Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Платники податку

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкі особливості справляння плати за землю (земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності)встановлено для ФО-нерезидентів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Плата за землю (земельний податку та орендна плата за землі державної і комунальної власності) фізичних осіб – нерезидентів справляється на загальних підставах.

Читати далі »

І. Чи повинна ФОП, що є платником ЄП, сплачувати земельний податок за земельні ділянки під будівлями (спорудами, їх частинами), які передано в оренду, якщо наявні правовстановлюючі документи на земельну ділянку (документи не оформлені)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізична особа – підприємець повинна сплачувати земельний податок за земельні ділянки під будівлями (спорудами, їх частинами), що передані в оренду, на загальних підставах у порядку та за ставками, визначеними Податковим кодексом України, незалежно від обраного виду підприємницької діяльності.

Читати далі »

ІІ. Чи повинна ФОП, що є платником ЄП, сплачувати земельний податок за земельні ділянки під будівлями (спорудами, їх частинами), які передано в оренду, якщо наявні правовстановлюючі документи на земельну ділянку (документи не оформлені)?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Згідно зі ст. 6 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" зі змінами та доповненнями (далі – Указ) суб'єкт малого підприємництва, який перейшов на сплату єдиного ...

Читати далі »

Чи повинна ЮО – власник земельної ділянки сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на яку через невиконання боргових зобов’язань за рішенням суду накладено арешт?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Накладення за рішенням суду арешту на майно (земельні ділянки) не припиняє права власності на таке майно (земельні ділянки), а є запобіжним заходом з забезпечення позову. Юридична особа – власник земельної ділянки повинна сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на яку через невиконання боргових зобов’язань за договором іпотеки за рішенням суду накладено арешт, у порядку та за ставками, визначеними Податковим кодексом України.

Читати далі »

Чи повинна ФО - власник нежитлового приміщення (його частини) у багатоповерховому жилому будинку сплачувати земельний податок?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 200, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

І. Хто з ФО є платниками: земельного податку, орендної плати за землі державної та комунальної власності?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платниками земельного податку з числа фізичних осіб є власники земельних ділянок та власники земельних часток (паїв), а платниками орендної плати за землі державної та комунальної власності - фізичні особи, що уклали з відповідним органом місцевого самоврядування (сільською, селищною, міською радою) або органом виконавчої влади договір оренди земельної ділянки із земель державної або комунальної власності. При цьому якщо у договорі оренди земельної ділянки із земель державної або комунальної власності обумовлено, що орендарем є фізична особа – підприємець і земельна ділянка надається для провадження підприємницької діяльності, то на облік у органі державної податкової служби як платник орендної плати за землі державної та комунальної власності береться фізична особа – підприємець.

Читати далі »

ІІ. Хто з ФО є платниками: земельного податку, орендної плати за землі державної та комунальної власності?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Згідно зі ст. 269, 270 розділу ХІІІ "Плата за землю" ПКУ платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які п...

Читати далі »

Чи повинні ЮО - власники земельних ділянок (землекористувачі на правах постійного користування земельними ділянками), що є платниками ЄП, сплачувати земельний податок у разі тимчасового призупинення підприємницької діяльності?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Юридичні особи - власники земельних ділянок (землекористувачі), що є платниками єдиного податк, не є платниками земельного податку у разі тимчасового призупинення підприємницької діяльності.

Читати далі »

І. Хто з ЮО є платниками: земельного податку, орендної плати за землі державної та комунальної власності?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платниками земельного податку з числа юридичних осіб є власники земельних ділянок та постійні землекористувачі, а платниками орендної плати за землі державної та комунальної власності - юридичні особи, що уклали з відповідним органом місцевого самоврядування (сільською, селищною, міською радою) або органом виконавчої влади договір оренди земельної ділянки із земель державної або комунальної власності.

Читати далі »

ІІ. Хто з ЮО є платниками: земельного податку, орендної плати за землі державної та комунальної власності?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: ....Згідно зі ст. 269, 270 розділу ХІІІ ПКУ платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у...

Читати далі »

Чи є платниками земельного податку за земельні ділянки під багатоповерховими жилими будинками власники квартир (жилих приміщень) у таких будинках?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платниками земельного податку за земельні ділянки під багатоквартирними жилими будинків є особи, яким такі земельні ділянки відповідно норм Земельного кодексу України передаються у постійне користування або у власність: підприємства, установи і організації, що здійснюють управління цими будинками, а також об'єднання власників будинків. Власники квартир (жилих приміщень) у багатоквартирних жилих будинках не є платниками земельного податку до бюджету за земельні ділянки під такими будинками. Разом з цим, власники квартир (жилих приміщень) у багатоквартирних жилих будинках відшкодовують сплачені суми земельного податку підприємствам, установам і організаціям, що здійснюють управління цими будинками, а також об'єднанням власників будинків, у складі сум за утримання будинків та прибудинкової території.

