Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Ставки податку »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи застосовуються до ставок ПВТЗ коефіцієнт 0,5, якщо автомобілі оснащені обладнанням, що дозволяє використовувати як паливо моторне стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палива, у разі сплати ПВТЗ ФО

Надрукувати документ
25.08.2011

Повна: Таким чином, у разі, якщо для транспортного засобу передбачено термін проходження техогляду – 1 раз на 2 роки, у 2009 році громадяни-власники транспортних засобів, оснащених обладнанням, що дозволяє використовувати в якості палива моторного стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палив, зобов'язані надати органу, який проводить техогляд транспортного засобу, документ про сплату податку з власників транспортних засобів за рік, що передує техогляду (2008 рік), та за рік, в якому проходить техогляд (2009 рік), або за 2 роки разом. При цьому до транспортних засобів, оснащених у відповідності до чинного законодавства обладнанням, що дозволяє використовувати в якості палива моторного стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палив, термін проходження, державного технічного огляду яких передбачено у 2009 році, коефіцієнті 0,5 не застосовується, а податок з власників транспортних засобів сплачується з врахуванням вимог частини першої статті 5 Закону №1963 у повному обсязі за ставками податку, які діяли до 1 липня 2009 року, а саме до моменту набрання чинності частини 6 Закону №1963. Сплата податку з власників, транспортних засобів фізичними особами у 2009 році перед реєстрацією;, (перереєстрацією) транспортних засобів, які у відповідності до чинного законодавства оснащені обладнанням, що дозволяє використовувати в якості палива моторного стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палив з дня набрання чинності норм частини 6 Закону №1963 повинна проводитесь за ставками, визначеними у ст.3 Закону №1963, з урахуванням внесених змін, тобто з застосуванням коефіцієнту 0,5.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.