Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи має право ФОП-платник ЄП займатися гральним бізнесом?

25.08.2011

Відповідно п. 4 розд. II Прикінцевих положень Закону України від 25 березня 205 року № 2505-IV „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” спрощена система оподаткування, обліку та звітності не поширюється на суб'...

Читати далі »

Чи може ФОП платник ЄП здійснювати торгівлю скрапленим газом?

25.08.2011

Суб'єкт господарської діяльності - фізична особа при торгівлі скрапленим газом не має права обрати спосіб оподаткування зі сплатою єдиного податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може ФОП платник ЄП відкрити більярдний клуб?

25.08.2011

Фізична особа — платник єдиного податку може відкрити більярдний клуб за умови, що більярдні столи будуть використовуватися тільки для спортивних змагань (за наявності відповідної ліцензії), або якщо за використання більярдних столів не буде стягуватися плата та не передбачено надання виграшів. У всіх інших випадках така діяльність не може здійснюватися шляхом сплати єдиного податку.

Читати далі »

Чи може ФОП платник ЄП здійснювати роздрібну торгівлю ПММ та що включає в себе поняття „паливо-мастильні матеріали”?

25.08.2011

Дія Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" не поширюється на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які займаються підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи і здійснюють торгівлю лікеро-горілчаними та тютюновими виробами, пально-мастильними матеріалами.

Читати далі »

Чи може ФОП, який надає послуги з ритуального куріння кальяну бути платником ЄП?

25.08.2011

Оскільки для приготування кальяну використовується (продається) спеціальний тютюн з додаванням ароматизованих сумішей, фізична сооба-підприємець не може застосовувати спрощену систему опоадткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які існують обмеження для ФОП платників ЄП?

25.08.2011

Відповідно до Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" із змінами та доповненнями, спрощена система оподаткування не поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності: - які проводять діяльн...

Читати далі »

Чи має право ФОП бути платником ЄП у разі здійснення роздрібної та оптової торгівлі ювелірними виробами (сріблом та золотом)?

25.08.2011

У разі здійснення роздрібної та оптової торгівлі ювелірними виробами (сріблом та золотом) суб’єкт підприємницької діяльності - фізична особа має право обрати спрощену систему оподаткування.

Читати далі »

Чи може ФОП бути платником ЄП у разі здійснення імпорту підакцизних товарів?

25.08.2011

При здійсненні діяльності з імпорту підакцизних товарів фізична особа – підприємець зобов’язаний застосовувати загальну систему оподаткування, а Свідоцтво на право сплати єдиного податку підлягає поверненню до органу державної податкової служби, який його видав.

Читати далі »

Чи існують обмеження для ФОП платників ЄП щодо вартості придбаних товарів чи об’єктів рухомого та нерухомого майна?

25.08.2011

Ні. Вартість придбаних товарів, а також об’єктів рухомого чи нерухомого майна не включається до критеріїв визначення можливості перебування на спрощеній системі оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може ФОП платник ЄП здійснювати зовнішньоекономічну діяльність?

25.08.2011

Платники єдиного податку – фізичні особи мають право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може ФОП платник ЄП одночасно працювати найманим працівником та отримувати дохід у вигляді заробітної плати?

25.08.2011

Фізична особа може здійснювати своє конституційне право одночасно, як на підприємницьку діяльність, так і на працю в якості найманого працівника.

Читати далі »

Чи може ФОП платник ЄП розрахуватись за придбану продукцію векселем?

25.08.2011

Платник єдиного податку — фізична особа за фактично отримані товари (роботи, послуги) може видавати вексель, який зобов’язаний оплатити після настання строку його погашення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право ФОП платник ЄП з видом діяльності „Здавання в оренду нерухомого майна” здавати один об’єкт нерухомого майна в межах підприємницької діяльності, а інший об’єкт майна - як ФО?

25.08.2011

Нормами чинного законодавства не передбачено обмежень щодо здавання власного нерухомого майна фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і шляхом виконання норм пункту 9.1 статті 9 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”.

Читати далі »

Які існують обмеження для ФОП платників ЄП?

25.08.2011

Відповідно до Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" із змінами та доповненнями, спрощена система оподаткування не поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності: - які проводять діяльн...

Читати далі »

Чи має право ФОП платник ЄП відкрити більярдний клуб з 01.01.2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку має право здійснювати діяльність з використанням більярдних столів, але за умови, що за їх використання не буде стягуватися плата та не передбачено надання виграшів. У всіх інших випадках така діяльність не може здійснюватися шляхом сплати єдиного податку.

Читати далі »

Чи має право ФОП платник ЄП з видом діяльності „Здавання в оренду нерухомого майна” здавати один об’єкт нерухомого майна в межах підприємницької діяльності, а інший об’єкт майна - як ФО?

25.08.2011

Нормами чинного законодавства не передбачено обмежень щодо здавання власного нерухомого майна фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і шляхом виконання норм п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи є причиною для відмови у видачі Свідоцтва ЄП ФОП у разі наявної заборгованості по штрафних санкціях та пені за несвоєчасну сплату податків і зборів (обов'язкових платежів)?

25.08.2011

Заборгованість по штрафним санкціям та пеня за несвоєчасну сплату податків і зборів (обов’язкових платежів) може бути підставою для відмови у видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку.

Читати далі »

Які види діяльності мають право здійснювати ФОП платники ЄП?

25.08.2011

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку мають право здійснювати ті види діяльності, на які поширюється дія Указу та відповідне рішення місцевої ради, якою затверджена ставка єдиного податку. При цьому, якщо фізична особа – підприємець – платник єдиного податку здійснює діяльність, на яку місцевими органами влади не встановлена ставка єдиного податку, то дохід, отриманий від такого виду діяльності підлягає оподаткуванню на загальних підставах відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України

Читати далі »