Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований податок для суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб » Виконання функції податкового агента

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Платник фіксованого податку-ФО має найманих працівників. Чи повинен він подавати розрахунок за ф. 1ДФ?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 оротка: Так, повинен. Фізичні особи, платники фіксованого податку, які виконують функції податкового агента зобов’язані подавати податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф.1ДФ. Повна: Відповідн...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є податковим агентом суб’єкт підприємницької діяльності ФО по відношенню до найманої особи ?

25.08.2011

Податковим агентом зокрема, є фізична особа, що є суб'єктом підприємницької діяльності, яка використовує найману працю інших фізичних осіб, щодо виплати заробітної плати (інших виплат та винагород) таким іншим фізичним особам.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність у разі, якщо ФОП – платник фіксованого податку здійснювала торгівлю за межами території ринку?

25.08.2011

Якщо фізична особа –підприємець-платник фіксованого податку отримує доходи, які не оподатковуються фіксованим податком, тобто за межами території ринку без сплати ринкового збору, то такі доходи підлягають оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб на загальних підставах за правилами та у порядку, встановленими Законом України „Про податок з доходів фізичних осіб”.

Читати далі »

Чи потрібно вести книгу обліку доходів та витрат ФОП у разі сплати фіксованого податку?

25.08.2011

Вести книгу обліку доходів і витрат підприємцям - платникам фіксованого податку не обов’язково.

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність за відсутність первинних документів у ФОП - платника фіксованого податку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. У разі виявлення факту щодо відсутності первинних документів, органи ДПС застосовують до фізичних осіб – підприємців – платників фіксованого податку штрафну санкцію, відповідно до п. 121.1 ст. 121 Податкового кодексу України.

Читати далі »