Читати далі »

Чи є платниками земельного податку ЮО – власники земельних ділянок (землекористувачі, що мають право постійного користування земельною ділянкою), що є платниками ЄП?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 До внесення змін до розділу XIV Податкового кодексу України в частині оподаткування суб'єктів малого підприємництва юридичні особи, що є платниками єдиного податку, не є платниками земельного податку, крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення підприємницької діяльності.

Читати далі »

Чи є платником земельного податку ФОП, що є платником ЄП, за земельну ділянку під нежилим приміщенням у багатоквартирному жилому будинку, яке знаходиться у власності такої особи та використовується при провадженні підприємницької діяльності, якщо правовс

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскільки земельна ділянка, під нежилим приміщенням у багатоквартирному жилому будинку, яке знаходиться у власності фізичної особи, не надавалась в установленому чинним законодавством порядку для здійснення підприємницької діяльності, то така фізична особа повинна сплачувати земельний податок на загальних підставах.

Читати далі »

Чи звільняються СГ, що є платниками ЄП, від сплати орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Суб’єкти господарювання, які уклали з відповідними органами місцевого самоврядування або органами виконавчої влади договори оренди земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, незалежно від обраної системи оподаткування, у тому числі і за умови застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Читати далі »

Чи є платником земельного податку ФОП, що перебуває на спрощеній системі оподаткування, за земельну ділянку, яка використовується ним у підприємницькій діяльності, якщо акт на право власності оформлено на громадянина?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 200, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи є платником орендної плати юридична особа, що продовжує використовувати земельну ділянку державної та комунальної власності після закінчення терміну дії договору оренди, якщо новий договір на стадії переоформлення?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо платник продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди та не отримав письмового заперечення від орендодавця щодо використання земельної ділянки, то до поновлення договору оренди такий платник буде сплачувати орендну плату відповідно до умов попереднього договору, якщо інше не передбачено новим договором оренди землі, але в будь – якому випадку річна сума платежу не може бути меншою розміру, встановленого пп. 288.5.1 п. 288.5 ст. 288 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи повинна ЮО, яка перебуває на сплаті ЄП, сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на якій розташована будівля, споруда (її частина), нежиле приміщення (його частина) у багатоквартирному жилому будинку, що перебуває у власності такої особи, якщ

25.08.2011

Платники єдиного податку є платниками земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення підприємницької діяльності, та не є платниками земельного податку за земельні ділянки, що використовуються для ведення підприємницької діяльності.

Читати далі »

І. Чи повинні члени садівницького товариства сплачувати земельний податок, якщо земля приватизована, чи платником є садівницьке товариство?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо земельні ділянки приватизовані громадянами - членами садівничого товариства і кожен громадянин отримав документ, що засвідчує право на земельну ділянку, то такі громадяни, крім тих, кому надані пільги щодо сплати земельного податку згідно зі ст. 281 Податкового кодексу України, є платниками земельного податку. При цьому нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться органами державної податкової служби, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку. Садівницьке товариство є платником земельного податку за земельні ділянки, включаючи земельні ділянки загального користування, надані такому товариству для ведення садівництва і щодо яких члени товариства не оформили право на свою земельну ділянку.

Читати далі »

ІІ. Чи повинні члени садівницького товариства сплачувати земельний податок, якщо земля приватизована, чи платником є садівницьке товариство?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: ... Відповідно до ст. 269, 270 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) платниками земельного податку є, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, що перебувають у власності або...

Читати далі »

Чи є платником земельного податку ФОП - платник ЄП – власник земельної ділянки, якщо така земельна ділянка передається в оренду?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 200, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи повинен власник будівлі, споруди (їх частини) сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на якій розташована така будівля, споруда, якщо зазначена земельна ділянка належить до земель державної і комунальної власності і передана в оренду іншій о

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо орендар земельної ділянки державної і комунальної власності відчужує право власності на будівлю, споруду (її частину), розміщену на орендованій земельній ділянці та не повернув орендодавцю у встановленому порядку зазначену земельну ділянку, такий орендар є платником орендної плати за землю до бюджету на підставі укладеного договору оренди землі до моменту втрати чинності такого договору. Особа, що набула право власності на будівлю, споруду (її частину), до отримання права оренди земельної ділянки (укладення у встановленому законодавством порядку договору оренди землі) повинна відповідно до вимог п. 287.6 ст. 287 Податкового кодексу України сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на якій розташована така будівля, споруда (її частина), з урахуванням прибудинкової території.

