Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємства – юридичних осіб (спрощена система оподаткування) » Порядок видачі свідоцтва на право сплати єдиного податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



В який термін ЮО подає заяву для застосування системи оподаткування, що передбачає сплату ЄП?

25.08.2011

Відповідно до ст. 4 Указу Президента України від 03.07.98р. № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (далі - Указ) заява для переходу на спрощену систему оподаткування подається не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного звітного (по...

Читати далі »

Який обсяг виручки від реалізації в заяві про застосування ЄП в наступному календарному році зазначає ЮО, адже така заява має бути подана за 15 днів до закінчення поточного року?

25.08.2011

Обсяг виручки, що зазначається в заяві про видачу Свідоцтва про право сплати єдиного податку, визначається, виходячи з суми фактичної виручки, отриманої на момент подання заяви, та розрахункової виручки за період, що залишився до кінця року (розраховується, виходячи з середньомісячної фактичної виручки за період до моменту подачі заяви).

Читати далі »

В який термін орган державної податкової служби зобов’язаний видати Свідоцтво про право сплати ЄП?

25.08.2011

Протягом 10 робочих днів

Читати далі »

Що являється підставою для видачі Свідоцтва про право сплати ЄП?

25.08.2011

Відповідно до ст. 4 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98„Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” із змінами і доповненнями для переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єкт малого підприємництва подає пис...

Читати далі »

В яких випадках ЮО платник ЄП повертає до органу ДПС Свідоцтво на право сплати ЄП?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання – юридична особа здає до податкового органу Свідоцтво на право сплати єдиного податку після закінчення терміну дії Свідоцтва, відмови від застосування спрощеної системи оподаткування, передбаченої п. 8 цього Порядку затвердженого наказом ДПА України від 12.10.99р. N 555, порушення вимог п. 1 цього Порядку, а також у разі ліквідації суб'єкта малого підприємництва - юридичної особи у встановленому законодавством порядку. Свідоцтво підлягає поверненню до органу державної податкової служби, який його видав.

Читати далі »

Чи потрібно ЮО платнику ЄП подавати заяву для переходу на загальну систему оподаткування на наступний рік?

25.08.2011

Після закінчення року Свідоцтво платника єдиного податку необхідно повернути до органу державної податкової служби, який його видав, і з нового податкового періоду підприємство вважатиметься таким, що перебуває на загальній системі оподаткування. У такому випадку подання заяви про перехід з нового року на загальну систему оподаткування не передбачено.

Читати далі »

Платником ЄП – ЮО не вчасно було проведено процедури з перереєстрації, пов’язані зі зміною місцезнаходження. У зв’язку з відсутністю ЮО за попереднім її місцезнаходженням було подано позов до суду. Чи є це підставою для відмови у видачі Свідоцтва про прав

25.08.2011

У разі якщо у заяві на перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності юридичною особою, у якої відбулася зміна місцезнаходження, зазначене нове місцезнаходження, яке відповідає даним Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на дату видачі Свідоцтва, то у органів державної податкової служби не має підстав для відмови у видачі такого Свідоцтва.

Читати далі »

Платник податків-ЮО вчасно подав заяву для переходу на спрощену систему оподаткування, але не отримав свідоцтво і хоче відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування. Чи має він на це право та з якого часу?

25.08.2011

Платник податків – юридична особа, який подав в установлений термін заяву та не отримав свідоцтво про сплату єдиного податку, повинен здійснювати діяльність на загальній системі оподаткування.

Читати далі »

Як внести зміни до Свідоцтва платника ЄП ЮО?

25.08.2011

У разі виникнення протягом календарного року будь-яких змін у назві юридичної особи, його адреси в межах одного адміністративного району з відповідним внесенням змін до Єдиного державного реєстру, телефону або факсу, платник єдиного податку зобов'язаний повідомити про це податковий орган, що видав йому Свідоцтво для внесення до нього відповідних змін. На підставі отриманого письмового повідомлення про внесення змін посадовою особою органу ДПС у Свідоцтві про сплату єдиного податку вносяться відповідні зміни, які засвідчуються підписом керівника або його заступника та гербовою печаткою органу ДПС. Можлива видача платнику єдиного податку іншого Свідоцтва у разі зміни назви підприємництва з анулюванням діючого Свідоцтва.

Читати далі »

Які дії ЮО, яка отримала Свідоцтво про право сплати ЄП на наступний рік, але вкінці звітного року отримала виручку, яка вплинула на граничну межу дозволеного обсягу операцій (виручка за звітний рік перевищила 1 млн.грн)?

25.08.2011

Якщо орган ДПС видав Свідоцтво про право сплати єдиного податку на наступний рік на підставі поданої платником заяви, але в кінці звітного року юридична особа отримала виручку, яка вплинула на граничну межу дозволеного обсягу операцій, тобто виручка за звітний рік перевищила 1 млн.грн., то юридичній особі Свідоцтво платника єдиного податку необхідно повернути до органу ДПС, який його видав, і з нового звітного року юридична особа вважатиметься такою, що перебуває на загальній системі оподаткування.

Читати далі »

До якої ДПІ ЮО - платник ЄП, яка змінює місце реєстрації, що пов'язано із зміною адміністративного району, подає заяву на право застосування спрощеної системи оподаткування та сплачує ЄП?

25.08.2011

Оскільки чинне законодавство зобов’язує платників податків до кінця бюджетного року сплачувати податки до бюджету за попереднім місцем реєстрації, то для переходу на спрощену систему оподаткування на наступний календарний рік суб’єкт підприємництва – юридична особа в установлені терміни подає заяву до податкового органу за попереднім місцем реєстрації. У цій же податковій інспекції в установленому порядку видається свідоцтво. Це свідоцтво надає право на застосування спрощеної системи оподаткування і є чинним за новим місцем перебування, але по закінченню терміну його дії повертається у податковий орган, що його видав.

Читати далі »

Який порядок внесення змін до свідоцтва про сплату ЄП якщо підприємство при поданні заяви для перебування на ЄП не включило перелік філій?

25.08.2011

Якщо суб’єкт малого підприємництва при поданні заяви до органу державної податкової служби про видачу Свідоцтва про право сплати єдиного податку зазначив середньооблікову чисельність працівників з урахуванням працівників філій та загальний обсяг виручки з урахуванням філій, то ним подається до податкового органу заява з зазначенням помилки про не зазначення переліку філій. На підставі отриманого письмового повідомлення посадовою особою органу ДПС у Свідоцтві про сплату єдиного податку вносяться відповідні зміни, які засвідчуються підписом керівника або його заступника та гербовою печаткою органу ДПС. У разі коли при визначенні середньооблікової чисельності не були взяті працівники філій та загальний обсяг виручки з урахуванням філій, то відповідно підприємство не має права перебувати на спрощеній системі оподаткування, оскільки ним були вказані невірні дані при поданні заяви. Відповідно платник податків повинен з дати Свідоцтво про сплати єдиного податку.

Читати далі »

Яким чином ЮО платник ЄП вносить інформацію у Свідоцтво у разі відкриття структурних підрозділів (філій) в середині звітного кварталу?

25.08.2011

Суб’єкт малого підприємництва має право подати заяву про внесення змін до Свідоцтва про право сплати єдиного податку з відображенням у ній створених філій до органу державної податкової служби із зазначенням середньооблікової чисельності працівників з урахуванням працівників філій та загального обсягу виручки з урахуванням філій. На підставі отриманого письмового повідомлення посадовою особою органу ДПС у Свідоцтво вносяться відповідні зміни, які засвідчуються підписом керівника або його заступника та гербовою печаткою органу ДПС. У разі коли середньооблікова чисельність перевищує 50 осіб з урахуванням філій та загальний обсяг виручки більше 1 млн.грн з урахуванням філій, то відповідно підприємство не має права перебувати на спрощеній системі оподаткування. Відповідно платник податків повинен з наступного звітного кварталу перейти на іншу систему оподаткування та здати Свідоцтво про право сплати єдиного податку.

Читати далі »

В який термін орган ДПС видає ЮОі- платнику ЄП дублікат втраченого Свідоцтва на право сплати ЄП та чи передбачена відповідальність у разі втрати Свідоцтва про сплату ЄП?

25.08.2011

Юридична особа – платник єдиного податку у разі втрати Свідоцтва на право сплати єдиного податку має право отримати дублікат даного Свідоцтва протягом 10 робочих днів на підставі письмової заяви та за умови надання довідки органів Міністерства внутрішніх справ України. Застосування штрафних санкцій або адміністративних штрафів у разі втрати юридичною особою платником єдиного податку Свідоцтва на право сплати єдиного податку чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Чи має право ЮО- платник ЄП відкликати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування до моменту видачі свідоцтва?

25.08.2011

Юридична особа - платник єдиного податку не може відкликати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування до моменту видачі свідоцтва, оскільки дана норма не передбачена Указом Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва". Суб'єкт малого підприємництва може повернутися до загальної системи оподаткування з початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) у разі подання відповідної заяви до органів державної податкової служби не пізніше ніж за 15 днів до закінчення попереднього звітного (податкового) періоду (кварталу).

Читати далі »

Який порядок складання розрахунку сплати ЄП суб’єктом малого підприємництва - ЮО у разі зміни протягом одного кварталу ставки оподаткування єдиним податком з 6% на 10% у зв’язку з анулюванням реєстрації платника ПДВ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 24., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »