Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Орендна плата за землі державної та комунальної власності для юридичних осіб: розмір орендної плати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Як розраховується орендна плата за земельні ділянки державної та/або комунальної власності, якщо у договорі оренди окремим пунктом зазначено, що орендна плата визначається з урахуванням індексів інфляції?

25.08.2011

. Відповідно до ст. 13 Закону України від 3 липня 1992 року № 2535-ХІІ „Про плату за землю” із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2535) підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, є договір оренди такої земельної ділянк...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи існують пільги щодо сплати орендної плати за земельної ділянки державної та комунальної власності?

25.08.2011

Ні. Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Закону № 2535-ХІІ).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи повинен СГ враховувати при розрахунку сум орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності вимоги договору оренди, який передбачає сплату до бюджету орендної плати за період до укладення договору, якщо така в

25.08.2011

Оскільки договір оренди земельні ділянки державної та/або комунальної власності є обов'язковим для виконання сторонами, то якщо договір оренди передбачає сплату до бюджету орендної плати за період до укладення договору, суб’єкт господарювання – орендар зобов’язаний при обчисленні суми орендної плати та заповненні податкової декларації врахувати умови договору оренди.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи повинен СГ враховувати при розрахунку сум орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності вимоги договору оренди, який передбачає сплату до бюджету орендної плати за період до укладення договору, якщо така

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: .....Згідно зі ст. 2 Закону №2535 використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати. За земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата. Об'єктом плати за землю є земельна ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Органом місцевого самоврядування затверджено нову нормативну грошову оцінку землі. З якого моменту ЮО – орендар повинен розраховувати орендну плату з врахуванням нового розміру нормативної грошової оцінки землі: з дати затвердження но

25.08.2011

У разі зміни протягом року грошової оцінки землі, платник орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, для якого орендна плата встановлена у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, у якому виникли такі зміни, має подати нову звітну податкову декларацію.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Органом місцевого самоврядування затверджено нову нормативну грошову оцінку землі. З якого моменту ЮО – орендар повинен розраховувати орендну плату з врахуванням нового розміру нормативної грошової оцінки землі: з дати затвердження н

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: Платник податків має право подавати щомісячно нову звітну податкову декларацію, що не звільняє його від обов'язку подання податкової декларації до 1 лютого поточного року, у тому числі й за нововідведені земельні ділянки, що не звільняє від обов'язку под...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якого бюджету потрібно перераховувати кошти за користування земельною ділянкою? Чи може орендар розрахуватися з орендодавцем у натуральній формі, і в яких випадках він може вимагати від орендодавця зменшення розміру орендної плати?

25.08.2011

Платежі за землю зараховуються на відповідні рахунки бюджетів сільської, селищної, міської рад, на території яких розташовано земельні ділянки. Орендна плата за земельні ділянки, що перебувають у державній і комунальній власності, справляється виключно в грошовій формі орендар має право вимагати відповідного зменшення орендної плати в разі, якщо стан орендованої земельної ділянки погіршився не з його вини.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як індексується розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності щомісяця чи щорічно?

25.08.2011

Розмір орендної плати за земельні ділянки індексується щорічно станом на 1 січня поточного року на коефіцієнт індексації за попередній рік.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Яка грошова оцінка землі використовується при розрахунку орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності за межами населених пунктів, якщо їх нормативна грошова оцінка не встановлена, та який максимальний розмір

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: При визначенні розміру орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за межами населених пунктів повинна враховуватись грошова оцінка одиниці площі ріллі по області. Якщо нормативна грошова оцінка для земельних ділянок не встановлена, то відсутня...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Яка грошова оцінка землі використовується при розрахунку орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності за межами населених пунктів, якщо їх нормативна грошова оцінка не встановлена, та який максимальний розмір

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: Статтею 93 та перехідними положеннями Земельного кодексу України (далі – Кодекс) визначено, що орендодавцями земельних ділянок є їх власники або уповноважені ними особи. До розмежування земель державної та комунальної власності повноваження щодо розпор...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи мають право органи ДПС при проведенні невиїзних документальних перевірок визначати суми податкового зобов’язання по орендній платі за земельні ділянки державної та/або комунальної власності, використовуючи копії договорів оренди, я

25.08.2011

Так, органи ДПС при проведенні невиїзної документальної перевірки, в процесі якої визначаються суми податкового зобов’язання по орендній платі за земельні ділянки державної та/або комунальної власності, мають право використовувати копії договорів оренди, які надаються суб’єктами господарювання відповідно до вимог ст. 21 Закону України "Про оренду землі".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи мають право органи ДПС при проведенні невиїзних документальних перевірок визначати суми податкового зобов’язання по орендній платі за земельні ділянки державної та/або комунальної власності, використовуючи копії договорів оренди,

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: Відповідно до п. 1 ст. 11 Закону України від 4 грудня 1990 року №509-ХІІ „Про державну податкову службу в Україні” із змінами та доповненнями органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України,...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно внести зміни в договір оренди земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності в зв’язку зі змінами у 2008р. мінімального розміру орендної плати?

25.08.2011

Органи місцевого самоврядування та виконавчої влади, як розпорядники земель, мають підстави для оформлення та перегляду договорів оренди землі з врахуванням збільшення мінімального розміру орендної плати за землю. Якщо податкову декларацію з орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності було подано до податкового органу за ставками договору до якого не було внесені зміни, то після внесення змін до договору платник податку повинен подати нову звітну декларацію.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи правомірно органи ДПС при проведенні невиїзної документальної перевірки, в процесі якої визначаються суми податкового зобов’язання по орендній платі за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, викори

25.08.2011

Так, органи державної податкової служби при проведенні невиїзної документальної перевірки, в процесі якої визначаються суми податкового зобов’язання по орендній платі за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, мають право використовувати отриману від землевпорядних органів інформацію щодо розміру нормативної грошової оцінки землі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи правомірно органи ДПС при проведенні невиїзної документальної перевірки, в процесі якої визначаються суми податкового зобов’язання по орендній платі за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, викор

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: Відповідно до ст. 2 Закону України від 3 липня 1992 року №2535-ХІІ "Про плату за землю" із змінами та доповненнями (далі – Закон №2535) плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оці...

Читати далі »