Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання Звіту платника ЄП ФОП?

25.08.2011

Оскільки Звіт платника єдиного податку - фізичної особи не підпадає під визначення терміну „податкова декларація”, то застосування штрафних санкцій або адміністративних штрафів у разі неподання або несвоєчасного подання Звіту чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються до ФОП платника ЄП штрафні санкції за несвоєчасну сплату ЄП?

25.08.2011

У абзаці другому пп. 5.3.1 ст. 5 Закону України від 21.12.2000 р. N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (далі - Закон) визначено, що у разі, коли відповідно до закону контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов...

Читати далі »

Чи застосовуються до ФОП платника ЄП штрафні санкції, якщо під час перевірки був виявлений неоформлений працівник?

25.08.2011

Відповідно до ст. 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року N 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (далі - Указ) суб’єкти підприємницької діяльності – платники єдиного податку мають право мати у трудових відносинах, включаючи член...

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність за не внесення до Свідоцтва платника ЄП змін щодо місця здійснення діяльності?

25.08.2011

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва, до яких належать і фізичні особи, зареєстровані у встановленому законом порядку як суб'єкти господарської діяльності, регулюється Указом Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" та наказом ДПА України від 29.10.99 N 599 „Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі”. Вищезазначеними нормативними актами непередбачена відповідальність за не внесення до Свідоцтва платника єдиного податку – фізичної особи змін щодо місця здійснення діяльності.

Читати далі »

Чи застосовуються до ФОП платника ЄП штрафні санкції за відсутність Свідоцтва (копії) або довідки про трудові відносини ФО з платником ЄП на робочому місці?

25.08.2011

Відповідно до ст.5 Указу Президента України від 3 липня 1998 N 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів підприємницької діяльності" суб’єкти малого підприємництва несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність подання розрахунків та сплати сум єдиного податку згідно з законодавством України. Указом не передбачена відповідальність фізичної особи – підприємця за відсутність на робочому місці Свідоцтва (копії) про сплату єдиного податку.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність за втрату книги обліку доходів і витрат ф. № 10?

25.08.2011

Якщо суб’єкт підприємницької діяльності самостійно виявляє факт втрати книги обліку доходів та витрат за ф. № 10 та при отриманні нової (дублікату) книги обліку надає довідку з органів внутрішніх справ про втрату, то відповідальності в даному випадку законодавством не передбачено. При цьому, платник податку повинен відновити записи у книзі за даними первинних документів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховується пеня у разі несвоєчасної сплати ЄП для ФОП?

25.08.2011

У разі несвоєчасної сплати єдиного податку на суму податкового боргу нараховується пеня у розмірі, визначеному чинним законодавством.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В яких розмірах застосовуються штрафні санкції у разі несвоєчасної сплати ЄП?

25.08.2011

У разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, то такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.

Читати далі »

Діє до 07.05.2010 Чи передбачена відповідальність у разі відсутності первинних документів та обліку товарних запасів ФОП платниками ЄП, які не є платниками ПДВ?

25.08.2011

Відповідальність за неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, визначена статтею 164? Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність для ФОП платника ЄП за порушення умов Указу про спрощену систему оподаткування в частині здійснення торгівлі лікеро-горілчаними та тютюновими виробами, пально-мастильними матеріалами та які податки при цьо

25.08.2011

Пунктом 7 Указу Президента України від 3 липня 1998 року N 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" із змінами та доповненнями (далі - Указ), встановлено, що дія Указу не поширюється на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, я...

Читати далі »

Діє до 07.05.2010 Яка передбачена відповідальність для ФОП платника ЄП у разі здійснення реалізації товару, на який відсутні підтверджуючі документи щодо його придбання?

25.08.2011

Враховуючи те, що фізичні особа – підприємці – платники єдиного податку повинні відображати у Книзі обліку доходів та витрат за ф. № 10 витрати, які документально підтверджені, то відсутності таких первинних документів призводить до порушення обліку доходів та витрат. При цьому, згідно із ст. 164? Кодексу України про адміністративне правопорушення не ведення обліку або неналежне ведення обліку доходів та витрат суб’єктами господарювання, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Чи застосовуються штрафні санкції до ФОП платника ЄП у разі внесення після реєстрації Книги обліку доходів та витрат виручки від реалізації, отриманої до реєстрації книги обліку доходів та витрат в органах ДПС?

25.08.2011

Для визначення результатів власної підприємницької діяльності на підставі хронологічного відображення здійснених господарських і фінансових операцій фізичні особи - суб'єкти малого підприємництва, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, ведуть книгу обліку доходів та...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються до ФОП платника ЄП штрафні санкції у разі подання Звіту з помилкою у ідентифікаційному номері?

