Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Орендна плата за землі державної та комунальної власності для юридичних осіб: порядок обчислення і подання податкової декларації

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 І. Яку податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності повинен подати орендар у разі укладення та реєстрації у поточному році додаткової угоди до договору оренди землі, якою передбачено, що оренд

25.08.2011

Враховуючи, що за змістом угодами визнаються дії фізичних і юридичних осіб, спрямовані на встановлення, зміну або припинення цивільних прав або обов'язків, а також те, що розмір орендної плати за землю є істотною умовою договору оренди землі, то якщо орендодавцем (сільською, селищною, міською радою або районною, обласною, Київською і Севастопольською міською державною адміністрацією) та орендарем з метою приведення у відповідність до чинного законодавства договору оренди землі укладено та зареєстровано в поточному році додаткову угоду до зазначеного договору, якою передбачено, що орендна плата за землю сплачується у розмірі, встановленому ст. 21 Закону № 161, з 1 січня 2008 року, орендар може у цьому випадку подати податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за новоукладеними договорами. При цьому суми орендної плати, що відповідно до умов додаткової угоди підлягають перегляду з 1 січня 2008 року до дати укладення та реєстрації додаткової угоди, зазначаються у складі податкового зобов’язання за перший звітний місяць такої податкової декларації, у якому виникають податкові зобов’язання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Яку податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності повинен подати орендар у разі укладення та реєстрації у поточному році додаткової угоди до договору оренди землі, якою передбачено, що орен

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: .... Відповідно до ст. 14 Закону № 2535 платники орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідно...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою формою та в який термін подається розрахунок орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?

25.08.2011

Платники орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою встановленою наказом ДПА України від 20.12.2005 р. №588“Про затверження форми податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності”. За нововідведені земельні ділянки платником податку подається податкова декларація протягом місяця з дня виникнення права на нововідведену земельну ділянку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін подання розрахунку орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності за новоукладеними договорами оренди земельних ділянок?

25.08.2011

Платник орендної плати має подати до відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням ново відведеної земельної ділянки податкову декларацію протягом місяця з дня виникнення права на нововідведену земельну ділянку. До податкової декларації за новоукладеними договорами необхідно подати додаток 1 “Відомості із договору оренди землі” та копію договору оренди.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Податкова декларація орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності подається за місцем реєстрації платника податку чи місцезнаходженням земельної ділянки?

25.08.2011

Платники орендної плати за землі державної та комунальної власності подають податкову декларацію відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнити декларацію по орендній платі за землі державної та комунальної власності, якщо була допущена помилка?

25.08.2011

Платник податку має подати до податкового органу уточнюючу декларацію разом з додатком 2 "Перерахунок податкового зобов'язання орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності" .

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які види податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності застосовуються платником орендної плати та які терміни їх подання?

25.08.2011

Відповідно до ст. 14 Закону України від 03.07.92 р. № 2535-ХІІ "Про плату за землю" зі змінами та доповненнями платники орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточн...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Яку звітність потрібно подавати суб’єкту господарювання у поточному році, якщо: кілька років тому закінчився договір оренди земельної ділянки, укладений з органом місцевого самоврядування; на запити щодо продовження строку дії договор

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 І. Коротка: Якщо платник отримав письмову відмову орендодавця щодо можливості поновлення договору оренди, але фактично використовував земельну ділянку, то оскільки використання землі в Україні є платним, платник повинен сплачувати земельний податок до бюджету на підставі даних ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Яку звітність потрібно подавати суб’єкту господарювання у поточному році, якщо: кілька років тому закінчився договір оренди земельної ділянки, укладений з органом місцевого самоврядування; на запити щодо продовження строку дії догово

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 ІІ. (початок див. І) Повна: Відповідно до ст. 13 Закону України від 3 липня 1992 року № 2535-ХІІ „Про плату за землю” із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2535) підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а орендної плати за земельну...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку звітність і в які терміни слід подавати платнику орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, якщо протягом року змінюється розмір орендної плати?

25.08.2011

Якщо протягом року змінюється розмір орендної плати за договорами оренди земельних ділянок державної і комунальної власності, то платник податку повинен протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, у якому виникли такі зміни, до органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки подати нову звітну податкову декларацію.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як необхідно звітувати по орендній платі за землю – окремо по кожному договору чи в одній декларації за всі земельні ділянки разом, якщо платник орендує декілька земельних ділянок на території однієї сільської, селищної або міської ради?

25.08.2011

Якщо платник має декілька земельних ділянок на території однієї сільської, селищної або міської ради, то може подаватися до відповідного органу державної податкової служби одна узагальнена податкова декларація орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності декларація. Якщо платник орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності має декілька земельних ділянок на території різних сільських, селищних або міських рад, то такий платник зобов'язаний подати до відповідного органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію по кожній земельній ділянці окремо згідно з договором оренди землі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнюється рядок „розмір орендної плати додатку 1 „Відомості з договору оренди землі” до податкової декларації з орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?

