Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб (спрощена система оподаткування) » Інші питання

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Якщо ФО зареєстрована як підприємець та здійснює незалежну професійну діяльність, у якому статусі така фізична особа повинна бути взята на облік в органі ДПС?

25.08.2011

Якщо фізична особа зареєстрована як підприємець та при цьому така особа здійснює незалежну професійну діяльність, така фізична особа обліковується в органах державної податкової служби як фізична особа - підприємець.

Читати далі »

Чи може ФОП платник ЄП одночасно працювати найманим працівником та отримувати дохід у вигляді заробітної плати?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді щодо регулювання трудових відносини рекомендуємо Вам звернутися до Міністерства соціальної політики України.

Читати далі »

Чи має право фізична особа – підприємець - платник єдиного податку надавати послуги з перевезення за межі України та яке місце здійснення діяльності потрібно зазначити у Свідоцтві про сплату єдиного податку?

25.08.2011

Згідно із ст. 2 Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" суб'єкти малого підприємництва - фізичні особи мають право самостійно обрати спосіб оподаткування доходів за єдиним податком шляхом отр...

Читати далі »

Чи зобов’язані ФОП платники ЄП використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?

25.08.2011

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку особисто приймають рішення щодо використання печатки або штампу при здійсненні підприємницької діяльності.

Читати далі »

За якою формою ФОП платник ЄП подає заяву про внесення змін до Свідоцтва про сплату ЄП щодо видів діяльності та місця здійснення діяльності?

25.08.2011

Враховуючи те, що нормами Порядку не передбачено окремої форми заяви у разі зміни видів діяльності та місця здійснення діяльності, то фізична особа – підприємець – платник єдиного податку має право надати до органу ДПС заяву про внесення відповідних змін у довільній формі.

Читати далі »