Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Оподаткування діяльності, яка не зазначена у свідоцтві

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.02.2010 Як оподатковується дохід ФОП платника ЄП, отриманий від здійснення підприємницької діляьності, не зазначеної у Свідоцтва про сплату ЄП?

25.08.2011

Якщо суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа, який обрав спрощену систему оподаткування одержує протягом звітного року доходи від іншої діяльності, крім зазначених у Свідоцтві про сплату єдиного податку, то такі доходи підлягають оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб на загальних підставах, за ставкою 15 відсотків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується дохід ФОП – платника ЄП, отриманий від здійснення підприємницької діяльності, не зазначеної у Свідоцтві про сплату ЄП та чи відображається він у Книзі обліку доходів та витрат ф. № 10?

25.08.2011

Відповідно до пп. 9.12.1 п. 9.12 ст.9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV “Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями, оподаткування доходів, отриманих фізичною особою від продажу нею товарів (надання послуг, виконання робіт) у межах її підприємницької діяльності...

Читати далі »

Діє до 01.02.2010 Чи потрібно ФОП платнику ЄП, який здійснює продаж продукції власного виробництва, додаткового зазначати вид діяльності "Виробництво"?

25.08.2011

Відповідно до Закону України від 1 червня 2000 року № 1775-ІІІ „Про ліцензування певних видів господарської діяльності” із змінами та доповненнями, визначення „виробництво (виготовлення)” - це діяльність, пов’язана з випуском продукції, яка включає всі стадії технологічного процесу, а також реалі...

Читати далі »

Чи потрібно ФОП платнику ЄП, яка здійснює діяльність „Виробництво” додатково вносити у Свідоцтві про сплату єдиного податку вид діяльності "Торгівля"?

25.08.2011

Відповідно до Закону України від 1 червня 2000 року № 1775-ІІІ „Про ліцензування певних видів господарської діяльності” із змінами та доповненнями, виробництво (виготовлення) - це діяльність, пов’язана з випуском продукції, яка включає всі стадії технологічного процесу, а також реалізацію продукц...

Читати далі »