Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Обчислення та перерахування податку

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи може ФОП платник ЄП зарахувати сплачену суму податку на наступний податковий період, якщо діяльність у звітному періоді не розпочав?

25.08.2011

Якщо суб'єкт підприємницької діяльності — фізична особа в установленому порядку перейшов на спрощену систему оподаткування та одержав Свідоцтво про сплату єдиного податку, то таким чином він погодився на сплату єдиного податку в установлені Указом терміни. Незалежно від того, чи здійснював такий платник податку свою підприємницьку діяльність, та незважаючи на результати її здійснення (збитки чи доходи), він протягом дії Свідоцтва повинен сплачувати в установлений термін єдиний податок за ставками, визначеними місцевою радою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи переносяться терміни сплати ЄП для платників ЄП – ФО, якщо останній день сплати припадає на святковий або вихідний день?

25.08.2011

Якщо останній день сплати єдиного податку для платників єдиного податку – фізичних осіб припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем його сплати буде наступний за вихідним або святковим робочий операційний (банківський) день.

Читати далі »

Чи потрібно сплачувати ЄП у разі прийняття нового працівника на місце звільненого працівника, якщо працівник звільнився у кінці місяця, а Довідка здана до органу ДПС на початку наступного місяця?

25.08.2011

Враховуючи те, що Довідка на звільненого працівника повернута приватним підприємцем до податкового органу не своєчасно, тобто на початку місяця, наступного за місяцем звільнення, тому при оформленні нового працівника суб’єкт підприємницької діяльності повинен разом із заявою про прийняття працівника надати квитанцію про сплату 50 % від ставки єдиного податку, незалежно від того, що трудові відносини (тобто трудовий договір) між платником єдиного податку та звільненим найманим працівником фактично розірвані в кінці минулого місяця.

Читати далі »

Чи підлягає поверненню або компенсації сума сплаченого ЄП за найманого працівника, який звільнився?

25.08.2011

Сплачена сума єдиного податку у вигляді збільшення ставки єдиного податку на 50 відсотків за звільненого працівника поверненню не підлягає.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином розподіляється сума ставки ЄП СПД - ФО до державних фондів?

25.08.2011

Відповідно до ст.2 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб’єктів малого підприємництва", зі змінами та доповненнями cуб’єкт підприємницької діяльності - фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа н...

Читати далі »

В який термін і за який період необхідно сплачувати ЄП ФОП?

25.08.2011

Підставою для видачі Свідоцтва є подання суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою письмової заяви та платіжного документа про сплату єдиного податку за період не менше ніж календарний місяць. У разі щомісячної сплати єдиного податку його сплата здійснюється не пізніше 20 числа місяця, наступного за тим, в якому здійснювалась попередня сплата єдиного податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право інша ФО перерахувати до бюджету із свого розрахункового рахунку суму ЄП, яка нарахована ФОП – платнику ЄП?

25.08.2011

Враховуючи те, що особою, відповідальною за погашення суми податкового зобов’язання є особисто фізична особа – підприємець, який самостійно приймає рішення щодо обрання способу оподаткування доходів за єдиним податком, то сплата єдиного податку іншою фізичною особою чинним законодавством не передбачена.

Читати далі »

До якої ДПІ ФОП платник ЄП, який зареєстрований в одному районі, а діяльність здійснює в іншому районі, сплачує ЄП за себе та найманого працівника?

25.08.2011

Сплата єдиного податку за себе та найманих працівників здійснюється платником єдиного податку - фізичною особою на один розрахунковий рахунок за місцем реєстрації, незалежно від того, що він здійснює діяльність не за місцем своєї реєстрації.

Читати далі »

Чи має право ФОП сплатити суму податкових зобов’язань або податкового борг у безготівковій формі з розрахункового рахунку, відкритого ним у банку як на ФО?

25.08.2011

Враховуючи те, що сплата податкових зобов’язань або податкового боргу не відноситься до підприємницької діяльності, то фізична особа – підприємець при сплаті податкових зобов’язань або податкового боргу має право використовувати кошти, які знаходяться у нього на розрахункових рахунках, відкритих в банках як на фізичну особу.

Читати далі »

Як оподатковується дохід ФОП - платника ЄП від виду діяльності, не зазначеного у Свідоцтві, з 1 січня 2011року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі отримання доходу від виду діяльності, який не був зазначений у Свідоцтві про сплату єдиного податку, на нього не поширюються норми Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727, тому такий дохід підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб на загальних підставах згідно з нормами Податкового кодексу України для платників податків - фізичних осіб.

Читати далі »

Чи здійснюється ФОП платником ЄП розподіл суми ЄП за найманого працівника?

25.08.2011

Враховуючи те, що за наявності найманих працівників розмір ставки єдиного податку фізичної особи – підприємця збільшується на 50% за кожну особу, то уся така (збільшена) сума єдиного податку самостійно розподіляється суб’єктом малого підприємництва на відповідні рахунки (43 відсотки на рахунки місцевого бюджету та 57 рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Читати далі »

І Чи буде здійснюватися перерахунок сум ЄП, які сплачені ФОП платниками ЄП у січні-лютому за звітні періоди 2011 року в повному обсязі (без розподілу)?

25.08.2011

Суми єдиного податку, які були сплачені фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку до 7 лютого за звітні періоди 2011 року на розподільчий рахунок за кодом бюджетної класифікації 16050200 перераховуватись не будуть, оскільки Державним казначейством здійснено розподіл цих сум відповідно до норм Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва", що діяли до 1 січня 2011 року.

Читати далі »

ІІ Чи буде здійснюватися перерахунок сум ЄП, які сплачені ФОП платниками ЄП у січні-лютому за звітні періоди 2011 року в повному обсязі (без розподілу)?

25.08.2011

Закінчення. Початок див. І. При цьому, починаючи з 7 лютого 2011 року, тобто з дати відкриття Державним казначейством України рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік"...

Читати далі »