Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Перелік податків і зборів (обов’язкових платежів), від сплати яких звільняються приватні підприємці – платники єдиного податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 16.08.2010 Чи сплачує земельний податок ФОП платник ЄП, який здає в оренду приміщення?

25.08.2011

Приватний підприємець – платник єдиного податку не сплачує земельний податок за ті земельні ділянки, які надані йому в установленому чинним законодавством порядку саме для здійснення його підприємницької діяльності

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником збору за спеціальне використання водних ресурсів ФОП платником ЄП?

25.08.2011

Суб'єкт малого підприємництва- платник єдиного податку не є платником збору за спеціальне використання водних ресурсів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником земельного податку ФОП платник ЄП, який здає земельні ділянки в оренду іншому суб’єкту господарювання?

25.08.2011

Платник єдиного податку повинен сплачувати земельний податок за земельні ділянки, передані в оренду іншим суб’єктам господарювання, у встановлених розмірах на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Від сплати яких податків і зборів (обов’язкових платежів) звільняється ФОП платник ЄП?

25.08.2011

Відповідно до ст. 6 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва", із змінами та доповненнями, суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником таких видів податків і збор...

Читати далі »

Чи застосовує РРО для проведення розрахунків із споживачами ФОП платник ЄП?

25.08.2011

ФОП платники ЄП мають право не застосовувати РРО для проведення розрахунків із споживачами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен реєструватися платником ПДВ ФОП-платник ЄП, якщо обсяг виручки перевищив 300 тис. грн.?

25.08.2011

Ні, платник єдиного податку самостійно визначає доцільність реєстрації платником податку на додану вартість незалежно від виду діяльності та суми отриманої виручки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи надає розрахунок збору за забруднення навколишнього природного середовища та сплачує його до бюджету ФОП платник ЄП?

25.08.2011

За здійснення викидів в атмосферне повітря пересувними джерелами забруднення, зокрема, автомобільним транспортом, фізичні особи, в тому числі суб'єкти господарської діяльності, незалежно, працюють вони на загальній чи спрощеній системі оподаткування, повинні сплачувати збір за забруднення навколишнього природного середовища та подавати розрахунок щодо його сплати до податкових органів.

Читати далі »

Діє до 03.02.2009. Чи повинні ФОП-платники ЄП, які є платниками ПДВ, здати свідоцтво платника ПДВ відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2008 року № 1118 „Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 16 б

25.08.2011

З 1 січня 2009 року суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, не можуть бути платниками ПДВ та зобов’язані здати свідоцтво.

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність за несвоєчасне повернення свідоцтва про сплату ЄП?

25.08.2011

Свідоцтво про сплату єдиного податку після закінчення терміну дії підлягає обов’язковому поверненню платником податку податковому органу, який його видав. При цьому, відповідальність за несвоєчасне повернення Свідоцтва про сплату єдиного податку чинним законодавством не передбачена.

Читати далі »