25.08.2011

Оскільки Звіт платника єдиного податку - фізичної особи не підпадає під визначення терміну „податкова декларація”, то застосування штрафних санкцій (штрафів) або адміністративних штрафів у разі подання Звіту з помилкою в ідентифікаційному номері чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Діє до 31.12.2009. Який порядок оформлення штрафних санкцій за несвоєчасну сплату ЄП ФОП?

25.08.2011

Оскільки сума єдиного податку вважається узгодженою, то у разі несвоєчасної сплати його орган ДПС направляє податкове повідомлення платнику єдиного податку по строках сплати, які не настали, за формою, наведеною у Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків. При цьому, порушення щодо строків сплати єдиного податку фізичною особою – підприємцем оформлюється органами ДПС актом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність за порушення 5-денного терміну подання заяви про припинення підприємницької діяльності ФОП – платником ЄП?

25.08.2011

Нормами Указу Президента України „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” та Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку не передбачена відповідальність за несвоєчасне подання заяви фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку щодо припинення діяльності, але у разі порушення зазначених строків на приватного підприємця поширюються всі норми Указу щодо сплати єдиного податку, незалежно від того чи здійснює він діяльність чи ні.

Читати далі »

Діє до 07.05.2010 Яка передбачена відповідальність за не ведення або неналежне ведення Книги обліку доходів та витрат за ф. № 10 ФОП платниками ЄП?

25.08.2011

До фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку, які не ведуть або ведуть з порушенням облік доходів та витрат (в тому числі графи 3 „Витрати на виробництво продукції” та 7 „Чистий дохід” Книги обліку доходів та витрат) застосовується відповідальність у вигляді адміністративного штрафу та штрафних санкцій.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Протягом якого терміну орган ДПС має право застосувати штрафні санкції у випадку несвоєчасної сплати ЄП?

25.08.2011

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва, до яких належать і фізичні особи, зареєстровані у встановленому законом порядку як суб'єкти підприємницької діяльності, регулюється Указом Президента України від 03.07.98 р. N 727/98 "Про спрощену систему оп...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Протягом якого терміну орган ДПС має право застосувати штрафні санкції у випадку несвоєчасної сплати ЄП?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок див. І Спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних са...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, якщо ФОП платник ЄП виявив, що за підсумками минулого календарного року перевищив граничний обсяг виручки від реалізації?

25.08.2011

Згідно зі ст. 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (далі-Указ) спрощена система оподаткування запроваджена для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юриди...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються до ФОП платника ЄП штрафні санкції у разі подання нею Звіту платника ЄП з помилкою, в тому числі у графі 4 „Виручка від реалізації”?

25.08.2011

Оскільки, Звіт платника єдиного податку - фізичної особи не підпадає під визначення терміну „податкова декларація”, то застосування штрафних санкцій (штрафів) або адміністративних штрафів у разі подання Звіту з помилкою, в тому числі у графі 4 „Виручка від реалізації”, чинним законодавством не передбачено. При цьому, при заповненні Звіту за наступний звітний період фізична особа – підприємець – платник єдиного податку повинен врахувати виявлену помилку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються до ФОП платника ЄП штрафні санкції за несвоєчасну сплату ЄП та який порядок їх оформлення?

25.08.2011

Статтею 2 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” із змінами та доповненнями (далі - Указ), який має статус законодавчого акта, визначено, що ставка єдиного податку у фіксованих сумах для суб...

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність для ФОП платника ЄП, який при здійсненні підприємницької діяльності використовував Книгу обліку доходів та витрат № 10, яка не зареєстрована в органі ДПС?

25.08.2011

Якщо фізична особа – підприємець – платник єдиного податку при здійсненні реалізації товару (робіт, послуг) використовував Книгу обліку доходів та витрат № 10, яка не зареєстрована в органі ДПС, то до неї застосовується адміністративна відповідальність, як за неналежне ведення обліку доходів та витрат, відповідно до норм чинного законодавства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачено (відповідальність) нарахування штрафних санкцій при проведенні перевірки працівниками органами ДПС, якщо ФОП платник ЄП перевищив виручку від реалізації продукції 500 тис. грн., але не надав декларацію на суму перевищення

25.08.2011

До фізичних осіб - підприємців, які перейшли на загальну систему оподаткування, але не подають декларацію про доходи у встановлені законодавством строки, штрафні санкції згідно з п.п.17.1.1 п.17.1 ст.17 Закону № 2181 не застосовуються, але сплачується адміністративний штраф у розмірі від 3 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність ФОП платника ЄП, який проводить розрахункові операції без застосування касового апарату, у разі коли він протягом дня використав частину денної виручки для власних потреб, в зв’язку з чим виникла невідповідність суми готів

