Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Плата за землю » Строки сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



З якої дати необхідно сплачувати земельний податок у разі придбання будівлі, споруди (їх частини), або нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку: з дати укладання договору купівлі-продажу чи з дати державної реєстрації права в

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно. Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

Читати далі »

3 якої дати ЮО необхідно сплачувати земельний податок у разі придбання земельної ділянки приватної власності за цивільно-правовою угодою?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 На державному акті про право власності на земельну ділянку нотаріус, який посвідчує (видає) документ, та орган, який здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обмежень, роблять відмітку про відчуження земельної ділянки із зазначенням документа, на підставі якого відбулося відчуження. Перехід права власності на земельну ділянку здійснюється з моменту проставляння територіальним органом Держкомзему на державному акті відмітки про реєстрацію права власності на неї. Відповідно до ст. 286 ПКУ новий власник земельної ділянки нараховує земельний податок з першого числа місяця в якому виникло право власності на цю земельну ділянку.

Читати далі »

Чи залежить дата виникнення зобов’язань зі сплати земельного податку ФО за земельну ділянку приватної власності від попереднього власника такої ділянки (фізична чи юридична особа)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі набуття фізичною особою протягом року права власності на земельну ділянку земельний податок за неї сплачується починаючи з місяця, в якому у такої фізичної особи виникло право власності, незалежно від того, хто був попереднім власником (фізична чи юридична особа).

Читати далі »

До якого бюджету сплачується земельний податок та орендна плата за землі державної і комунальної власності?

25.08.2011

. Діє з 01.01.2011 Відповідно до ст. 290 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ плата за землю зараховується до відповідних місцевих бюджетів у порядку, визначеному Бюджетним кодексом України для плати за землю.

Читати далі »

Які встановлено для ЮО строки сплати податкового зобов’язання щодо плати за землю (земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності)?

25.08.2011

. Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 287.3 ст. 287 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних діляно...

Читати далі »

Яким наказом центрального органу ДПС затверджено форму квитанції для приймання у сільській та селищній місцевості від фізичних осіб податкових платежів, у тому числі земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності, та чи в

25.08.2011

Форму квитанції про прийняття податків і зборів, що повинна використовуватись фізичними особами у сільській (селищній) місцевості для сплати податків і зборів, у тому числі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, через каси сільських (селищних) рад, затверджено наказом ДПА України від 20.12.10 № 964. Що стосується віднесення квитанції про прийняття податків і зборів до документів суворого обліку, то такі квитанції не включені до Номенклатури бланків цінних паперів і документів суворого обліку, що виготовляються за ліцензією Міністерства фінансів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року N 283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку" зі змінами та доповненнями.

Читати далі »

Де можна отримати бланки квитанцій про прийняття податків і зборів, для сплати фізичними особами у сільській (селищній) місцевості плати за землю через каси сільських (селищних) рад, чи можна їх самостійно роздрукувати?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 200, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »