Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємства – юридичних осіб (спрощена система оподаткування) » Звітність суб’єкта малого підприємництва – юридичної особи

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Як визначаються терміни подання розрахунку сплати ЄП: відповідно до Закону №2181-III чи Указу №727/98? Чи передбачено штрафні санкції за несвоєчасне подання розрахунку?

25.08.2011

Cуб’єкти підприємницької діяльності — юридичні особи за результатами господарської діяльності за звітний (податковий) період (квартал) подають до органу державної податкової служби до 20 числа місяця, що наступає за звітним (податковим) періодом, розрахунки сплати єдиного податку. За несвоєчасне подання розрахунку сплати єдиного податку суб’єкт малого підприємництва — юридична особа сплачує штраф у розмірі 10 неоподат-ковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Який порядок подачі звітності ЮО платниками ЄП та терміни сплати податку?

25.08.2011

Суб’єкт малого підприємництва – юридична особа за результатами господарської діяльності за звітний період (квартал) подає Розрахунок до 20 числа місяця, що наступає за звітним періодом. Суб’єкт підприємницького діяльності-юридична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця.

Читати далі »

Суб’єкт малого підприємництва наприкінці місяця подав заяву до податкового органу щодо переходу на сплату ЄП. Відповідне свідоцтво отримав у наступному місяці. Який період у такому разі вважатиметься першим для сплати ЄП?

25.08.2011

Новостворені та зареєстровані в установленому порядку суб’єкти малого підприємництва, які подали до державної податкової служби за місцем їх реєстрації заяву на право застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, є суб’єктами спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з того кварталу, в якому здійснено їх державну реєстрацію.

Читати далі »

До якого податкового органу ЮО платник ЄП подає розрахунок та сплачує податок, якщо зареєстрований в одному місці, а фактичну діяльність здійснює в іншому населеному пункті?

25.08.2011

Cуб’єкт підприємницької діяльності - юридична особа, яка є платником єдиного податку подає Розрахунок та сплачує податок до податкового органу за місцем своєї реєстрації.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ЮОі надавати копії платіжних документів про сплату ЄП при поданні розрахунку та як здійснити відправку платіжних документів в електронному вигляді?

25.08.2011

Юридична особа - платник єдиного податку може подавати звітність в електронному вигляді без надання копій платіжних доручень про сплату єдиного податку за звітний період з позначкою банку про зарахування коштів, оскільки наказом ДПА України від 10.04.08 №233 обмежень не передбачено.

Читати далі »