Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Орендна плата за землі державної та комунальної власності для фізичних осіб: відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за порушення термінів сплати орендної плати за землю ФО?

25.08.2011

У разі прострочення термінів сплати до платника податку застосовуються штрафні санкції в розмірі 10%, 20%, або 50% погашеної суми податкового боргу в залежності від кількості днів затримки. Також нараховується пеня на суму податкового боргу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за заниження СПД – ФО податкового зобов’язання в податковій декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, яке виявлено ОДПС за результатами камеральної перевірки?

25.08.2011

По результататам камеральної перевірки , в наслідок якої було виявлено арифметичну помилку , що призвела до заниження суми податкового зобов'язання по орендній платі за землю до СПД- фізичної особи застосовується штраф у розмірі п'яти відсотків суми донарахованого податкового зобов'язання, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули (17 грн.).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність за порушення термінів сплати орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності СПД — ФО?

25.08.2011

У разі прострочення термінів сплати до платника податку застосовуються штрафні санкції в розмірі 10%, 20%, або 50% погашеної суми податкового боргу в залежності від кількості днів затримки. Також нараховується пеня на суму податкового боргу із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена законодавством за порушення терміну подання податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності СПД — ФО?

25.08.2011

За несвоєчасне подання податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності передбачена відповідальність у вигляді застосування штрафної санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 170 грн., за кожне неподання або затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як СПД-ФО може виправити самостійно виявлені помилки в податковій декларації орендної платі за земельні ділянки державної і комунальної власності і яка відповідальність за заниження податкового зобов'язання?

25.08.2011

СПД - фізична особа повинна або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму такої недоплати та штраф у розмірі 5% від суми до подання такого уточнюючого розрахунку, або відобразити суму такої недоплати у складі декларації з цього податку за наступний податковий період збільшену на суму штрафу в розмірі 5%.

Читати далі »