Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для юридичних осіб » Об’єкти оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПВТЗ автомобіль УАЗ-3962, що використовується як машина швидкої допомоги, але не має такої відмітки в свідоцтві про реєстрацію?

25.08.2011

Автомобіль УАЗ 3962 використовується як машина швидкої допомоги, але не має відповідної відмітки в свідоцтві про реєстрацію, податок в даному випадки сплачується на загальних підставах за ставками податку визначеними статтею 3 Закону №1963-ХІІ для легкових автомобілів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПВТЗ сідельні тягачі?

25.08.2011

Відповідно до статті 1 Закону України від 11.12.1991 року №1963-ХІІ "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є громадяни України, іноземні громадяни та особи б...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПВТЗ тролейбуси?

25.08.2011

Не є об’єктам оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якої товарної позиції відносяться броньовані автомобілі, що використовуються для інкасації?

25.08.2011

Залежно від наявності місць для сидіння, розташованих за місцем водія, або пристроїв для їх кріплення автомобілі мають класифікуватися в товарних позиціях УКТ ЗЕД 8703 "Автомобілі легкові" або 8704 "Автомобілі вантажні".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПВТЗ автомобіль швидкої допомоги?

25.08.2011

Необхідно враховувати галузеві нормативні документи, які визначають перелік обов’язкового та додаткового оснащення виїзної бригади швидкої медичної допомоги, а також умови реєстрації цих ТЗ, яка проводиться згідно з Правилами державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок, за переліком спеціальних та спеціалізованих транспортних засобів галузі охорони здоров'я України, що відносяться до складу (категорії) санітарних.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПВТЗ квадроцикл?

25.08.2011

Ні, оскільки квадроцикл є технологічним транспортом

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПВТЗ шляхо-будівельна техніка, а саме: автогрейдери?

25.08.2011

Ні, не є.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується ПВТЗ ЮО за викрадений автомобіль?

25.08.2011

У відповідності до ст. 6 Закону України від 11.12.1991р. №1963-XII “ Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” в разі викрадення транспортного засобу податок його власником не сплачується, якщо факт викрадення підтверджується відповідними документами ор...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якого коду за Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності належить автомобіль марки ІЖ2715 з вантажно-пасажирським кузовом?

25.08.2011

Відповідно до статті 313 Митного кодексу України митні органи класифікують товари, тобто відносять товари до класифікаційних групувань, зазначених в УКТЗЕД, тобто, на Держмитслужбу покладено право здійснення остаточних висновків щодо визначення кодів ТН ЗЕД. З урахуванням підходів УКТЗЕД до класифікації транспортних засобів (далі - ТЗ), чинні норми та вимоги до них, транспортні засоби, залежно від їх типів та призначення, поділяються на: а) пасажирські 8702 або 8703 за УКТЗЕД; б) вантажопасажирські 8703 за УКТЗЕД; в) вантажні 8704 за УКТЗЕД; г) спеціального призначення (товарна позиція 8705 за УКТЗЕД)

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПВТЗ гелікоптери та літаки?

25.08.2011

Гелікоптери та літаки не є об’єктом оподаткування податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПВТЗ причеп або напівпричіп, який належним чином зареєстровано?

25.08.2011

Причеп або напівпричіп не є об’єктом оподаткування податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи відносяться вантажні автомобілі-цистерни й автомобілі–мусоровози до категорії спеціальних автомобілів? За якою ставкою податку їх оподатковувати?

25.08.2011

Автомобілі відносяться до товарної позиції 8704 “Автомобілі вантажні” і повинні обкладатися податком за ставками, визначеними ст.3 Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Порядок нарахування податку з власників транспортних засобів на „автофургон”.

25.08.2011

Обчислення податку з власників наземних транспортних засобів провадиться виходячи з об’єму циліндрів або потужності двигуна кожного виду і марки транспортних засобів – за ставками, зазначеними у ст.3 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” від 11.12.1991 року №1963-ХІІ (зі змінами та доповненнями).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується при заповненні Розрахунку ПВТЗ коефіцієнт 0,5 до автомобілів, які використовують, як паливо газ та бензин?

25.08.2011

При заповненні Розрахунку податку з власників транспортних засобів застосовується коефіцієнт 0,5 до автомобілів, при наявності відмітки в свідоцтві про державну реєстрацію транспортного засобу про оснащення газобалонним обладнанням, які у відповідності до чинного законодавства оснащені обладнанням, що дозволяє використовувати в якості палива моторного стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палив.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування транспортні засоби що за кодами не підпадають під визначення об’єкту оподаткування, наприклад 8904 (буксир, штовхач)?

25.08.2011

Не є об’єктом оподаткування транспортні засоби, що за кодами не підпадають під визначення об’єкту оподаткування, в тому числі і транспортні засоби за кодом 8904 (буксир, штовхач), і в розрахунку податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів не відображаються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який орган дає визначення коду УКТ ЗЕД для правильного визначення класифікації ТЗ?

25.08.2011

Для правильного визначення класифікації транспортних засобів, з метою встановлення необхідності оподаткування їх податком з власників транспортних засобів потрібно звернутись до Державної митної служби України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачує ЮО ПВТЗ за ТЗ, на які виконавчою службою накладено арешт за невиконання боргових зобов’язань?

25.08.2011

Юридична особа сплачує податок з власників транспортних засобів за транспортні засоби, на які виконавчою службою накладено арешт за невиконання боргових зобов’язань, у зв’язку з тим, що право власності на транспортні засоби не переходило на інших осіб. Юридична особа у відповідності до законодавства має право подати уточнюючий розрахунок податку з власників транспортних засобів у разі продажу даного транспортного засобу.

Читати далі »