Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємства – юридичних осіб (спрощена система оподаткування) » Перелік податків і зборів (обов’язкових платежів), від сплати яких звільняються юридичні особи – платники єдиного податку

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкі податки і збори (обов’язкові платежі) не сплачує ЮО платник ЄП?

25.08.2011

Відповідно до ст. 6 Указу Президента України від 03.07.98 р. № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва", із змінами та доповненнями, суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником таких видів податків і зборів (об...

Читати далі »

Чи є платником земельного податку ЮО платник ЄП за передані в оренду будівлі, які має на балансі?

25.08.2011

Платник єдиного податку, надаючи будівлю в оренду, повинен сплачувати земельний податок за земельні ділянки під такою будівлею на загальних підставах.

Читати далі »

Чи є платником комунального податку та збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг ЮО платник ЄП?

25.08.2011

Відповідно до ст.6 Указу Президента України від 03.07.98р. №727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб‘єктів малого підприємництва” суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником комунального податку та збору за видачу дозволу на розміщення ...

Читати далі »

Чи сплачує селянське господарство, яке було платником ФСП, даний податок, якщо в одному з кварталів поточного року перейшло на сплату ЄП?

25.08.2011

Обравши єдиний податок як спосіб оподаткування, селянське господарство не повинно сплачувати фіксований сільськогосподарський податок, а повинен сплачувати єдиний податок за обраною ним ставкою

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно платнику ЄП-ЮО нараховувати та перераховувати внески до Пенсійного фонду, обов’язкового соціального страхування, сприяння зайнятості населення за найманих працівників?

25.08.2011

Запитання щодо необхідності перерахування та сплати внесків до Пенсійного фонду, обов’язкового соціального страхування, сприяння зайнятості населення за найманих працівників не належить до компетенції податкових органів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В яких випадках ЮО платник ЄП звільняється відповідно до ст.6 Указу від сплати збору на обов’язкове соціальне страхування, збору на обов’язкове пенсійне страхування, внесків до Державного фонду сприяння зайнятості населення?

25.08.2011

Щодо випадків, у яких юридична особа платник єдиного податку звільняється відповідно до ст.6 Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" від сплати збору на обов’язкове соціальне страхування, збору на обов’язкове пенсійне страхування, внесків до Державного фонду сприяння зайнятості населення, необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування та Державного фонду сприяння зайнятості населення.

Читати далі »