру. Власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен СПД - ЮО за земельну ділянку щодо якої встановлено земельний сервітут (право користування сусідньою земельною ділянкою) сплачувати земельний податок або орендну плату за землю?

25.08.2011

За земельну ділянку, щодо якої встановлено земельний сервітут, нараховувати та сплачувати до бюджету земельний податок або орендну плату за землю повинен власник такої земельної ділянки, землекористувач, або її орендар. Юридична особа, що отримала право користування земельною ділянкою (земельний сервітут), не має підстав сплачувати земельний податок або орендну плату за земельну ділянку щодо якої встановлено земельний сервітут.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен СПД - ЮО, який згідно договору з органом державної влади (органом місцевого самоврядування) отримав право на користування земельною ділянкою державної чи комунальної власності для забудови (суперфіцій), окрім плати за суперфіц

25.08.2011

Ні, не повинна.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД -ЮО придбав будівлю, документи на земельну ділянку, на якій розміщена будівля, не оформлялись, умови на яких перебувала земельна ділянка у попереднього власника будівлі підприємству невідомі. Через декілька тижнів будівлю продано. Ч

25.08.2011

Юридична особа повинна розраховувати та сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на якій розміщено будівлю. При цьому процедуру визнання факту виникнення або припинення права власності і права користування земельними ділянками встановлює державний земельний кадастр, який є підставою для нарахування земельного податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно підприємству (установі, організації), що повністю утримується за рахунок бюджету, сплачувати земельний податок за земельні ділянки водного фонду, якщо укладено договір підряду зі стороннім СПД на розведення риби у водоймі?

25.08.2011

Укладення договору підряду не впливає на порядок сплати земельного податку підприємством (установою, організацією), що повністю утримується за рахунок бюджету. Якщо підприємства, установи та організації, що користуються пільгами щодо земельного податку, здають у тимчасове користування (оренду) земельні ділянки, окремі будівлі або їх частини, податок за земельні ділянки, зайняті будівлями (їх частинами), переданими в тимчасове користування, сплачується у встановлених розмірах на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно СПД - платнику ЄП сплачувати земельний податок за земельні ділянки, що призначені для провадження ним підприємницької діяльності, якщо господарська діяльність таким платником не здійснюється?

25.08.2011

Ні, оскільки суб’єкт господарювання – платник єдиного податку не є платником земельного податку лише за земельні ділянки, що призначені для провадження ним підприємницької діяльності, незалежно від того чи здійснюється господарська діяльність чи ні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Згідно рішення міської ради об’єкти благоустрою міста (майдани, вулиці, проїзди, парки, сквери, бульвари, кладовища) передаються на баланс спеціалізованих комунальних підприємств для забезпечення їх утримання та догляду. Чи є спеціалізов

25.08.2011

Спеціалізовані комунальні підприємства є платниками земельного податку за земельні ділянки під об’єктами благоустрою міста, у разі якщо за даними державного земельного кадастру зазначені підприємства є власниками чи землекористувачами таких земельних ділянок.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен СПД - платник ЄП – власник земельної ділянки сплачувати земельний податок при наданні такої ділянки в оренду?

25.08.2011

Платник єдиного податку, що є власником земельної ділянки та має державний акт або інший документ, який посвідчує право власності на земельну ділянку, може як орендодавець укладати договори оренди такої земельної ділянки . У цьому випадку платник єдиного податку – власник земельної ділянки при наданні такої ділянки в оренду звільняється від сплати земельного податку до бюджету. Водночас платник єдиного податку повинен сплачувати земельний податок на загальних умовах. за земельні ділянки під будівлями, спорудами (їх частинами), переданими іншим суб’єктам господарювання.

Читати далі »