Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Ставки податку »

Діє до 01.01.2011 З якого часу застосовуються ставки ПВТЗ, встановлені Законом України від 25 грудня 2008 року №797 "Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування"?

Надрукувати документ
25.08.2011

За якими ставками сплачувати ПВТЗ для ФО у 2009 році за 2008 рік для проходження технічного огляду у зв’язку з внесеними змінами ЗУ від 5 березня 2009 року № 1075-ІУ? У відповідності до розділу ІІ Закону України від 25 грудня 2008 року №797 "Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування" (далі – Закон №797) цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. Враховуючи те, що Закон №797 було опубліковано в офіційному виданні - в газеті "Урядовий кур’єр" від 10.01.2008 року №2, він набирає чинності 10.01.2008 року. У зв'язку із прийняттям Закону № №797 юридичні особи – власники транспортних засобів зобов'язані були здійснювати розрахунок суми податку з власників транспортних засобів за 2009 рік за новими ставками. Сплата податку з власників транспортних засобів фізичними особами – власниками транспортних засобів перед реєстрацією (перереєстрацією) та технічним оглядом з дня набрання чинності Закону №797 повинна здійснюватися за ставками, визначеними ст. 3 Закону України від 11 грудня 1991 року №1963-ХІІ "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів", з урахуванням внесених змін. Податок, сплачений фізичними особами – власниками транспортних засобів перед реєстрацією (перереєстрацією) та технічним оглядом до набрання чинності Законом №797, не перераховується. Ставки податку з власників транспортних засобів встановлені Законом 797-VI діяли з 10 січня 2009 року до 26 березня 2009 року, дня набрання чинності Закону України від 05 березня 2009 №1075-VI „Про внесення змін до Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” .


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.