Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований податок для суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб » Порядок оформлення та оподаткування найманих працівників

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Як сплачувати ПДФО платнику фіксованого податку, якщо з ним працюють члени його сім’ї?

25.08.2011

Платник фіксованого податку є податковим агентом при виплаті доходів найманим працівникам, включаючи членів своєї сім’ї та зобов’язаний нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) податок з доходів фізичних осіб до бюджету у порядку, визначеному ст. 8 та ст.16 Закону України від 22.05.2003 року №889-ІV "Про податок з доходів фізичних осіб" із змінами і доповненнями.

Читати далі »

Чи повинен приватний підприємець- платник фіксованого податку вести трудові книжки на своїх працівників?

25.08.2011

Так, повинні. На підприємців-роботодавців покладено обов'язок ведення трудових книжок на всіх найманих працівників, які працюють у них більше п'яти днів.

Читати далі »