Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Об’єкт оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи враховується при розрахунку земельного податку за грудень 2010 року за земельні ділянки, придбані на підставі цивільно-правових угод, зазначена в угодах ціна земельних ділянок, якщо податкова декларація з плати за землю щодо такого податкового зобов’я

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 При визначенні земельного податку за грудень 2010 року за земельні ділянки, придбані на підставі цивільно-правових угод, (земельні ділянки, населених пунктів, грошову оцінку яких проведено, та земельні ділянки, надані для підприємств промисловості, транспорту, зв'язку та іншого призначення за межами населених пунктів) сума, від якої розраховується розмір податку, не може бути меншою ціни земельної ділянки, що зазначена в угоді.

Читати далі »

Як індексується нормативна грошова оцінка земель для розрахунку земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності з 2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Для визначення суми земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок, яка щороку індексується станом на 1 січня поточного року на коефіцієнт індексації, який розраховується за індексом споживчих цін за попередній рік.

Читати далі »

Чи необхідно ЮО - власникам земельних ділянок (землекористувачам), що є платниками земельного податку станом на 01.01.11, разом з податковою декларацією на 2011 рік подавати довідку (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Власники земельних ділянок (землекористувачі) мають надати довідку (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки разом з податковою декларацією на 2011 рік у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі. Якщо нормативна грошова оцінка землі не змінювалась така довідка (витяг) не надається.

Читати далі »

Що є підставою для нарахування плати за землю (земельного податку та орендної плати)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно з пп. 286.1 ст. 286 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельн...

Читати далі »

Чи враховується при розрахунку земельного податку за земельні ділянки, що придбані на підставі цивільно-правових угод, зазначена в таких угодах ціна земельних ділянок?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 При розрахунку земельного податку за земельні ділянки, що придбані на підставі цивільно-правових угод, зазначена в таких угодах ціна земельних ділянок не враховується.

Читати далі »

Чи повинна ЮО, яка користується пільгою щодо сплати земельного податку, сплачувати податок у разі надання в оренду земельних ділянок, окремих будівель, споруд (їх частин)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням ...

Читати далі »

З якого моменту необхідно сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності, а саме: з дня підписання договору оренди земельної ділянки чи з дня його реєстрації?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Орендар повинен сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності з дня виникнення права користування земельною ділянкою, а саме з дня реєстрації договору оренди земельної ділянки. У разі якщо особа приступає до використання земельної ділянки на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування) та договору оренди, щодо якого не здійснювалась державна реєстрація, то з огляду на те, що використання землі в Україні є платним, така особа не звільняється від сплати орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності до відповідних місцевих бюджетів з дня укладення договору оренди.

Читати далі »

І. До якої дати СГ повинен сплачувати орендну плати за земельні ділянки державної та комунальної власності у разі припинення (розірвання) договору оренди?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі припинення або розірвання договору оренди земельної ділянки державної (комунальної) власності орендар повинен сплатити орендну плату за фактичний період перебування землі користуванні у поточному році, тобто до дати повернення земельної ділянки орендодавцю (відповідному органу виконавчої влади чи відповідній сільській, селищній, міській раді), що підтверджується актом приймання-передачі земельної ділянки.

Читати далі »

ІІ. До якої дати СГ повинен сплачувати орендну плати за земельні ділянки державної та комунальної власності у разі припинення (розірвання) договору оренди?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Відносини, пов'язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України від 6 жовтня 1998 року №161-XIV "Про оренду землі" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №161), законами України, іншими нормативно-правовими акта...

Читати далі »

І. Чи надають органи ДПС консультації з приводу реєстрації договорів оренди земельних ділянок державної та комунальної власності, змін до них та їх розірвання?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 З приводу роз’яснень щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок державної та комунальної власності, змін до них та їх розірвання необхідно звертатись до відповідних органів виконавчої влади з питань земельних ресурсів. Водночас, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний орган державної податкової служби про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.

Читати далі »

ІІ. Чи надають органи ДПС консультації з приводу реєстрації договорів оренди земельних ділянок державної та комунальної власності, змін до них та їх розірвання?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1998 року №2073 затверджено Порядок державної реєстрації договорів оренди землі (далі – Порядок), відповідно п. 2 якого державна реєстрація договорів оренди проводиться виконавчим комітетом сільської, селищної та міськ...

Читати далі »

Чи є об’єктом оподаткування плати за землю земельні ділянки, на яких розташовані рекламні засоби (біг-борди, бек-лайти та інш.), розміщення яких погоджено з міською радою, якщо правовстановлюючі документи на такі ділянки відсутні?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 200, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »