Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Орендна плата за землі державної та комунальної власності для фізичних осіб: порядок обчислення і подання податкової декларації

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи повинні ФО, які не є СПД подавати в податкову інспекцію податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?

25.08.2011

Ні, не повинні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які особливості сплати орендної плати за землю комунальної і державної власності СПД - ФО?

25.08.2011

Суб'єкти господарської діяльності - фізичні особи повинні самостійно обчислити суму земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності щороку станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подавати відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік та сплачувати рівними частками за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого періоду потрібно сплачувати орендну плату за договором оренди земельної ділянки державної та комунальної власності?

25.08.2011

СПД - фізична особа повинна сплачувати орендну плату за землю з дня державної реєстрації договору оренди землі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою формою подається декларація орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?

25.08.2011

Декларація орендної плати подається за формою затвердженою наказом ДПА України від 20.12.2005р. №588, зареєстрованим у Мін’юсті України 30.12.2005р. за №1591/11871. Разом з декларацією подається додаток 1 до податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності "Відомості із договору оренди землі".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подання податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності СПД – ФО?

25.08.2011

Платники орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін подання податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності СПД – ФО за новоукладеними договорами оренди?

25.08.2011

Платник податку за нововідведену земельну ділянку має подати до органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки державної та комунальної власності податкову декларацію протягом місяця з дня виникнення права на нововідведену земельну ділянку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи повинен СПД - ФО подавати податкову декларацію орендної плати за землі державної та комунальної власності, якщо договір оренди оформлений як на громадянина, але орендована земельна ділянка використовується для ведення підприємницьк

25.08.2011

У разі якщо орендарем земель державної або комунальної власності на підставі укладеного з відповідним органом місцевого самоврядування чи органом виконавчої влади договору оренди землі – є громадянин, то такий горомадянин сплачує орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності рівними частками до 15 серпня і 15 листопада та, відповідно, не подає до органів податкової служби податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи повинен СПД - ФО подавати податкову декларацію орендної плати за землі державної та комунальної власності, якщо договір оренди оформлений як на громадянина, але орендована земельна ділянка використовується для ведення підприємниць

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: Відповідно до ст. 21 Закону №161 орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім с...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як справляється орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності у випадку смерті орендаря?

25.08.2011

Оскільки договір оренди державної та комунальної власності припиняється в разі смерті фізичної особи – орендаря, а орендна плата сплачується за фактичний період перебування землі у користуванні у поточному році, то орган державної податкової служби здійснює зменшення у особовій картці платника нарахованої суми орендної плати, термін сплати якої не минув на дату смерті орендаря. Якщо спадкоємці фізичної особи або фізичні особи, які використовували земельну ділянку разом з орендарем, виявили бажання стати орендарями земельної ділянки державної та комунальної власності, то для цього необхідно оформити у загальновстановленому порядку договір оренди такої ділянки. З дня виникнення права користування земельною ділянкою державної та комунальної власності новий орендар буде сплачувати орендну плату.

Читати далі »