Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за першу реєстрацію транспортного засобу » Інші питання

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЩо означає термін „перша реєстрація в Україні” та "новий транспортний засіб" з 2011 року ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп.14.1.163. п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 (далі – ПКУ) перша реєстрація транспортного засобу - реєстрація транспортного засобу, яка здійснюється уповноваженими державними органами України щодо цього транспортного засобу в Укр...

Читати далі »

Яка форма та порядок заповнення розрахунку збору за першу реєстрацію транспортних засобів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно з п.239.2. ст.239 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755- VI (далі – ПКУ) юридичні особи в десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають відповідному органу державної податкової служби за місцем свого знаходження та за ...

Читати далі »

Який документ підтверджує використання транспортного засобу та як обраховується період його використання при обчисленні збору за першу реєстрацію транспортного засобу?

25.08.2011

Якщо на транспортні засоби уповноваженими державними органами, в тому числі іноземними, видані реєстраційні документи, що дають право їх експлуатувати, вони вважаються використовуваними. Датою початку користування (вводу в експлуатацію) транспортних засобів, що були в користуванні та ввозяться на митну територію України, вважається дата їх першої реєстрації, визначена в реєстраційних документах, які видано уповноваженими державними органами та дають право експлуатувати ці транспортні засоби на постійній основі. У разі відсутності реєстраційних документів першої реєстрації транспортних засобів датою початку користування вважається календарна дата виготовлення транспортного засобу (день, місяць, рік). У разі, якщо календарну дату визначити неможливо, то такою датою слід вважати 1 січня року виготовлення, зазначеного в реєстраційних документах.

Читати далі »

Чи необхідно подавати ще один Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів у разі коли було подано Розрахунок за невстановленою формою?

25.08.2011

Юридичним особам непотрібно подавати ще один Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів у разі коли було подано Розрахунок за невстановленою формою до набрання чинності Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів, затвердженого наказом ДПА України від 23.12.2010 № 994 "Про затвердження форми Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів".

Читати далі »

Яким чином платник збору за першу реєстрацію транспортного засобу повинен надати копії реєстраційних документів, якщо звітність він подає в електронній формі?

25.08.2011

Платник податків юридична особа може подавати Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів в електронному вигляді до податкового органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу з дотриманням вимог Порядку з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затверджений наказом ДПА України від 10 квітня 2008 року № 233. Оскільки копії реєстраційних документів є обов’язковими додатками до Розрахунку то платнику податків необхідно їх подати в паперовому вигляді до відповідного органу ДПС.

Читати далі »

Який механізм компенсації втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб які користувались пільгою (п.4 розділу ХІХ ПКУ)?

25.08.2011

На сьогодні не запроваджено Кабінетом Міністрів України механізму компенсації втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб які користувались пільгами.

Читати далі »

І За якою формою подається уточнюючий розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу та який порядок його заповнення?

25.08.2011

Форма розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів (далі – розрахунок) затверджена наказом ДПА від 23.12.10 № 994.У разі виявлення юридичною особою заниження податкового зобов’язання за минулі податкові періоди, форма розрахунку передбачає подання лише уточнюючого розрахунку із відображенням у рядку 12 розрахунку суми штрафу у розмірі трьох відсотків від суми недоплати та рядку 13 розрахунку суми пені нарахованої самостійно платником податків. При цьому, при поданні уточнюючого розрахунку заповненню підлягають всі рядки з урахуванням приміток до розрахунку. У разі не заповнення того чи іншого рядка через відсутність значення рядки прокреслюються.

Читати далі »

ІІ За якою формою подається уточнюючий розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу та який порядок його заповнення?

25.08.2011

Повна: У разі виявлення юридичною особою заниження податкового зобов’язання за минулі податкові періоди форма розрахунку передбачає подання лише уточнюючого розрахунку із відображенням у рядку 12 розрахунку суми штрафу у розмірі трьох відсотків від суми недоплати та рядку 13 розрахунку суми пені ...

Читати далі »

Який код КОАТУУ вказується ЮО при заповненні Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів: код КОАТУУ за місцем знаходження платника чи за місцем реєстрації транспортного засобу?

25.08.2011

Юридичною особою при заповненні та поданні Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів зазначається код КОАТУУ адміністративно-територіального устрою України того району, до якого подається Розрахунок.

Читати далі »

Яка відповідальність передбачена при несвоєчасні сплаті збору за першу реєстрацію транспортного засобу?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 210., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »