Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб » Порядок обчислення податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи подається до органу ДПС, ФО, розрахунок суми ПВТЗ?

25.08.2011

Згідно з ст. 6 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” від 11.12.1991р. № 1963-ХІІ (зі змінами та доповненнями) податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів самостійно обчислюється юридичними особами н...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується ФО ПВТЗ за викрадений у неї автомобіль?

25.08.2011

Відповідно до ст. 6 Закону України від 11.12.1991 № 1963-XII “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів “ у разі викрадення транспортного засобу податок його власником не сплачується, якщо факт викрадення підтверджується відповідними документами органів...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати ПВТЗ для ФО за придбані протягом року транспортні засоби?

25.08.2011

Відповідно до ст. 6 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” із змінами і доповненнями за транспортні засоби, придбані протягом року, крім тих, що вперше реєструються в Україні, податок сплачується фізичними ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повертається ФО сума сплаченого ПВТЗ у разі продажу транспортного засобу протягом року?

25.08.2011

Відповідно до ст. 5 Закону України від 11 грудня 1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” із змінами і доповненнями (далі Закон №1963), за транспортні засоби, зняті юридичними особами протягом року з реєстрації (перереєстровані), зді...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується фізичною особою (в т.ч. особою, що знаходиться у місцях позбавлення волі) ПВТЗ за транспортні засоби, які протягом тривалого періоду не експлуатувалися (в т.ч. знаходились на штраф-майданчику)?

25.08.2011

За транспортні засоби, що не експлуатуються (через несправність автомобіля, знаходження на штраф-майданчику, хворобу власника, відрядження, засудження власника тощо), та незалежно від того, проходив транспортний засіб державний техогляд або ні, податок з власників транспортних засобів сплачується на загальних підставах не пізніше першого півріччя року, в якому він мав проходити техогляд. Нормами чинного законодавства не передбачено випадків несплати податку з власників транспортних засобів за транспортні засоби, які не експлуатуються.

Читати далі »