Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємства – юридичних осіб (спрощена система оподаткування) » Відмова від застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності і перехід на іншу системи оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи може ЮО, яка у судовому порядку визнана банкрутом, застосовувати спрощену систему оподаткування?

25.08.2011

У платників, які визнані банкрутами, обмежені права здійснення підприємницької діяльності, тому вони не можуть розглядатись, як суб’єкти підприємництва та не мають права переходу на спрощену систему оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є підставою для відмови у видачі ЮО Свідоцтва про сплату ЄП наявність заборгованості по сплаті штрафних (фінансових) санкцій за порушення законодавства про порядок застосування РРО?

25.08.2011

Наявність заборгованості по сплаті штрафних (фінансових) санкцій за порушення законодавства про порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг не може бути підставою для відмови у видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку суб’єктом малого підприємництва – юридичною особою, оскільки такі штрафні (фінансові) санкції не належать до категорії податкових зобов’язань, тобто, не набувають статусу податкового боргу.

Читати далі »

Які дії ЮО - платника ЄП за ставкою 6% у разі анулювання реєстрації платника ПДВ за ініціативою податкового органу?

25.08.2011

У разі виключення юридичної особи – платника єдиного податку за ставкою 6% з категорії платників ПДВ за ініціативою податкового органу такий платник втрачає право на застосування спрощеної системи оподаткування за ставкою 6% і повинен перейти на загальну систему оподаткування або змінити ставку єдиного податку на 10% з дати затвердження акта про анулювання реєстрації платника ПДВ.

Читати далі »

Які дії ліквідаційної комісії, якщо ЮО - платник ЄП, яка проводить скасування державної реєстрації (ліквідація), має залишки товарів на складі?

25.08.2011

У разі ліквідації підприємства на його балансі не повинно залишатись ніяких залишків. Оскільки у разі ліквідації юридичної особи – платника єдиного податку при поверненні залишків товарів засновникам на поточний рахунок або (та) в касу такого платника кошти не надходять, то об’єкт оподаткування єдиним податком у такого платника податків не виникає.

Читати далі »

Яким чином ЮО платник ЄП може відмовитись від застосування системи, яка передбачає сплату ЄП?

25.08.2011

З початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) у разі подання відповідної заяви до органів державної податкової служби не пізніше ніж за 15 днів до закінчення попереднього звітного (податкового) періоду (кварталу).

Читати далі »

Чи може ЮО бути платником ЄП з початку наступного календарного року, якщо в кінці поточного року обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) перевищив 1 млн. грн.?

25.08.2011

Якщо обсяг виручки від реалізації продукції за попередній календарний рік перевищує 1 млн. грн., то у наступному календарному році суб’єкт підприємницької діяльності не може застосовувати спрощену систему оподаткування.

Читати далі »

В якому звітному періоді ЮО може знову бути платником ЄП, якщо в одному з кварталів поточного року обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) перевищив 1 млн. грн?

25.08.2011

Якщо обсяг виручки від реалізації продукції за попередній календарний рік перевищує 1 млн. грн., то у наступному календарному році суб’єкт підприємницької діяльності не може застосовувати спрощену систему оподаткування.

Читати далі »

Які дії ЮО платника ЄП у разі перевищення виручки 1 млн.грн. в кінці звітного періоду (кварталу)?

25.08.2011

У разі перевищення граничної межі щодо обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) у сумі 1 млн.грн, платник єдиного податку – юридична особа повинен перейти на загальну систему оподаткування, обліку та звітності починаючи з наступного звітного періоду (кварталу). По закінченні звітного періоду (кварталу) суб’єкт малого підприємництва повинен повернути податковому органу Свідоцтво платника єдиного податку.

Читати далі »