Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований податок для суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб » Фізичні особи–підприємці, які мають право сплачувати фіксований податок

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Які вимоги для здійснення підприємницької діяльності за фіксованим патентом?

25.08.2011

Для здійснення діяльності за фіксованим податком необхідно : - зареєструватися суб`єктом підприємницької діяльності; -діяльність повинна здійснюватися тільки на ринках за умови сплати ринкового збору; - кількість осіб, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку не перевищує п'яти; - валовий доход від здійснення підприємницької діяльності за останні 12 календарних місяців не перевищує семи тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (119000грн.); Підприємець, який сплачує фіксований податок шляхом отримання патенту, не має права на здійснення торгівлі лікеро-горілчаними та тютюновими виробами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи має право ФО – нерезидент, яка зареєстрована СПД, сплачувати фіксований податок шляхом придбання патенту?

25.08.2011

Відповідно до ст. 26 Конституції України іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов'язки, як і громадяни України, - за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародни...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право ФО – нерезидент, яка зареєстрована СПД, сплачувати фіксований податок шляхом придбання патенту?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок див. ІІ. Слід зазначити, що відповідно до пп. 1.20.1 п. 1.20 статті 1 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями (далі – Закон), фізична особа-резидент – це фізична особа, яка має місце пр...

Читати далі »

Чи може суб’єкт підприємницької діяльності — платник фіксованого податку, видом діяльності якого є торгівля, одночасно займатися таким самим видом діяльності на загальній системі оподаткування?

25.08.2011

Ні, не може. Підприємець самостійно вирішує перебувати йому на загальній системі оподаткування або обрати спосіб оподаткування за фіксованим податком шляхом придбання патенту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином ФОП, які сплачують фіксований податок, можуть отримати довідку про одержані ними доходи?

25.08.2011

Фізичні особи – підприємці, які є платниками фіксованого податку, можуть отримати довідку про отримані доходи в податковому органі за місцем реєстрації на підставі поданих декларацій.

Читати далі »

Чи має право ФОП здійснювати підприємницьку діяльність з 01.01.2011 року за умови придбання фіксованого патенту?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 З метою уникнення порушення прав фізичних осіб – підприємців щодо самостійного обрання способу оподаткування доходів, одержаних від здійснення діяльності, вони можуть провадити свою підприємницьку діяльність із сплатою фіксованого податку, незалежно від того, що нормами Податкового кодексу України відмінено сплату ринкового збору (однією із умов придбання фіксованого патенту є його сплата).

Читати далі »

Чи залишається на 2011 рік фіксований податок?

25.08.2011

Так, у 2011 році залишається фіксований податок для фізичних осіб – підприємців.

Читати далі »