Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Терміни сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Який термін сплати ПВТЗ для ФО?

25.08.2011

Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.91 р. №1963-XII “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів ” фізичні особи сплачують податок з власників транспортних засобів перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспо...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За які періоди сплачується ПВТЗ для ФО за транспортний засіб, який вона не сплачувала протягом попередніх років і не проходила технічний огляд?

25.08.2011

Платники податків фізичні особи, які не сплачували податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, зобов'язані сплатити податок не менше як за три попередні роки, з урахуванням ставок податку, які діяли у відповідному звітному періоді. Крім того, податок сплачується перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд.

Читати далі »