Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Орендна плата за землі державної та комунальної власності для юридичних осіб: об’єкти орендної плати

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи потрібно ЮО, яка уклала договір оренди земельної ділянки державної та комунальної власності, надавати до ОДПС за місцезнаходженням земельної ділянки договір оренди?

25.08.2011

Юридична особа - орендар земельної ділянки зобов'язана у п'ятиденний строк після державної реєстрації договору оренди земельної ділянки державної або комунальної власності надати копію договору відповідному органу державної податкової служби.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що вважається підставою для нарахування орендної плати за землі державної і комунальної власності?

25.08.2011

Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, є договір оренди такої земельної ділянки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно здійснювати державну реєстрацію додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки державної чи комунальної власності та з якої дати набирають чинності зміни, що вносяться до договору оренди такою додатковою угодою?

25.08.2011

Питання реєстрації додаткових угод до укладених договорів оренди земель державної чи комунальної власності та набрання ними чинності належить до компетенції Державного комітету України із земельних ресурсів та підпорядкованих йому землевпорядних органів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. До якої дати СГ повинен сплачувати орендну плати за земельні ділянки державної та комунальної власності у разі припинення (розірвання) договору оренди: з дати прийняття рішення відповідного органу виконавчої влади (відповідної сільсь

25.08.2011

У разі припинення або розірвання договору оренди земельні ділянки державної (комунальної) власності орендар повинен сплатити орендну плата за земельні ділянки державної (комунальної) власності за фактичний період перебування землі користуванні у поточному році, тобто до дати повернення земельної ділянки орендодавцю (відповідному органу виконавчої влади чи відповідній сільській, селищній, міській раді), що підтверджується актом приймання-передачі земельної ділянки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. До якої дати СГ повинен сплачувати орендну плати за земельні ділянки державної та комунальної власності у разі припинення (розірвання) договору оренди: з дати прийняття рішення відповідного органу виконавчої влади (відповідної сільс

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: .... Відносини, пов'язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України від 6 жовтня 1998 року №161-XIV "Про оренду землі" (далі – Закон №161), законами України, іншими нормативно-правовими актами, ...

Читати далі »