Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований податок для суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи повинні платники, які здійснюють діяльність за фіксованим патентом виставляти цінники на товар та видавати документ на вимогу покупця, що засвідчує факт купівлі товару?

25.08.2011

Так, повинні. Підприємці зобов‘язані виставляти цінники на товари та видавати товарний чек на вимогу покупця.

Читати далі »

За яких обставин може бути скасований патент, виданий приватному підприємцю, який обрав спосіб оподатковування за фіксованим розміром податку?

25.08.2011

Патент може бути скасований (з його вилученням) за рішенням керівника податкового органу до закінчення строку його дії в разі, якщо: за дорученням або від імені платника фіксованого податку здійснюється торгівля особою, відомості про яку не внесені до патенту, а також, якщо платник фіксованого податку або особи, які перебувають з ним у трудових відносинах, або члени його сім'ї, які беруть участь у підприємницькій діяльності, здійснюють торгівлю лікеро-горілчаними та тютюновими виробами. При цьому, підприємець позбавляється права застосовувати фіксовану ставку податку протягом 12 календарних місяців, наступних за місяцем вчинення порушення, та сплачує штраф у розмірі повної суми фіксованого податку в розрахунку за місяць за кожну особу, відомості про яку не внесені до патенту.

Читати далі »

Які документи повинен пред`явити контролюючим органам при перевірці приватний підприємець, який здійснює торгівлю на ринку?

25.08.2011

Продавці (суб`єкти підприємницької діяльності) під час проведення перевірок органами контролю повинні пред`явити свідоцтво про державну реєстрацію як суб`єкта підприємницької діяльності, патент за фіксованим розміром податку чи свідоцтво про сплату єдиного податку та копію ліцензії у разі здійснення господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, книгу обліку доходів і витрат (форма № 10), а також документи про сплату ринкового збору та послуг ринку, належним чином оформлену особисту медичну книжку в разі продажу продовольчих товарів, копії документів, що підтверджують якість та безпеку продукції та товарів, а при реалізації тропічних плодів – копії документів, що підтверджують їх походження та проходження фітосанітарного контролю, висновок лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку при продажі продуктів тваринного і рослинного походження.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які дії ФОП платника фіксованого податку при перевищенні граничного розміру валового доходу від здійснення підприємницької діяльності?

25.08.2011

У разі перевищення валового доходу (тобто семи тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) фізична особа – підприємець - платник фіксованого податку повинен перейти на загальну систему оподаткування з наступного після такого перевищення місяця (кварталу, року), залежно від того, за який період сплачено фіксований податок.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які особливості проведення планової документальної перевірки ФОП, які сплачують фіксований податок та які документи необхідно надавати перевіряючим?

25.08.2011

Відповідно до п.1 ст.11 Закону України від 4 грудня 1990 року № 509 - XII "Про державну податкову службу в Україні" із змінами та доповненнями (далі – Закон), органи державної податкової служби мають право здійснювати документальні невиїзні перевірки, планові та позапланові виїзні перевірки своєч...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність для ФОП платника фіксованого податку, якщо під час проведення планової документальної перевірки органами ДПС виявлено факт відсутності первинних документів на товар?

25.08.2011

Згідно із п. 6 ст. 128 Господарського кодексу України громадянин-підприємець зобов'язаний вести облік результатів своєї підприємницької діяльності відповідно до вимог законодавства та своєчасно надавати податковим органам декларації про доходи, інші необхідні відомості для нарахування податків та...

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність ФОП, який сплачує фіксований податок, за подання декларації своєчасно, але з перекрученими (недостовірними) даними?

25.08.2011

У разі подання фізичною особою – підприємцем, яка знаходиться на фіксованому податку, декларації про отримані доходи від підприємницької діяльності своєчасно, але з недостовірними (перекрученими) даними, то до такої фізичної особи – підприємця фінансова та адміністративна відповідальність не застосовується.

Читати далі »