25.08.2011

У рядку "розмір орендної плати (грн. коп.)" додатка 1 здійснюється припис, на яку кількість звітних податкових періодів звітного року розбивається відповідна річна сума орендної плати. Наприклад: "з розбивкою на 12 періодів (з січня по грудень)", або "з розбивкою на шість періодів (з січня по липень)", або "з розбивкою на три періоди (з вересня по грудень)" і т. д.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. З якого моменту необхідно сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності, а саме: з дня підписання договору оренди земельної ділянки чи з дня його реєстрації?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Орендар повинен сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності з дня виникнення права користування земельною ділянкою, а саме з дня реєстрації договору оренди земельної ділянки. У разі якщо особа приступає до використання земельної ділян...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. З якого моменту необхідно сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності, а саме: з дня підписання договору оренди земельної ділянки чи з дня його реєстрації?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: Відповідно до ст. 2 Закону України від 3 липня 1992 р. № 2535-ХІІ "Про плату за землю" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2535) використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як в заповнюється додаток 1 „Відомості із договору оренди землі” до податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, якщо платник має декілька земельних ділянок на території однієї сільської, се

25.08.2011

Додаток 1 "Відомості із договору оренди землі" платником орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності складається окремо по кожній земельній ділянці відповідно до укладеного договору оренди землі і подається разом із такою узагальненою податковою декларацією. У верхньому правовому куті додатка 1 у комірці після слова "Додаток" проставляється арабськими цифрами 1, 2, 3 і т. д. кількість додатків, які складаються по кожній земельній ділянці окремо. У податковій декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності у заключній інформації щодо додатків до неї після слів "1 (відомості із договору оренди землі) на" записується сумарна кількість аркушів додатка 1.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У яких випадках до податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності подається додаток 2 „Перерахунок податкового зобов'язання орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності"

25.08.2011

При поданні уточнюючої декларації, уточненні податкових зобов'язань орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності у складі звітної або нової звітної декларації платником складає(ю)ться додаток 2 "Перерахунок податкового зобов'язання орендної плати за земельні ділянки держав...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Платник орендної плати до 1 лютого поточного року подав до податкової інспекції податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Протягом року стосовно орендованої ділянки укладено новий договір

25.08.2011

У разі виникнення обставин, що призвели до зміни податкового зобов'язання, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, у якому виникли такі зміни, платник орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності подає до відповідного органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки нову звітну податкову декларацію та додаток 1 "Відомості із договору оренди землі". При поданні нової звітної декларації платником складається додаток 2 "Перерахунок податкового зобов'язання орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності", який подається платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності до органу державної податкової служби разом з новою звітною податковою декларацією лише у випадку уточнення у складі такої податкової декларації показників за відповідний(ні) податковий(ві) звітний(ні) період(ди).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. За який період СПД може виправити самостійно виправлені помилки, які допущено в податковій декларації за земельні ділянки державної і комунальної власності: не більш як за два попередні роки чи протягом 1095 днів, наступних за останн

25.08.2011

Суб’єкт господарювання має право надати уточнюючий розрахунок для самостійного виправлення помилок у показниках раніше поданої податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності протягом 1095 днів, наступних за останнім днем граничного строку подання такої податкової декларації.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. За який період СПД може виправити самостійно виправлені помилки, які допущено в податковій декларації за земельні ділянки державної і комунальної власності: не більш як за два попередні роки чи протягом 1095 днів, наступних за остан

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: Преамбулою Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2181) визначено, що цей Закон є спеціальним за...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Яку декларацію орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності (розрахунок земельного податку) повинен подавати платник, якщо декларація (розрахунок) з виправленими показниками за звітний місяць подається до орга

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 І. Коротка: Якщо платник уточнює показники декларації орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності (розрахунку земельного податку) за звітний місяць в період з 21 до 30 числа місяця, наступного за звітним, тобто за останнім днем граничного строку подання...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ.Яку декларацію орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності (розрахунок земельного податку) повинен подавати платник, якщо декларація (розрахунок) з виправленими показниками за звітний місяць подається до орга

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 ІІ. (початок див.І) Повна: Відповідно до ст.14 Закону України від 3 липня 1992 року №2535-XII "Про плату за землю" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2535) платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім гр...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як CГ - орендар має розрахувати орендну плату за земельну ділянку державної (комунальної) власності за договором оренди, яким орендна плата визначена у відсотках нормативної грошової оцінки, якщо буде змінено цільове (функціональне)викор

25.08.2011

Платник орендної плати за земельну ділянку державної (комунальної) власності (крім громадян) самостійно обчислює суму орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подає відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Для уточнення нормативної грошової оцінки орендованої землі суб’єкт господарювання – орендар повинен звертатись до відповідних підрозділів землевпорядних органів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право СГ, у разі визнання у судовому порядку договору оренди землі державної і комунальної власності недійсним з моменту його укладання, зменшити податкові зобов’язання по орендній платі за землю за фактичний строк перебування т

25.08.2011

У разі визнання у судовому порядку договору оренди землі недійсним, суб’єкт господарювання не може зменшити узгодженні податкові зобов’язання по орендній платі за землю, за фактичний строк перебування землі в оренді, за таким договором. У разі, коли до закінчення терміну дії договору рішенням суду договір визнається недійсним, суб’єкт господарювання має право зменшити податкові зобов’язання по орендній платі за землю, тільки з дати вступу в дію такого рішення суду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнюється нова звітна декларація орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, яка подається внаслідок зміни податкового зобов’язання та у терміни, що визначені законодавством?

25.08.2011

. Відповідно до Методичних рекомендацій щодо подання та заповнення податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, доведених листом ДПА України від 01.02.06 №1833/7/15-0217, у разі виникнення обставин, що призвели до зміни податкового зобов'язання, плат...

Читати далі »