Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для юридичних осіб » Порядок обчислення податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Який порядок обчислення ПВТЗ ЮО?

25.08.2011

Згідно з ст. 6 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” від 11.12.1991р. № 1963-ХІІ (зі змінами та доповненнями) (далі - Закон № 1963-ХІІ) податок обчислюється юридичними особами на підставі звітних даних про кількість транспортних засоб...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У якому розмірі нараховується і сплачується ЮО ПВТЗ за придбані протягом року автомобілі?

25.08.2011

За придбані протягом роки юридичними особами транспортні засоби, крім тих, які вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їхньою реєстрацією за місяці, що залишилися до кінця року, починаючи з місяця, у якому проведена реєстрація транспортного засобу. За транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їхньою першою реєстрацією. Розрахунок суми податку за такі транспортні засоби в 10-денний строк після їхньої реєстрації представляється у відповідний податковий орган. Ставки податку розраховуються у відповідності до статті 3 цього Закону.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати ПВТЗ за автомобілі при першій реєстрації в Україні?

25.08.2011

Відповідно до ст. 5 Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших машин та механізмів” за транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, податок повинен сплачуватись за весь рік перед першою реєстрацією за ставками, визначеними статтею 3 Закону України “Про податок...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачують ПВТЗ за пошкоджений транспортний засіб, що не використовується?

25.08.2011

Податок з власників транспортних засобів сплачується, якщо транспорт, який знаходиться на балансі підприємства, зареєстрований в органах ДАІ МВС України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи здійснюється перерахунок розміру ПВТЗ при знятті з реєстрації ЮО транспортного засобу?

25.08.2011

Відповідно до статті 5 Закону України від 11.12.91 р. N 1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" за транспортні засоби, зняті юридичними особами протягом року з реєстрації (перереєстровані), здійснюється перерахунок розміру податку, крім подат...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи буде повертатися ЮО зайво сплачена сума ПВТЗ?

25.08.2011

Зайво сплачена сума податку за бажанням платника повертається йому або зараховується за його заявою в рахунок майбутніх платежів. Для повернення надміру сплаченого податку платник разом з уточненим Розрахунком подає заяву про повернення надміру сплаченого податку з дотриманням граничних термінів ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якими ставками сплачувати ПВТЗ та чи потрібно подавати уточнений розрахунок, якщо загальний подано до вступу в дію ЗУ №1075-ІУ від 05.03.2009р?

25.08.2011

Юридичні особи - власники транспортних засобів повинні, при наявності транспортних засобів, на які поширюється зменшення ставок податку, можуть зробити перерахунок раніше обчисленої суми цього податку на ІІ – IV квартали 2009 рік та подати до податкових органів уточнюючий розрахунок суми податку відповідно до законодавства.

Читати далі »