Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Ставки податку »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи застосовуються до ставок ПВТЗ коефіцієнт 0,5, у разі якщо ТЗ був ввезений в Україну та до моменту державної реєстрації переобладнано спеціальним обладнанням, яке дозволяє використовувати як паливо газ або альтернативні види газовог

Надрукувати документ
25.08.2011

Повна: При цьому, у частині шостій ст. 3 Закону № 1963, з 01.07.2009р. і до 2016р. ставка податку з власників визначених цим Законом об'єктів оподаткування, які відповідно до чинного законодавства оснащені обладнанням, що дає змогу використовувати як паливо моторне стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палива, застосовується з коефіцієнтом 0,5. Таким чином, сплата податку з власників транспортних засобів за транспортні засоби, що ввозяться на митну територію України та вперше реєструються в Україні повинна проводитись за ставками, які діють на момент сплати податку. При цьому, ставка податку з власників транспортних засобів застосовується з коефіцієнтом 0,5 лише, для тих транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України, які є оснащені обладнанням, що дає змогу використовувати як паливо моторне стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палива. У разі, якщо після ввезення в Україну транспортних засобів та до першої держаної реєстрації вони були оснащені обладнанням (переобладнанні), що дає змогу використовувати як паливо моторне стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палива, до ставок податку з власників транспортних засобів не застосовується коефіцієнт 0,5.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.