Читати далі »

І. З якого часу ФОП, що викуповує орендовану ним земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, при цьому договір оренди землі у встановленому законодавством порядку не розірваний, буде сплачувати земельний под

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі, якщо фізична особа – підприємець викуповує орендовану ним земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, при цьому договір оренди землі у встановленому законодавством порядку не розірваний, то така фізична особа буде сплачувати земельний податок з моменту державної реєстрації права власності на земельну ділянку, якщо інше не передбачено договором купівлі - продажу цієї земельної ділянки. Разом з тим, процедуру визнання факту виникнення або припинення права власності і права користування земельними ділянками встановлює державний земельний кадастр, який ведеться уповноваженим органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів (ст. 193, 204 ЗКУ).

Читати далі »

ІІ. З якого часу ФОП, що викуповує орендовану ним земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, при цьому договір оренди землі у встановленому законодавством порядку не розірваний, буде сплачувати земельний по

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законода...

Читати далі »

І. Хто повинен сплачувати земельний податок, якщо будівля, споруда належить одній особі, а право власності на земельну ділянку, на якій розташована така будівля, споруда (її частина), - іншій особі?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Особа, яка є власником земельної ділянки, на якій розташована будівля, споруда, що належить іншій особі, є платником земельного податку до дати припинення права власності на таку земельну ділянку. Що стосується особи, яка є власником будівлі, споруди, то така особа відповідно до п. 287.6 ст. 287 Податкового кодексу України повинна сплачувати земельний податок за земельну ділянку, на якій розташована така будівля, споруда, з урахуванням прибудинкової незалежно від того, що від факту сплати земельного податку власником такої земельної ділянки.

Читати далі »

Чи повинен орендар будівлі, споруди (їх частини), у т.ч. нежитлового приміщення у багатоквартирному жилому будинку, самостійно сплачувати до бюджету плату за землю (земельний податок або орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власност

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Орендар будівлі, споруди (їх частини), нежитлового приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку не є платником плати за землю до бюджету. Водночас під час укладання договору оренди будівлі, споруди (їх частини), нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку за домовленістю сторін до складу орендної плати може бути віднесено плату за користування земельною ділянкою.

Читати далі »

Чи повинен СГ, який уклав з органом місцевого самоврядування (виконавчої влади) договір сервітуту (право користування чужою земельною ділянкою), сплачувати до бюджету плату за землю?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 За земельну ділянку, щодо якої встановлено земельний сервітут, нараховувати та сплачувати до бюджету плату за землю (земельний податок та орендну плату) повинен власник такої земельної ділянки (постійний землекористувач) або її орендар (в залежності від того, дана земельна ділянка знаходиться у власності (постійному користуванні) чи передана в оренду за договором оренди землі). Суб’єкт господарювання, що отримав право користування земельною ділянкою (земельний сервітут), не має підстав сплачувати земельний податок або орендну плату за земельну ділянку щодо якої встановлено земельний сервітут.

Читати далі »

І. Чи повинен СГ, який уклав з органом місцевого самоврядування (виконавчої влади) договір суперфіцію (право користування чужою земельною ділянкою для забудови), сплачувати до бюджету плату за землю?

25.08.2011

Коротка: Діє з 01.01.2011 За земельну ділянку, щодо якої укладено договір суперфіцію, нараховувати та сплачувати до бюджету плату за землю (земельний податок та орендну плату) повинен власник такої земельної ділянки (постійний землекористувач) або її орендар (в залежності від того, дана земельна...

Читати далі »

ІІ. Чи повинен СГ, який уклав з органом місцевого самоврядування (виконавчої влади) договір суперфіцію (право користування чужою земельною ділянкою для забудови), сплачувати до бюджету плату за землю?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 12 розділу Х Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ зі змінами та доповненнями (далі – ЗКУ) до розмежування земель державної та комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями (крім земель, переданих ...

