Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Земельний податок для юридичних осіб: відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена законодавством за порушення терміну подання податкової декларації по земельному податку ЮО?

25.08.2011

За несвоєчасне подання податкової декларації по земельному податку передбачена відповідальність у вигляді застосування штрафної санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 170 грн., за кожне неподання або затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена, якщо під час документальної перевірки виявлено заниження податкового зобов’язання по земельному податку ЮО?

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 10% від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, але не більше 50% такої суми та не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули. Крім того, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена, якщо під час камеральної перевірки виявлено заниження податкового зобов’язання по земельному податку внаслідок допущення арифметичної або методологічної помилки ЮО?

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 5% суми донарахованого податкового зобов'язання, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули. Крім того, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Яка відповідальність передбачена за порушення термінів сплати земельного податку ЮО?

25.08.2011

За порушення строків сплати платник зобов’язаний сплатити штраф у таких розмірах: -при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання,-у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; -при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання,-у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу; -при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання,-у розмірі 50% погашеної суми податкового боргу. На суму податкового боргу нараховується пеня, а також за порушення термінів сплати передбачена адміністративна відповідальність.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Яка відповідальність передбачена за порушення термінів сплати земельного податку ЮО?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: Крім того, ст.163? Кодексу України від 07.12.1984р. №8073-Х "Про адміністративні правопорушення" передбачено, що неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до спла...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За який період застосовуються штрафні санкції при проведенні камеральної перевірки податкової декларації по земельному податку або орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності?

25.08.2011

При проведенні камеральної перевірки податкової декларації по земельному податку або орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності , штрафні санкції, визначені пп. 17.1.4 п. 17.1 ст. 17 "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", застосовуються до частини податкового зобов’язання, нарахованого за періоди, що минули, та по яких, відповідно, виникла недоплата.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи повинен СПД подати уточнені розрахунки по земельному податку з нараховунням 5% штрафу, у разі встановлення факту, що довідка, видана організацією, яка відповідно до рішення місцевої ради має одноосібне повноваження на видачу довідо

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Оскільки підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, то у разі встановлення факту, що довідка, видана організацією, яка відповідно до рішення місцевої ради має одноосібне повноваження на видачу довідок про нормативну грошову оцінк...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи повинен СПД подати уточнені розрахунки по земельному податку з нараховунням 5% штрафу, у разі встановлення факту, що довідка, видана організацією, яка відповідно до рішення місцевої ради має одноосібне повноваження на видачу довід

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: Згідно зі ст. 14 Закону України від 3 липня 1992 року № 2535-ХІІ "Про плату за землю" із змінами та доповненнями (далі – Закон №2535) платники земельного податку самостійно обчислюють суму земельного податку щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого пот...

Читати далі »