Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Реєстрація транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи може ФО зареєструвати, перереєструвати, зняти з обліку або провести технічний огляд транспортного засобу, якщо не сплачено ПВТЗ?

25.08.2011

Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” у разі відсутності документів про сплату податку або документів, що дають право на користування пільгами, перша реєстрація в Україні, реєстрація, п...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачує ФО ПВТЗ при перереєстрації транспортного засобу у зв'язку зі зміною двигуна?

25.08.2011

Коли при перереєстрації транспортного засобу його власник у зв'язку із заміною двигуна збільшує робочий об'єм двигуна такого транспортного засобу, то такий власник повинен сплатити податок відповідно до ставок, визначених ст. 3 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”. У разі якщо перереєстрація транспортних засобів відбувається протягом року, то податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишились до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено перереєстрацію транспортного засобу. У разі коли власник транспортного засобу при перереєстрації транспортного засобу сплатив податок з власників транспортних засобів у поточному році під час технічного огляду, то при перереєстрації необхідно сплатити різницю між сумою податку, яка обрахована за новим об'ємом циліндрів двигуна, та річною сумою податку, сплаченою під час технічного огляду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ФО має у власності легковий автомобіль, який зареєстрований в одному населеному пункті. Тимчасово така особа проживає в іншому населеному пункті. Податок з власників транспортних засобів сплачується за місцем реєстрації транспортного зас

25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується за місцем реєстрації транспортного засобу, незалежно ві...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно ФО сплачувати ПВТЗ при реєстрації автомобіля, отриманого в спадщину?

25.08.2011

Оскільки фізична особа стає власником отриманого в спадщуну автомобіля, то перед здійсненням реєстрації (перереєстрації) автомобіля на себе така особа повинна сплатити податок з власників транспортних засобів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що означає термін „перша реєстрація в Україні”?

25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” із змінами і доповненнями перша реєстрація в Україні – це реєстрація транспортного засобу в Україні, яка здійснюється уповноваженими державними орг...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ФО повідомляти органи, що здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку або технічний огляд транспортних засобів про сплату ПВТЗ?

25.08.2011

Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів із змінами і доповненнями фізичні особи - платники податку зобов'язані пред'являти органам, що здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, пе...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи застосовуються ставки ПВТЗ, які передбачені для першої реєстрації ТЗ в України щодо ТЗ, який повторно тимчасово ввозиться на митну територію України, де раніше вже завозивська та був зареєстрований, а потім знятий з реєст

25.08.2011

Повна: Таким чином, для одного того ж транспортного засобу, що відповідно до статті 11 Закону України „Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну терито...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи застосовуються ставки ПВТЗ, які передбачені для першої реєстрації ТЗ в України щодо ТЗ, який повторно тимчасово ввозиться на митну територію України, де раніше вже завозивська та був зареєстрований, а потім знятий з реєстр

25.08.2011

Для одного того ж транспортного засобу, що повторно тимчасово ввозиться на територію України одним і тим же громадянином-нерезидентом або резидентом де раніше вже був зареєстрований а потім знятий з реєстрації підрозділами Державтоінспекції МВС України, при ввезенні його на територію України, реєстрація в органах Державтоінспекції не застосовуються ставки податку з власників транспортних засобів передбачених статтею 3 Закону України від 11 грудня 1991 року № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” для першої реєстрації транспортних засобів в Україні, а застосовуються ставки податку для проведення реєстрації, перереєстрації та чергового технічного огляду.

Читати далі »