Читати далі »

Чи повинен СГ, який уклав з органом місцевого самоврядування (виконавчої влади) договір емфітевзису (право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб), сплачувати до бюджету плату за землю?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 За земельну ділянку, щодо якої укладено договір емфітевзису, нараховувати та сплачувати до бюджету плату за землю (земельний податок та орендну плату) повинен власник такої земельної ділянки (постійний землекористувач) або її орендар (в залежності від того, дана земельна ділянка знаходиться у власності (постійному користуванні) чи передана в оренду за договором оренди землі). Суб’єкт господарювання, що отримав право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), не має підстав сплачувати земельний податок або орендну плату за земельну ділянку щодо якої встановлено право емфітевзису.

Читати далі »

Чи є платниками земельного податку ФОП, які є платниками ЄП, за земельні ділянки, що перебувають у власності таких осіб?

25.08.2011

Фізичні особи - підприємці, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, звільняється від плати (податку) за землю лише за ділянки, які надані в установленому чинним законодавством порядку і використовуються для здійснення підприємницької діяльності, доходи від провадження якої оподатковуються єдиним податком.

Читати далі »

Чи повинна сплачувати земельний податок ЮО, яка на підставі рішення органу місцевого самоврядування про надання землі в оренду користується земельною ділянкою, але договір оренди ділянки не укладає?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскільки використання землі в Україні є платним (ст. 206 Земельного кодексу України), юридична особа на підставі рішення органу місцевого самоврядування про надання землі в оренду сплачує орендну плату за землю: за землі сільськогосподарського призначення - у розмірі земельного податку, що встановлюється розділом ХІІІ ПКУ; за інші категорії земель - у розмірі трикратного розміру земельного податку, що встановлюється розділом ХІІІ ПКУ. Для розрахунку сум орендної плати за землю така юридична особа має використати відомості державного земельного кадастру щодо класифікації земельної ділянки та її оцінки.

Читати далі »

І. Чи повинні ЮО – власники земельних ділянок (землекористувачі на правах постійного користування земельними ділянками), що є платниками ЄП, сплачувати земельний податок у разі передачі в оренду будівель, (споруд, їх частин) та як розраховується площа зе

25.08.2011

Коротка: Діє з 01.01.2011 Юридичні особи - власники земельних ділянок (землекористувачі), що є платниками єдиного податку, за земельні ділянки під будівлями, спорудами (їх частинами), переданими іншим суб'єктам господарювання, з урахуванням прибудинкової території повинні сплачувати земельний под...

Читати далі »

ІІ. Чи повинні ЮО – власники земельних ділянок (землекористувачі на правах постійного користування земельними ділянками), що є платниками ЄП, сплачувати земельний податок у разі передачі в оренду будівель, (споруд, їх частин) та як розраховується площа з

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Діє 01.01.2011 Відповідно до ст. 269, 270 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об'єктами оподаткування земельним податком є зем...

Читати далі »

Чи повинні ЮО – власники земельних ділянок (землекористувачі), що є платниками ЄП, сплачувати земельний податок за земельні ділянки, передані в оренду?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до статті 42 Господарського кодексу України підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку. Відтак, юридична особа – власник земельних ділянок, що є платником єдиного податку, у разі передачі в оренду цих земельних ділянок іншим суб’єктам господарської діяльності не сплачуватиме земельний податок, оскільки вони використовуються в підприємницькій діяльності.

Читати далі »

Чи повинна сплачувати земельний податок ЮО, визнана банкрутом?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 200, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

І. Чи повинна ЮО сплачувати земельний податок та з якого моменту, якщо на її баланс передані будівлі від іншого балансоутримувача, які знаходяться у державній власності (реєстрація права власності на нерухомість не здійснювалась, документи на земельну діл

25.08.2011

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності. При цьому слід враховувати, що підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, який, зокрема, містить сукупність відомостей і документів про місце розташування та правовий режим земельних ділянок, розподіл серед власників землі та землекористувачів, підготовлених відповідно до закону, і ведеться уповноваженим органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

Читати далі »

ІІ. Чи повинна ЮО сплачувати земельний податок та з якого моменту, якщо на її баланс передані будівлі від іншого балансоутримувача, які знаходяться у державній власності (реєстрація права власності на нерухомість не здійснювалась, документи на земельну ді

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Водночас, необхідно врахувати окремі особливості обчислення та сплати плати за землю, які встановлено статтями 286 та 287 ПКУ. Так, відповідно до абзацу другого п.286.5 ст.286 ПКУ у разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом ...

Читати далі »

З якого часу потрібно сплачувати земельний податок ОСББ, якому передано в управління житловий будинок(на баланс, права власності на будівлю немає), якщо правовстановлюючі документи на земельну ділянку не оформлені?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 200, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »