Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Пільги

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які пільги по ПВТЗ та в якому розмірі мають ветерани праці, ФО, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також інваліди незалежно від групи інвалідності?

25.08.2011

Так. Зазначені категорії громадян мають пільги щодо одного легкового автомобіля (мотоколяски) з об’ємом циліндрів двигуна до 2500 куб.см.. або одного мотоцикла з об’ємом циліндрів двигуна до 750 куб.см.. чи одного моторного катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 метрів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які повноваження органів місцевого самоврядування щодо звільнення від сплати ПВТЗ?

25.08.2011

Відповідно до ст. 4 Закону України від 11 грудня 1991 року N 1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів", зі змінами та доповненнями, органи місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень мають право приймати рішення щодо звільнення від сп...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які пільги, щодо сплати ПВТЗ передбачені законодавством для ФО?

25.08.2011

Пільги щодо сплати податку з власників транспортних засобів для фізичних осіб визначені ст.4 Закону України від 11 грудня 1991 року N 1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів", зі змінами та доповненнями. Пільги, визначені цією статтею, не поширюються на транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, крім легкових автомобілів для інвалідів з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см., що придбані за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів та/або безоплатно передані інвалідам відповідно до законодавства України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право на пільгу по ПВТЗ ФО, яка користується автомобілем за договором дорученням, в якому зазначено, що вона здійснює сплату податку?

25.08.2011

Ні не має. Пільгою по податку з власників транспортних засобів користується власник транспортного засобу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може ФО маючи у власності два автомобіля скористатися пільгами щодо податку з власників транспортних засобів відповідно до п. „а” та „б” ст. 4 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і ме

25.08.2011

Пільга фізичним особам щодо сплати податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів надається визначеним у пунктах „а” і „б” ст. 4 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” категоріям громадян за один легковий автомобіль або мотоцикл чи човен моторний, що відповідають вказаним у ст. 4 цього Закону параметрам (умовам).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може ФО, що має у власності два автомобіля, скористатися пільгами по ПВТЗ за п. „а” та „в” ст. 4 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”?

25.08.2011

За умови дотримання вимог зазначених у ст. 4 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” громадянин, що має у власності два автомобіля, має можливість реалізувати своє право на одночасне застосування пільг щодо податку з власників траспортних засобів визначених п. „а” та „в” ст. 4 цього Закону.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується ПВТЗ в, у разі якщо автомобіль видано для обслуговування дитини-інваліда одному з батьків?

25.08.2011

Якщо автомобіль видано для обслуговування інваліда одному з батьків, які доглядають дитину-інваліда або інваліда з дитинства, то за наявності у такого інваліда документа, що підтверджує інвалідність, довідки про медичні показання для забезпечення автомобілем з ручним або із звичайним керуванням та висновку щодо протипоказань на керування транспортними засобами, податок з власника такого транспортного засобу не справляється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується пільга по сплаті ПВТЗ ФО за попередній рік якщо сама пільга оформлена в поточному році?

25.08.2011

Податок з власників транспортних засобів має сплачуватися фізичними особами за попередній рік за ставками, які діяли у відповідному році з урахуванням наявності пільг у платника у тому ж році. Оскільки пільга платником податків оформлена у звітному році, то вона враховується тільки для визначення суми податку у поточному році, а в розрахунку суми податку за минулий рік не приймається.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи може ФО, що має у власності автомобіль застосовувати до ставок податку з власників транспортних засобів коефіцієнт 0,5, якщо автомобіль оснащений обладнанням, що дозволяє використовувати як паливо моторне стиснутий або скраплений г

25.08.2011

Фізична особа що придбаває транспортний засіб, який у відповідності до чинного законодавства оснащений обладнанням, що дозволяє використовувати в якості палива моторного стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палива - застосовуються ставки податку з коефіцієнтом 0,5 та при дотриманні вимог ст.4 Закону України від 11 грудня 1991 року N 1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" може скористатись пільгою при сплаті податку за придбаний транспортний засіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи може ФО, що має у власності автомобіль застосовувати до ставок податку з власників транспортних засобів коефіцієнт 0,5, якщо автомобіль оснащений обладнанням, що дозволяє використовувати як паливо моторне стиснутий або скраплений

25.08.2011

(початок див.І) Повна: Отже, фізична особа що придбаває транспортний засіб, який у відповідності до чинного законодавства оснащений обладнанням, що дозволяє використовувати в якості палива моторного стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палива - застосовуються ставк...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується пільга по ПВТЗ ФО, яка має посвідчення інваліда, видане іноземною державою?

25.08.2011

Фізична особа, яка має відповідні підтверджуючі документи, передбачені чинним законодавством України про визнання її інвалідом, має право на пільгу, визначену ст. 4 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів". Посвідчення інваліда видане іноземною державою не є підставою у наданні відповідної пільги по податку з власників транспортних засобів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право ФО на пільгу по ПВТЗ при придбанні транспортного засобу, якщо протягом року вже користувалася даною пільгою щодо транспортного засобу, який був проданий?

25.08.2011

Для отримання персоніфікованої відповіді стосовно ситуації, яка викладена у запитанні Вам необхідно звернутися з письмовим зверненням до органів ДПС за місцем проживання (реєстрації) із обов’язковим наданням більш детальної інформації та копій документів, які засвідчують обставини справи.

Читати далі »