Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Відмова від застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності і перехід на іншу системи оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



З якого періоду ФОП платник ЄП може відмовитися від застосування даної системи оподаткування?

25.08.2011

Відмовитися від застосування спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання може виключно з початку наступного звітного періоду (кварталу). Для цього необхідно до податкової інспекції подати відповідну заяву не пізніше, ніж за 15 днів до закінчення попереднього звітного періоду (кварталу).

Читати далі »

З якого періоду ФОП платник ЄП може перейти на спрощену систему оподаткування, якщо в одному з кварталів поточного року відбулось перевищення кількості найманих працівників?

25.08.2011

Якщо фізична особа – підприємець – платник єдиного податку протягом поточного року порушує одну з умов перебування на спрощеній системі оподаткування, зокрема перевищує кількість найманих працівників, то право на застосування спрощеної системи платник податку набуває тільки починаючи з наступного року.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є підставою для відмови у видачі Свідоцтва про право сплати ЄП ФОП у разі наявності заборгованості по сплаті фінансових санкцій за порушення законодавства про порядок застосування РРО?

25.08.2011

Оскільки штрафні (фінансові) санкції за порушення законодавства про порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг не належать до категорії податкових зобов’язань, тобто, не набувають статусу податкового боргу, то відсутні законодавчі підстави щодо відмови у видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку суб’єктом малого підприємництва – фізичною особою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи є підставою для відмови у видачі Свідоцтва про право сплати ЄП ФОП наявність заборгованості по сплаті фінансових санкцій, що застосовуються згідно з ст. 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етиловог

25.08.2011

Штрафні (фінансові) санкції, що застосовуються згідно з статтею 17 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", не належать до категорії податкових зобов’язань, отже, не набувають статусу податкового боргу. Таким чином, заборгованість по сплаті фінансових санкцій, що застосовуються згідно з статтею 17 Закону №481, не може бути підставою для відмови у видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку суб’єктом малого підприємництва – фізичною особою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи є підставою для відмови у видачі Свідоцтва про право сплати ЄП ФОП наявність заборгованості по сплаті фінансових санкцій, що застосовуються згідно з ст. 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилово

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 продовження (початок див. част. І) Відповідно до ст.2 Закону України від 25 червня 1991 року № 1251-ХІІ „Про систему оподаткування” із змінами та доповненнями (далі – Закон), під податком і збором (обов’язковим платежем) до бюджетів та до державних цільових фондів ...

Читати далі »

Чи сплачує ЄП ФОП - платник ЄП, який засуджений та перебуває у місцях позбавлення волі (копію вироку суду направлено до органу ДПС) та не здав Свідоцтво платника ЄП?

25.08.2011

Відповідно до ст. 4 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” відмову від застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності і повернення до раніше встановленої системи оподаткув...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого періоду ФОП платник ЄП може перейти на спрощену систему оподаткування, якщо в одному з кварталів поточного року він здійснював торгівлю лікеро-горілчаними виробами (тютюновими виробами, пально-мастильними матеріалами)?

25.08.2011

Указом Президента України від 3 липня 1998 року N 727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” із змінами та доповненнями (далі - Указ) встановлено, що фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, мають ...

Читати далі »

Яка дата вважається датою анулювання Свідоцтва про сплату ЄП у разі припинення підприємницької діяльності, а саме: - дата надання до органу ДПС письмової заяви та фактичного повернення Свідоцтва про сплату ЄП; - чи дата подання заяви до державного реєстра

25.08.2011

У разі припинення діяльності (зняття з державної реєстрації, як суб’єкта підприємницької діяльності) платник єдиного податку зобов’язаний подати в 5-денний термін до органу державної податкової служби письмову заяву про це, здати Свідоцтво та всі довідки про трудові відносини фізичних осіб з платником єдиного податку. Датою анулювання Свідоцтва про сплату єдиного податку є дата надання письмової заяви та фактичного повернення Свідоцтва до органу ДПС. При цьому, фізична особа – підприємець звільняється від сплати єдиного податку за місяці, починаючи з наступного місяця після здачі Свідоцтва про сплату єдиного податку.

Читати далі »

Чи є підставою для відмови у видачі Свідоцтва про сплату ЄП ФОП у разі наявності заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Заборгованість у вигляді єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не є підставою для відмовлення у видачі фізичній особі – підприємцю Свідоцтва про сплату єдиного податку.

Читати далі »

Чи є підставою для відмови у видачі Свідоцтва про право сплати ЄП ФОП у разі наявності заборгованості по сплаті фінансових санкцій за порушення законодавства про порядок застосування РРО?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »