Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Єдиний податок для суб’єктів малого підприємства – юридичних осіб (спрощена система оподаткування) » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи застосовується штрафна санкція за несвоєчасну сплату податку у випадку коли ЮО - платник ЄП сплачував ЄП раз в квартал разом із поданням розрахунку, а не щомісячно до 20 числа?

25.08.2011

Штрафні санкції згідно пп. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону № 2181 застосовуються до платника у випадку несплати узгоджених податкових зобов’язань зазначених у Розрахунку сплати єдиного податку. Однак платник єдиного податку не звільняється від обов’язку щомісячно до 20 числа сплачувати єдиний податок відповідно до Указу Президента України від 03.07.98 р. № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва".

Читати далі »

Яка відповідальність передбачена у разі не ведення або неналежного ведення книги обліку доходів та витрат ЮО – платником ЄП?

25.08.2011

Не ведення або неналежне ведення книги обліку доходів та витрат юридичною особою – платником єдиного податку, тобто порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку - тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 85 грн. до 170 грн.. Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за це ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від 170 грн. до 255 грн.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які дії та яка передбачена відповідальність, якщо ЮО платник ЄП виявив, що за підсумками минулого календарного року перевищив граничний обсяг виручки від реалізації?

25.08.2011

Якщо юридична особа платник єдиного податку самостійно виявив, що за підсумками минулого календарного року ним було перевищено граничний обсяг виручки від реалізації, то потрібно подати заяву до податкового органу та повернути Свідоцтво про право сплати єдиного податку. Платник повертається на загальну систему оподаткування з 1 січня поточного року.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність ЮО у разі несвоєчасної сплати ЄП з 01.01.2011?

25.08.2011

Якщо за наслідками поданого Розрахунку про сплату єдиного податку, юридичною особою не вчасно сплачено узгоджені суми єдиного податку, до неї застосовуються штрафні санкції, передбачені ст.126 Податкового кодексу України. Крім штрафних санкцій, до керівника і головного бухгалтера застосовується адміністративна відповідальність за дані порушення.

Читати далі »

Чи застосовується штрафна санкція за несвоєчасну сплату податку у випадку коли ЮО - платник ЄП сплачує ЄП раз в квартал разом із поданням розрахунку, а не щомісячно до 20 числа?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 24., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи застосаовуються штрафні санкції до ЮО платника ЄП, який перерахував кошти єдиного податку на рахунок що діяв до відкриття нових рахунків після їх відкриття

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 24., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються фінансові санкції до ЮО платника ЄП за неподання або затримку подання Розрахунку щодо сплати ЄП?

25.08.2011

Платник податку, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність до ЮО платника ЄП за неправильно зазначену суму податку (помилка, описка) при складанні Розрахунку?

25.08.2011

Арифметична помилка при заповненні розрахунку призвела до заниження податку, то застосовується штрафна санкція у розмірі п'яти відсотків суми донарахованого податкового зобов'язання, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які дії ЮО платника ЄП у разі самостійного виявлення заниження суми податку в минулих звітних періодах?

25.08.2011

У випадку, якщо платником самостійно виявлені помилки, що містяться у раніше поданому ним Розрахунку сплати єдиного податку суб'єктом малого підприємництва - юридичною особою, то відповідно до п. 5.1 ст. 5 Закон №2181 такий платник має право надати уточнюючий розрахунок. Якщо у зв'язку з виправленням помилки визначено заниження податкового зобов'язання, то платник протягом 10 календарних днів від дня подачі уточненого розрахунку зобов'язаний: сплатити суму недоплати; самостійно нарахувати та сплатити штраф у розмірі 5 відсотків від суми такої недоплати.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В яких розмірах застосовуються штрафні санкції до ЮО у разі несвоєчасної сплати ЄП?

25.08.2011

У разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, то такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховується пеня у разі прострочення термінів сплати податкового зобов’язання по ЄП для ЮО?

25.08.2011

Абзацом 2 пункту 5 Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” зі змінами та доповненнями встановлено, що суб’єкти малого підприємництва несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність по...

Читати далі »