Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для юридичних осіб » Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Що означає термін „перша реєстрація в Україні” ?

25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” перша реєстрація в Україні – це реєстрація транспортного засобу в Україні, яка здійснюється уповноваженими державними органами України вперше щодо...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи враховується факт першої реєстрації транспортних засобів в Україні при переведенні транспортних засобів ДП Міністерства оборони України "Севастопольське авіаційне підприємство" з військового обліку на державний облік у МРЕВ ОДАІ м. С

25.08.2011

За придбані протягом року юридичними особами транспортні засоби, крім тих, які вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їх реєстрацією за місяці, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, у якому проведено реєстрацію транспортного засобу. За транспортні засоби, зняті юридичними особами протягом року з реєстрації (перереєстровані), здійснюється перерахунок розміру податку, крім податку, сплаченого при першій реєстрації в Україні. Розмір податку перераховується перед зняттям їх з реєстрації (перереєстрацією) за місяці, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, наступного за тим, в якому транспортний засіб знято з реєстрації (перереєстровано). З огляду на вищевикладене, при реєстрації в МРЕВ ДАІ м. Севастополя автотранспортних засобів Вашого підприємства, які вже були зареєстровані в Україні вповноваженими державними органами - Військовою автомобільною інспекцією Міністерства оборони України, податок з власників транспортних засобів, самохідних машин і механізмів сплачується у відповідності до статті 3 Закону України від 11.12.91 № 1963-ХП "Про податок із власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів" за ставками визначеними для транспортних засобів, які проходять реєстрацію, перереєстрацію та черговий технічний огляд.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ЮО повідомляти органи, що здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку або технічний огляд транспортних засобів про сплату ПВТЗ ?

25.08.2011

Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” із змінами і доповненнями юридичні особи - платники податку зобов'язані пред'являти органам, що здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію,...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як сплачується ПВТЗ при переведенні транспортних засобів з балансу філії, на баланс головного підприємства (перереєстрація транспортних засобів на головне підприємство)?

25.08.2011

Філія, з балансу якої було знято транспортний засіб, подає відповідно уточнений Розрахунок. До уточненого Розрахунку додається Довідка про суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, які зменшують податкові зобов’язання в результаті перереєстрації транспортного засобу на головне підприємство. Головне підприємство подає відповідно уточнений Розрахунок за перереєстровані транспортні засоби в 10-денний термін після їх реєстрації. До уточненого Розрахунку додається Довідка про суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, які збільшують податкові зобов’язання в результаті перереєстрації транспортного засобу на головне підприємство

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи подається ЮО Розрахунок ПВТЗ за придбаний транспортний засіб, якщо в органах ДАІ видано тимчасовий реєстраційний талон?

25.08.2011

За транспортні засоби, придбані протягом року і на які органами ДАІ видано тимчасовий реєстраційний талон подається Розрахунок до органу державної податкової служби у 10-денний термін після їх реєстрації у відповідних органах. За транспортні засоби, придбані протягом року, податок сплачується перед їх реєстрацією за місяці, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін реєстрації транспортного засобу в органах ДАІ та подання розрахунку ПВТЗ ЮО, що придбала автомобіль протягом року?

25.08.2011

Юридична особа, яка придбала протягом року транспортний засіб повинна: - зареєструвати його в органах ДАІ протягом 10 діб після придбання; - подати окремий Розрахунок за придбаний транспортний засіб в 10-денний термін після реєстрації в органах ДАІ до відповідного податкового органу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином ЮО, яка протягом поточного року змінила місце реєстрації та здійснила перереєстрацію транспортних засобів, подає Розрахунок ПВТЗ та сплачує даний податок?

25.08.2011

Юридична особа, яка протягом поточного року змінює своє місце реєстрації та здійснює перереєстрацію своїх транспортних засобів за новою адресою, подає уточнений Розрахунок до податкового органу за старою адресою де здійснюється перерахунок податку за місяці, які залишились до кінця року. Якщо під час проведення перерахунку виникає переплата, то сума зайво сплаченого податку повертається платнику податку. При цьому, юридична особа подає відповідно уточнений Розрахунок за перереєстровані транспортні засоби в 10-денний термін після їх реєстрації до податкового органу за новою адресою та до кінця поточного року сплачує податок до відповідного бюджету.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи здійснюється перерахунок ПВТЗ ЮО протягом року, у разі переобладнанням ТЗ в зв’язку з чим зменшується ставка податку, за ТЗ по якому було проведено першу реєстрацію протягом цього ж року?

25.08.2011

При переобладнанні транспортних засобів, що призводить протягом календарного року до зменшення ставки податку (зміна класифікації УКТЗЕД за іншим кодом), перерахунок податку з власників транспортних засобів не здійснюється за транспортні засоби, які вперше були зареєстровані в Україні. Уточнюючий розрахунок не подається по таких транспортних засобах.

Читати далі »