Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємства – юридичних осіб (спрощена система оподаткування) » Звітність суб’єкта малого підприємництва – юридичної особи

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Як визначаються терміни подання розрахунку сплати ЄП: відповідно до Закону №2181-III чи Указу №727/98? Чи передбачено штрафні санкції за несвоєчасне подання розрахунку?

25.08.2011

Cуб’єкти підприємницької діяльності — юридичні особи за результатами господарської діяльності за звітний (податковий) період (квартал) подають до органу державної податкової служби до 20 числа місяця, що наступає за звітним (податковим) періодом, розрахунки сплати єдиного податку. За несвоєчасне подання розрахунку сплати єдиного податку суб’єкт малого підприємництва — юридична особа сплачує штраф у розмірі 10 неоподат-ковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Який порядок подачі звітності ЮО платниками ЄП та терміни сплати податку?

25.08.2011

Суб’єкт малого підприємництва – юридична особа за результатами господарської діяльності за звітний період (квартал) подає Розрахунок до 20 числа місяця, що наступає за звітним періодом. Суб’єкт підприємницького діяльності-юридична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця.

Читати далі »

Суб’єкт малого підприємництва наприкінці місяця подав заяву до податкового органу щодо переходу на сплату ЄП. Відповідне свідоцтво отримав у наступному місяці. Який період у такому разі вважатиметься першим для сплати ЄП?

25.08.2011

Новостворені та зареєстровані в установленому порядку суб’єкти малого підприємництва, які подали до державної податкової служби за місцем їх реєстрації заяву на право застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, є суб’єктами спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з того кварталу, в якому здійснено їх державну реєстрацію.

Читати далі »

До якого податкового органу ЮО платник ЄП подає розрахунок та сплачує податок, якщо зареєстрований в одному місці, а фактичну діяльність здійснює в іншому населеному пункті?

25.08.2011

Cуб’єкт підприємницької діяльності - юридична особа, яка є платником єдиного податку подає Розрахунок та сплачує податок до податкового органу за місцем своєї реєстрації.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ЮОі надавати копії платіжних документів про сплату ЄП при поданні розрахунку та як здійснити відправку платіжних документів в електронному вигляді?

25.08.2011

Юридична особа - платник єдиного податку може подавати звітність в електронному вигляді без надання копій платіжних доручень про сплату єдиного податку за звітний період з позначкою банку про зарахування коштів, оскільки наказом ДПА України від 10.04.08 №233 обмежень не передбачено.

Читати далі »