Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Виконання функції податкового агента

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи повинен ФОП відображати в податковому розрахунку за ф. № 1-ДФ кошти, виплачені іншому ФОП платнику ЄП за надані послуги при здійсненні господарської діяльності?

25.08.2011

Сума доходу, яка виплачується одним суб’єктом підприємницької діяльності-фізичною особою іншому суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі, повинна відображатися у податковому розрахунку за ф. № 1-ДФ під ознакою „42” без нарахування та утримання податку з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Чи має право ФОП платник ЄП перебувати у декретній відпустці та отримувати виплати по догляду за дитиною?

25.08.2011

Питання щодо отримання допомоги по вагітності та пологах суб’єктами підприємницької діяльності – фізичними особами – платниками єдиного податку не відноситься до компетенції органів ДПС України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачує податок на репатріацію ФОП платник ЄП при виплаті роялті нерезиденту?

25.08.2011

Суб'єкт підприємницької діяльності - платник єдиного податку (резидент) повинен утримувати і перераховувати до відповідного бюджету податок з доходу, одержаний нерезидентом-юридичною особою із джерела його походження з України (в т.ч. роялті) у разі виплати такого доходу за нормами, що визначені Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств". Якщо суб'єкт підприємницької діяльності - платник єдиного податку (резидент) виплачує зазначені доходи нерезиденту-фізичній особі, він повинен утримувати і перераховувати до бюджету податок з доходу, одержаний нерезидентом за нормами Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", якщо інше не передбачене нормами міжнародних угод, які набрали чинності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен ФОП платник ЄП при виплаті заробітної плати найманим працівникам здійснювати нарахування, відрахування та перерахування до Пенсійного фонду України, соціальне страхування, Державного фонду сприяння зайнятості населення?

25.08.2011

При нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати об'єкт оподаткування визначається як нарахована сума такої заробітної плати, зменшена на суму збору до Пенсійного фонду України та внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, які відповідно до закону справляються за рахунок доходу найманої особи. Що стосується нарахувань на фонд оплати праці, то необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду України та органів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується до ФОП платників ЄП норми Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" стосовно виконання функцій податного агента при оренді майна?

25.08.2011

Підприємець- платник єдиного податку є податковим агентом щодо виплачених доходів фізичній особі у вигляді орендної плати та є особою відповідальною за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи виступають податковими агентами ФОП платники ЄП у разі виплати доходів ФО за придбаний товар, який потім реалізується?

25.08.2011

Фізичні особа – підприємці – платники єдиного податку є податковими агентами при виплаті доходів фізичнім особам.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи виникає податкове зобов’язання у ФОП платника ЄП при виплаті доходу ЮО - нерезиденту за договором фрахту?

25.08.2011

Сума фрахту, що сплачується резидентом - платником єдиного податку – фізичною особою нерезиденту за договорами фрахту, оподатковується за ставкою 6 відсотків у джерела виплати таких доходів за рахунок цих доходів, якщо інше не передбачено нормами міжнародних угод, які набрали чинності. Підставою для звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України є подання нерезидентом особі, яка виплачує йому доходи, довідки, яка видається компетентним органом кожної країни і підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи виникає податкове зобов’язання у ФОП платника ЄП при виплаті доходу ЮО - нерезиденту за договором фрахту?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок див. І. У разі коли міжнародною угодою, ратифікованою Верховною Радою України, встановлено інші правила оподаткування, ніж ті, що передбачені цим Законом, застосовуються норми міжнародного договору (п. 18.1 ст. 18 Закону №334). Механізм застосування звільнен...

Читати далі »

Чи може ФОП - платник ЄП виконувати функції податкового агента при виконанні представницьких функцій нерезидента щодо надання майна в оренду з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізична особа – підприємець - платник єдиного податку може виконувати функції податкового агента при виконанні представницьких функцій нерезидента щодо надання майна в оренду з 01.01.2011 року.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи повинна ФОП платник ЄП подавати до органів ДПС податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб про свої доходи та доходи виплачені на користь найманих працівників?

25.08.2011

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку подають податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб про доходи, нараховані (виплачені) на користь найманих працівників та доходи, виплачені за цивільно – правовими договорами.

Читати далі »