Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Земельний податок для юридичних осіб: ставки податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 За якими ставками оподатковуються земельні ділянки, надані гаражно – човновому кооперативу з метою забудови боксами для зберігання особистих водних транспортних засобів?

25.08.2011

Зменшення ставок земельного податку за земельні ділянки, надані кооперативам з метою забудови боксами для зберігання особистих водних транспортних засобів, ст. 7 Закону №2535 не передбачено. Отже, земельний податок за вищеназвані земельні ділянки, що перебувають у користуванні гаражно – човнового кооперативу, сплачується на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Як справляється земельний податок за земельні ділянки, надані суб’єктам господарювання за рішенням органу місцевого самоврядування (органу виконавчої влади) для будівництва об'єктів містобудування, у разі перевищення строків завершенн

25.08.2011

У разі перевищення підприємствами, установами або організаціями строку, встановленого у рішенні відповідного органу місцевого самоврядування або виконавчої влади при наданні земельної ділянки для будівництва об'єкта містобудування, земельний податок за таку земельну ділянку справляється у п’ятикратному розмірі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Як справляється земельний податок за земельні ділянки, надані суб’єктам господарювання за рішенням органу місцевого самоврядування (органу виконавчої влади) для будівництва об'єктів містобудування, у разі перевищення строків завершен

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.), Повна: .....Статтями 20 та 22 Закону України від 16 листопада 1992 року № 2780-ХІІ "Про основи містобудування" (із змінами та доповненнями) встановлено, що регулювання земельних відносин у містобудуванні здійснюється відповідно до земельного законодавства. Заб...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як справляється земельний податок за земельні ділянки, надані суб’єктам господарювання для будівництва об'єктів містобудування, у разі перевищення строку завершення будівництва, що визначений умовами проведення земельних торгів?

25.08.2011

Податок за земельні ділянки, надані підприємствам, установам і організаціям для спорудження об’єктів містобудування, справляється у п’ятикратному розмірі у разі перевищення строку, встановленого для будівництва об’єкта містобудування, що визначений умовами проведення земельних торгів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою ставкою сплачують СПД - ЮО земельний податок за земельні ділянки в межах населених пунктів, грошову оцінку яких встановлено?

25.08.2011

Ставка земельного податку з земель населених пунктів, грошову оцінку яких встановлено, визначена у розмірі одного відсотка від їх грошової оцінки. Отже, суб’єкти господарювання, які придбали земельні ділянки на підставі цивільно-правових угод, передбачених Земельним кодексом України, (в тому числі до 01.01.2008), при визначенні податкового зобов’язання по земельному податку на 2008 рік повинні враховувати, що у разі, коли ціна земельної ділянки, яка встановлена в угоді, перевищує нормативну грошову оцінку землі від якої розраховується розмір податку, то сума земельного податку обчислюється від ціни продажу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може СПД - ЮО, що має на балансі земельні ділянки за межею населеного пункту, зайняті під’їзними залізничними коліями, сплачувати земельний податок за ці земельні ділянки, як за землі залізничного транспорту?

25.08.2011

Ні, не може. За земельні ділянки за межами населеного пункту, надані для підприємств промисловості, земельний податок справляється в розмірі 5 відсотків від грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як справляється земельний податок за земельні ділянки, надані суб’єктам господарювання для спорудження об'єктів містобудування, у разі перевищення строку, встановленого для завершення будівництва об’єктів незавершеного будівництва, визна

25.08.2011

Податок за земельні ділянки, надані підприємствам, установам або організаціям для спорудження об’єктів містобудування справляється у п’ятикратному розмірі у разі перевищення строку, встановленого для завершення будівництва об’єкта незавершеного будівництва, визначеного умовами приватизації такого об’єкта.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які ставки земельного податку за земельні ділянки надані для військових формувань?

25.08.2011

Податок за земельні ділянки, надані для військових формувань, утворених відповідно до законів України: - в межах населених пунктів справляється у розмірі 25 відсотків суми земельного податку, обчисленого за загальними правилами відповідно до частин першої та другої ст.7 Закону в залежності від того чи проведено грошову оцінку земель чи ні; - за межами населених пунктів справляється у розмірі 0,02 відсотка від грошової оцінки одиниці площі ріллі по області. У разі використання, військовими формуваннями земель не за цільовим призначенням, податок справляється у розмірі 5 відсотків від грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який розмір земельного податку за землю за земельні ділянки водного фонду, що використовуються для вирощування риби СПД?

25.08.2011

Земельний податок за земельні ділянки у межах населених пунктів, зайняті водоймами та надані для виробництва рибної продукції, справляється у розмірі 25 % від суми земельного податку, обчисленого відповідно до частин першої та другої ст. 7 Закону. За земельні ділянки за межами населених пунктів, надані на землях водного фонду, за винятком земельних ділянок сільськогос-подарського призначення, податок справляється у розмірі 0,3 відсотка від грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна зменшити розмір земельного податку, якщо платник за результатами господарської діяльності отримав збиток?

25.08.2011

Результати господарської діяльності не впливають на розмір сплати земельного податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Садівницьке товариство має грошову оцінку землі по декількох категоріях, зокрема: багаторічні насадження, вулиці загального користування, під житлову забудову. За якою ставкою необхідно обчислювати земельний податок?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Оскільки платник податку має у власності (користуванні) земельні ділянки різного цільового призначення, то при визначенні податкового зобов’язання такий платник має окремо обрахувати земельний податок за кожною окремою земельною ділянкою в залежності від її місця знах...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Садівницьке товариство має грошову оцінку землі по декількох категоріях, зокрема: багаторічні насадження, вулиці загального користування, під житлову забудову. За якою ставкою необхідно обчислювати земельний податок?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: Відповідно до ст. 35 Земельного кодексу України від 25.10.2001 р. № 2768-ІІІ зі змінами та доповненнями громадяни України із земель державної і комунальної власності мають право набувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для вед...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою ставкою розраховується земельний податок за земельну ділянку рекреаційного призначення за межами населеного пункту, що придбав СПД - ЮО за цивільно-правовою угодою (є акт на право власності)?

25.08.2011

Враховуючи, що зазначена земельна ділянка придбана на підставі цивільно-правової угоди, то у разі, якщо ціна земельної ділянки, що вказана в цивільно-правовій угоді на підставі якої придбана земельна ділянка, перевищує відповідну грошову оцінку землі (від якої здійснюється розрахунок земельного податку), то розмір цього податку розраховується за ставкою 5 відсотків від ціни земельної ділянки, що вказана в угоді.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які підприємства відносяться до "гірничо-добувних підприємств" та які землі гірничодобувних підприємств оподаткування за зменшеною ставкою 25 % від суми земельного податку?

25.08.2011

Земельний податок за зменшеною ставкою у розмірі 25 % від суми земельного податку справляється лише за площу земельних ділянок гірничодобувних підприємств під розробками корисних копалин (кар'єрами) у межах населених пунктів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СПД - ЮО має у власності сільськогосподарські угіддя, частину яких здає в оренду. За якою ставкою розраховується земельний податок за сільськогосподарські угіддя, які здаються в оренду?

25.08.2011

Земельний податок за сільськогосподарські угіддя, що передані в оренду, розраховується за ставками, визначеними згідно зі ст. 6 Закону України "Про плату за землю".

Читати далі »