25.08.2011

Платник єдиного податку - фізична особа, який проводить розрахункові операції без застосування касового апарату, має право вільно користуватися денною виручкою, за умови своєчасного відображення даної виручки (оприбуткування) в Книзі обліку доходів і витрат, при цьому, відповідальність до такого суб’єкта господарювання за невідповідність суми готівкових коштів на місці проведенні розрахунків сумі коштів, яка зазначена в Книзі обліку доходів та витрат не передбачена.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи відповідає чинному законодавству відображення ФОП платником ЄП витрат за товар, отриманий під реалізацію, в книзі обліку доходів і витрат лише по факту повернення коштів (понесення витрат) власнику цього товару?

25.08.2011

У разі продажу товару, який був наданий платнику податків – фізичній особі під реалізацію на підставі відповідних документів (договір, накладні тощо), платник єдиного податку після продажу даного товару відображає лише виручку в Книзі, а витрати за даний товар відображає в Книзі в момент фактичного повернення коштів за реалізований товар власнику цього товару.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена для ФОП платника ЄП у разі здійснення реалізації товару, на який відсутні підтверджуючі документи щодо його придбання?

25.08.2011

Згідно із статтею 20 Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" із змінами та доповненнями (далі – Закон №265) до суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють реалізацію товарів...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність за не ведення або неналежне ведення Книги обліку доходів та витрат за ф. № 10 ФОП платниками ЄП?

25.08.2011

Відповідно до ст. 164? Кодексу України про адміністративне правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х із змінами та доповненнями не ведення обліку або неналежне ведення обліку доходів та витрат суб’єктами господарювання, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за...

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність до ФОП платника ЄП за втрату Свідоцтва про сплату ЄП?

25.08.2011

Фізична особа – платник єдиного податку у разі втрати Свідоцтва про сплату єдиного податку має право отримати дублікат даного Свідоцтва протягом 10 робочих днів на підставі письмової заяви та за умови надання довідки органів Міністерства внутрішніх справ України. Застосування штрафних санкцій або адміністративних штрафів у разі втрати фізичною особою - платником єдиного податку Свідоцтва про сплату єдиного податку чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність до ФОП платника ЄП, який виручку від продажу товару (послуг), отриману у готівковій формі, зазначав у гр.5 "Ціна продажу товарів" Книги обліку доходів та витрат за ф. № 10?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 23, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної інф...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність застосовується до ФОП - платника ЄП, якщо при документальній перевірці ФОП - платник ЄП не може підтвердити витрати, зазначені в Книзі обліку доходів і витрат за три минулі роки?

25.08.2011

У разі якщо платник єдиного податку - фізична особа - підприємець не може підтвердити витрати, зазначені в Книзі, первинними документами, то за неналежне ведення обліку доходів і витрат таким платником передбачена адміністративна відповідальність згідно із ст. 164? Кодексу України про адміністративне правопорушення. Крім того, при відсутності первинних документів на товар, який придбавався у громадян, у разі виявлення факту щодо неутримання податку з доходів громадян при виплаті доходу громадянам до платників податків застосовуються штрафні санкції, передбачені у п.п.17.1.9 п.17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" та адміністративна відповідальність згідно з ст. 163 прим. 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читати далі »

Яким чином застосовується відповідальність за неведення Книги обліку доходів та витрат ф. № 10 найманими працівниками ФОП платника ЄП, а саме, на кожного працівника окремо чи тільки на ФОП?

25.08.2011

Враховуючи те, що правильність ведення обліку доходів та витрат фізичною особою – підприємцем, яка використовує найману працю, залежить від даних, які повинні бути зазначені у Книгах обліку доходів та витрат найманих працівників (гр. 1 "Період обліку" та гр. 6 "Виручка від реалізації"), то відповідальність за не ведення обліку найманими працівниками (відсутні Книги) несе особисто суб’єкт господарювання у вигляді штрафних санкцій та адміністративного штрафу, незалежно від кількості найманих працівників.

Читати далі »

Чи застосовуються до ФОП платника ЄП штрафні санкції за несвоєчасну сплату ЄП за наступний місяць, якщо він до кінця поточного місяця здав Свідоцтво про сплату ЄП (наприклад, 25 числа) в зв’язку із припиненням підприємницької діяльності?

