Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємства – юридичних осіб (спрощена система оподаткування) » Обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



І. Які існують обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування?

25.08.2011

Коротка: Спрощена система оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва не поширюється на: суб’єктів підприємницької діяльності, які проводять діяльність у сфері грального бізнесу (у тому числі діяльність, пов’язану із влаштуванням казино, інших гральних місць (домів), гральн...

Читати далі »

ІІ. Які існують обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування?

25.08.2011

(початок див.І) Повна: Відповідно до Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" від 03.07.98 р. № 727/98, із змінами та доповненнями, спрощена система оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва не поши...

Читати далі »

Чи має право ЮО платник ЄП здійснювати бартерні операції (взаємозалік)?

25.08.2011

Згідно зі ст. 1 Указу Президента України від 03.07.1998 р. №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” суб’єкти підприємницької діяльності – юридичні особи, які перейшли на спрощену систему оподаткування не мають право застосовувати іншій спос...

Читати далі »

Чи має право ЮО платник ЄП здійснювати бартерні операції (взаємозалік) із застосуванням товарів (робіт, послуг)?

25.08.2011

Ні, не має.

Читати далі »

Якими видами діяльності не дозволяється займатися ЮО платникам ЄП?

25.08.2011

Згідно Указу Президента України від 03.07.1998 р. №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” суб’єктам підприємницької діяльності не дозволяється застосування єдиного податку при здійсненні: діяльності у сфері грального бізнесу (у тому числі...

Читати далі »

Чи може ЮО платник ЄП отримувати вексель за реалізовані товари?

25.08.2011

Платник єдиного податку не може отримувати вексель за реалізовані товари (роботи, послуги), оскільки повинен отримувати лише грошові кошти в готівковій або безготівковій формі.

Читати далі »

Чи може комунальне підприємство бути платником ЄП?

25.08.2011

Оскільки засновники (органи місцевого самоврядну-вання) комунальних підприємств не є суб'єктами малого підприємництва і їх частка в цих підприємствах перевищує 25 відсотків, дія Указу на комунальні підприємства не поширюється.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи може неприбуткова громадська організація, яка займається оздоровчою діяльністю бути платником ЄП?

25.08.2011

Оскільки неприбуткова громадська організація не є суб’єктом підприємницької діяльності, то не має законодавчих підстав для переходу на спрощену систему.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи може ЮО платник ЄП укладати угоди про спільну діяльність?

25.08.2011

Згідно із ст. 7 Указу Президента України від 03.07.98 р. № 727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва” дія цього Указу не поширюється на спільну діяльність, визначену пунктом 7.7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств".

Читати далі »

Чи може ЮО платник ЄП займатися гральним бізнесом?

25.08.2011

Відповідно п. 4 розд. II Прикінцевих положень Закону України від 25.03.05 року № 2505-IV „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” спрощена система оподаткування, обліку та звітності не поширюється на суб'єктів п...

Читати далі »

Чи може ЮО платник ЄП, здійснювати оптову та роздрібну торгівлю ювелірними виробами?

25.08.2011

Обмеження на застосування спрощеної системи оподаткування суб’єктами підприємництва, які здійснюють оптову і роздрібну торгівлю ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, відсутні, крім тих, що здійснюють торгівлю промисловими виробами з дорогоцінних металів, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності”.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи може ЮО бути платником ЄП, застосовуючи бартерні операції (взаємозалік)?

25.08.2011

Такі суб’єкти підприємницької діяльності не можуть перейти на спрощену систему оподаткування.

Читати далі »

Діє до 07.10.2008 Чи може ЮО бути платником ЄП, якщо має учасників та засновників: ФО, частка якої в статутному фонді становить 20%, та ЮО, частка якої — 30%?

25.08.2011

Платник податків має право перейти на спрощену систему лише у разі, якщо засновники- юридичні особи є суб’єктами малого підприємництва. Діє до 07.10.2008р.

Читати далі »

Чи може ЮО бути платником ЄП, якщо має учасників та засновників: ФО, частка якої в статутному фонді становить 20%, та ЮО, частка якої — 30%?

25.08.2011

Платник податків має право перейти на спрощену систему лише у разі, якщо засновники- юридичні особи є суб’єктами малого підприємництва.

Читати далі »

Чи може кредитна спілка бути платником ЄП?

25.08.2011

Відповідно до п. 7 Указу Президента України від 3 липня 1998 року N 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" дія Указу не поширюється на, зокрема, довірчі товариства, страхові компанії, банки, інші фінансово-кредитні та небанківські фінансо...

Читати далі »

Чи втрачає ЮО бути платником ЄП у випадку, якщо такий платник деякий час не веде господарської діяльності?

25.08.2011

Ні. Якщо платник єдиного податку деякий час не веде господарської діяльності, такий платник протягом року має право застосовувати спрощену систему оподаткування. При цьому такий платник податку зобов’язаний подавати до органу державної податкової служби Розрахунок сплати єдиного податку в терміни, встановлені Указом №727/98.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи має право ЮО платник ЄП здійснювати операції за договором міни?

25.08.2011

Оскільки за договором міни (бартеру) передбачається обмін одного товару на інший, а юридичні особи, які перейшли на спрощену систему оподаткування, не мають право застосовувати іншій спосіб розрахунків за відвантажену продукцію, крім готівкового та безготівкового розрахунків коштами, то такі юридичні особи не мають право здійснювати операції за договорами міни.

Читати далі »

Чи може ЮО платник ЄП прийняти вексель на погашення кредиторської заборгованості, яка виникла внаслідок продажу товарів (робіт, послуг), ОФ, коли підприємство перебувало на загальній системі оподаткування та відобразило дану суму у звітності по податку на

25.08.2011

Оскільки платник єдиного податку не має права застосовувати інший спосіб розрахунків за відвантажену продукцію, крім готівкового та безготівкового розрахунків коштами тому такий платник єдиного податку не може отримувати вексель на погашення кредиторської заборгованості за реалізовані товари (роботи, послуги), основні фонди під час перебування на загальній системі оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи має право ЮО платник ЄП за договором міни (бартеру) здійснити обмін ОФ з іншим суб’єктом господарювання?

25.08.2011

Оскільки обмін за договором міни (бартеру) основними фондами між суб’єктами господарювання розцінюється як бартерна операція, а юридична особа – платник єдиного податку, яка перейшла на спрощену систему оподаткування, повинна застосовувати готівкові та безготівкові розрахунки коштами, то така юридична особа не має право здійснювати обмін основними фондами.

Читати далі »

Чи має право ЮО платник ЄП здійснити передачу частини своїх ОФ позикодавцю за отриману поворотну фінансову допомогу?

25.08.2011

Якщо за договором позики позикодавець надав кошти, то погашення позики дозволяється здійснити тільки шляхом повернення грошей. Здійснення юридичною особою - платником єдиного податку передачі основних фондів в рахунок погашення за договором позики поворотної фінансової допомоги, є порушенням вимог ст. 1 Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва", тому платник єдиного податку – юридична особа повинен перейти на загальну систему оподаткування, обліку та звітності починаючи з наступного звітного періоду (кварталу).

Читати далі »

Чи може ЮО платник ЄП здійснювати поставку (продаж) пально-мастильних товарів за договором комісії враховуючи п.14.1.202 ПКУ

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 24, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »