Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування »

Чи є причиною для відмови у видачі Свідоцтва ЄП ФОП у разі наявної заборгованості по штрафних санкціях та пені за несвоєчасну сплату податків і зборів (обов'язкових платежів)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно зі статтею 4 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" із змінами та доповненнями, однією з вимог набуття суб'єктом малого підприємництва права на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності є сплата всіх установлених податків, зборів (обов'язкових платежів) за попередній звітний (податковий) період. Наявність у суб'єкта господарювання податкового боргу є підставою для відмови у задоволенні письмової заяви останнього щодо видачі йому Свідоцтва про сплату єдиного податку. Відповідно до п.п.14.1.175 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV податковий борг - сума грошового зобов’язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов’язання. Тобто, заборгованість по штрафних санкціях та пеня за несвоєчасну сплату податків і зборів (обов’язкових платежів) може бути підставою для відмови у видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.