Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за спеціальне використання водних ресурсів » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за несплату в установлений термін збору за водокористування (пеня, штрафні санкції, адміністративний штраф)?

25.08.2011

Сума збору за спеціальне водокористування, яка була нарахована за звітний період і не була внесена в установлений строк (протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації), сплачується підприємством з нарахуванням пені та застосуванням штрафних санкцій. Пеня нараховується із розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті. У разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; - при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу; - при затримці, що є більшою 90 календарних днів, - у розмірі 50% погашеної суми податкового боргу. Крім цього, на посадову особу накладається адміністративний штраф у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність законодавством за порушення терміну подання розрахунку збору за водокористування платником?

25.08.2011

Платник податків, що не подає податкову декларацію (розрахунок) у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність у разі коли контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов’язання платника податків, за неподання у встановлені строки розрахунку збору за водокористування?

25.08.2011

У разі коли контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання платника податків за неподання у встановлені строки цього розрахунку, то додатково до штрафу, (за не подання у встановлені строки розрахунку, платник сплачує штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку), платник податків сплачує штраф у розмірі десяти відсотків суми податкового зобов'язання за кожний повний або неповний місяць затримки податкового розрахунку, але не більше п'ятдесяти відсотків від суми нарахованого податкового зобов'язання та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, якщо під час документальної перевірки виявлено заниження податкового зобов’язання по збору за водокористування платником?

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 10% від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, але не більше 50% такої суми та не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули. Крім того, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, якщо під час камеральної перевірки виявлено заниження податкового зобов’язання по збору за водокористування внаслідок допущення арифметичної або методологічної помилки платником?

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 5% суми донарахованого податкового зобов'язання, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули. Крім того, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може платник податків, який до початку його перевірки контролюючим органом самостійно виявив факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, надати уточнюючий розрахунок зі збору за водокористування?

25.08.2011

Так, може.

Читати далі »