Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru Как сделать советский молочный коктейль дома тайна молочного коктейля по советски.

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Платники податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи є платником ПВТЗ ФО, яка є нерезидентом України та здійснює перереєстрацію транспортного засобу?

25.08.2011

Відповідно до ст.1 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” від 11.12.1991р. № 1963-ХІІ (зі змінами та доповненнями) платником податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є іноземні громадяни та особи ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платниками податку з власників транспортних засобів ?

25.08.2011

Відповідно до ст. 1 Закону України від 11 грудня 1991 року № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”, зі змінами та доповненнями, платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є підприємства, устан...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником ПВТЗ ФО, якій передано транспортний засіб за дорученням?

25.08.2011

Відповідно до ст. 6 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” із змінами і доповненнями якщо право користування транспортним засобом передано фізичною особою за дорученням іншій особі, податок з власників тран...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи залишається ФО платником ПВТЗ, яка продала транспортний засіб протягом року?

25.08.2011

Платниками податку з власників транспортних засобів є громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів та/або мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні транспортні засоби, які є об'єктами оподаткування. Таким чином, фізична особа після продажу транспортного засобу вже не є платником податку з власників транспортних засобів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна ФО, яка стає власником отриманого в спадщину транспортного засобу, сплачувати ПВТЗ за період несплати цього податку спадкодавцем з моменту його смерті до перереєстрації транспортного засобу?

25.08.2011

Фізична особа, яка стає власником отриманого в спадщину транспортного засобу, перед здійсненням реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу на себе, сплачує податок пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу (крім тих, що вперше реєструються в Україні).

Читати далі »

Діє до 29.10.2009 Транспортний засіб ФО не проходив технічний огляд декілька років. За який період повинна ФО сплатити податок та за якими ставками?

25.08.2011

Платники податків фізичні особи, які не сплачували податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, зобов'язані сплатити податок не менше як за три попередні роки за ставками, з урахуванням ставок податку які діяли у відповідному звітному періоді.

Читати далі »