Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Ставки податку »

Діє до 01.01.2011 За якими ставками сплачувати ПВТЗ для ФО у 2009 році за 2008 рік для проходження технічного огляду?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст.5 ЗУ від 11 грудня 1991 року №1963-ХІІ "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" із змінами та доповненнями (далі – Закон №1963) податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується фізичними особами - перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд. Статтею 5 Закону № 1963 визначено, що фізичні особи - платники податку зобов'язані пред'являти органам, що здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку або технічний огляд транспортних засобів, квитанції або платіжні доручення про сплату податку за попередній (у разі здійснення сплати) та за поточний роки, а платники, звільнені від сплати цього податку, - відповідний документ, що дає право на користування цими пільгами. Згідно Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів, затвердженого постановою КМУ від 09.07.2008 року №606, техогляд транспортних засобів незалежно від форми власності проводиться з періодичністю в залежності від виду такого транспортного засобу, зокрема, 2 рази на рік, 1 раз на рік, 1 раз на два роки. Таким чином, у разі якщо для транспортного засобу передбачено термін проходження техогляду – 1 раз на 2 роки, у 2009 році громадяни – власники транспортних засобів зобов`язані надати органу, який проводить техогляд транспортного засобу, документ про сплату податку з власників транспортних засобів за рік, що передує техогляду (2008 рік), та за рік в якому проходить техогляд (2009 рік), або за 2 роки разом. Враховуючи викладене, податок з власників транспортних засобів має сплачуватися фізичними особами за 2008 рік по ставках, які діяли до моменту набрання чинності Закону України від 25 грудня 2008 року №797 „Про внесення змін до деяких Законів України з питань оподаткування” (далі Закон № 797-VІ) та Закону України від 5 березня 2009 №1075-VI „Про внесення змін до Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” (далі Закон №1075-VI). Сплата податку з власників транспортних засобів фізичними особами у 2009 році перед реєстрацією (перереєстрацією) та технічним оглядом з дня набрання чинності Законів №797-VІ та 1075-VI повинна проводитись за ставками, визначеними у статті 3 Закону №1963, з урахуванням внесених змін. Податок, сплачений фізичними особами – власниками транспортних засобів перед реєстрацією (перереєстрацією) та технічним оглядом до набрання чинності Законів №№797-VІ та 1075-VI, не підлягає перерахуванню у зв’язку зі зміною ставок податку після його сплати, оскільки обов’язок платника податку виконано відповідно до чинного на момент сплати законодавства.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.