Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування »

Чи може ФОП бути платником ЄП у разі здійснення імпорту підакцизних товарів?

Надрукувати документ
25.08.2011

Пунктом 4 Прикінцевих положень Закону України від 25 березня 2005 року № 2505-IV "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" та деяких інших законодавчих актів України" (далі – Закон №2505) визначено, що до прийняття Закону України "Про спрощену систему оподаткування" Указ Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” із змінами і доповненнями, внесеними Указом Президента України від 28 червня 1999 року №746/99, застосовується з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Ці особливості полягають насамперед в обмеженні та забороні здійснення платниками єдиного податку певних видів діяльності з підакцизними товарами. З 1 липня 2005 року згідно з прикінцевими положеннями Закону № 2505 спрощена система не може поширюватися на суб'єктів підприємницької діяльності, які, зокрема, є виробниками підакцизних товарів, здійснюють господарську діяльність, пов’язану з експортом, імпортом та оптовим продажем підакцизних товарів, оптовим та роздрібним продажем підакцизних пально-мастильних матеріалів. Отже при здійсненні діяльності з імпорту підакцизних товарів фізична особа – підприємець зобов’язаний застосовувати загальну систему оподаткування, а Свідоцтво на право сплати єдиного податку підлягає поверненню до органу державної податкової служби, який його видав.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.