25.08.2011

Враховуючи те, що сплата єдиного податку здійснюється щомісячно до 20 числа за наступний місяць, тобто авансом, не заважаючи на те, що фізична особа – підприємець припиняє свою підприємницьку діяльність до кінця поточного місяця (наприклад, 25 числа) та до першого числа наступного місяця повертає Свідоцтво про сплату єдиного податку, штрафні санкції за несвоєчасну сплату податку застосовуються.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальні у разі несвоєчасної сплати ЄП ФОП платниками ЄП з 01.01.2011 та в якому розмірі?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 До фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку, які не сплачують (не перераховують) єдиний податок у строки, які визначені Указом Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" (щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця), застосовується відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 50 відсотків ставок податку, встановлених для фізичних осіб – платників єдиного податку.

Читати далі »

Яка відповідальність у разі виявлення неоформленого найманого працівника у ФОП - платника ЄП?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі виявлення неоформленого найманого працівника у фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку передбачена фінансова та адміністративна відповідальність.

Читати далі »

Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання Звіту ФОП платника ЄП з 01.01.2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскільки Звіт фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку не підпадає під визначення терміну "податкова декларація", то застосування штрафних санкцій (штрафів) або адміністративних штрафів у разі неподання або несвоєчасного подання Звіту чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Діє до 10.03.2011 Яка передбачена відповідальність за не ведення або неналежне ведення Книги обліку доходів та витрат за ф. № 10 ФОП платниками ЄП?

25.08.2011

До фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку, які не ведуть або ведуть з порушенням облік доходів та витрат в Книзі обліку доходів та витрат застосовується відповідальність у вигляді адміністративного штрафу та штрафних (фінансових) санкцій.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність, якщо ФОП платник ЄП виявив, що за підсумками минулого календарного року перевищив граничний обсяг виручки від реалізації?

25.08.2011

Згідно зі ст. 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (далі-Указ) спрощена система оподаткування запроваджена для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юриди...

Читати далі »

І Чи передбачена відповідальність у разі сплати ЄП у розмірі 43% нарахованого ЄП, якщо органами Державного казначейства України не були відкриті окремі рахунків для зарахування частини ЄП (без суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне

25.08.2011

Частиною першою підрозділу 8 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ) визначено, що до внесення змін до розділу XIV ПКУ в частині оподаткування суб'єктів малого підприємництва Указ Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 ...

Читати далі »

ІІ Чи передбачена відповідальність у разі сплати ЄП у розмірі 43% нарахованого ЄП, якщо органами Державного казначейства України не були відкриті окремі рахунків для зарахування частини ЄП (без суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне

25.08.2011

Закінчення. Початок див. І. У разі якщо до 07.02.11 платниками єдиного податку вказані авансові платежі сплачувались у розмірі 43 відсотків єдиного податку, то з метою упередження виникнення недоплат єдиного податку до місцевих бюджетів зазначеній категорії платників необхідно самостійно доплати...

Читати далі »

В яких розмірах буде застосовуватися штрафна санкція до ФОП платника ЄП, якщо сплата заборгованості з ЄП за 2010 рік сплачується у 2011 році?

25.08.2011

Відповідно до підрозділу 8 розділу ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ), до внесення змін до розділу XIV ПКУ в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва норми Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподатку...

Читати далі »

Чи передбачено нарахування пені у разі несвоєчасної сплати ЄП ФОП платником ЄП з 01.01.11?

25.08.2011

У разі несвоєчасної сплати єдиного податку на суму податкового боргу нараховується пеня у розмірі, визначеному чинним законодавством.

Читати далі »

Яка відповідальність передбачена для ФОП платника ЄП у разі здійснення реалізації товару, на який відсутні підтверджуючі документи щодо його придбання?

25.08.2011

Згідно із п. 6 ст. 128 Господарського кодексу України громадянин-підприємець зобов'язаний вести облік результатів своєї підприємницької діяльності відповідно до вимог законодавства та своєчасно надавати податковим органам декларації про доходи, інші необхідні відомості для нарахування податків та...

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність за не ведення або неналежне ведення Книги обліку доходів та витрат за ф. № 10 ФОП платниками ЄП?

25.08.2011

До фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку, які не ведуть або ведуть з порушенням облік доходів та витрат в Книзі обліку доходів та витрат за ф. № 10 застосовується відповідальність у вигляді адміністративного штрафу та штрафних (фінансових) санкцій.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність для ФОП платників ЄП за незбереження первинних документів про понесені витрати на придбання продукції для подальшої реалізації та інші витрати для забезпечення ведення підприємницької діяльності (оренда, комунальні платежі

25.08.2011

Відповідно до п. 8 Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом ДПА України від 29.10.99 № 599 (далі – Порядок) платник єдиного податку для визначення результатів власної підприємницької діяльності на підставі хронологічного відображення здійснених господарських і фі...

Читати далі »