Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за спеціальне використання води » Платники збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуХто є платниками збору за спеціальне використання води?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платниками збору за спеціальне використання води є водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва. У разі якщо водокористувачі, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, використовують обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, збір обчислюється на загальних підставах з усього обсягу використаної води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне водокористування СГ, у разі використання води лише для задоволення власних питних та санітарно-гігієнічних потреб?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Суб’єкт господарювання, що використовує воду лише для задоволення власних питних та санітарно-гігієнічних потреб є платником збору за спеціальне водокористування.

Читати далі »

Які збори (платежі) за спеціальне використання природних ресурсів необхідно сплачувати СГ при розведенні та вилові риби та інших водних живих ресурсів у зв’язку з прийняттям ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Суб’єкт господарювання при розведенні та вилові риби та інших водних живих ресурсів є платником збору за спеціальне використання води у разі використання води (поверхневої або підземної) для потреб рибництва та плати за спеціальне використання інших природних ресурсів. Разом з тим, у разі якщо суб’єкт господарювання знаходиться на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності або є платником ФСП, то він не є платником збору за спеціальне використання води.

Читати далі »

Чи є платниками збору за спеціальне використання води платники ФСП?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп.”в” п.307.1 ст.307 розділу ХIV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 платники фіксованого сільськогосподарського податку не є платниками збору за спеціальне використання води.

Читати далі »

Чи є платники ЄП платниками збору за спеціальне використання води?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Платники єдиного податку не є платниками збору за спеціальне використання води.

Читати далі »

Хто є платником збору за спеціальне використання води у разі сплати орендарем комунальних послуг (у т.ч. плати за використання водних ресурсів, передбаченої згідно з договором оренди приміщення), за умови якщо орендодавцем укладено договір на поставку вод

25.08.2011

У разі сплати орендарем орендодавцю за договором оренди комунальних послуг (в тому числі плати за користування водою), платником збору за спеціальне використання води є орендодавець. При цьому орендар буде вторинним водокористувачем і платником збору за спеціальне водокористування у разі укладання договору на поставку води.

Читати далі »

Діє до 27.04.2011 Чи є платником збору за спеціальне використання води СГ (вторинний водокористувач), який купує у первинного водокористувача мінеральну підземну воду (в цистернах та інших ємкостях) для виробничих та господарсько-побутових цілей, подальшо

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який отримує мінеральну підземну воду від первинного водокористувача у цистернах та інших ємностях (вторинний водокористувач) сплачує первинному водокористувачу за воду ціну, передбачену договором купівлі-продажу, та є платником збору за спеціальне використання води в частині фактично використаних ним обсягів води (в тому числі у разі розливу в пляшки для реалізації).

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води суб’єкт господарювання -ЖБК (або ОСББ), який надає приміщення (квартири) в оренду іншим СГ згідно з договорами оренди приміщень? Чи сплачує такий СГ за воду, що використовується для зовнішнього благоу

25.08.2011

Збір за спеціальне використання води не справляється за воду, що використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення. Суб’єкт господарювання -житлово-будівельний кооператив (або об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) не є платником збору за спеціальне використання води за воду, що використовується ним для потреб зовнішнього благоустрою прибудинкової території. У разі використання суб’єктом господарювання води для задоволення власних питних та санітарно-гігієнічних потреб, у тому числі при наданні приміщень (квартир) в оренду без укладання договору на поставку води з орендарем, такий суб’єкт господарювання є платником збору за спеціальне використання води на загальних підставах. При цьому суб’єкт господарювання (орендар) буде вторинним водокористувачем і платником збору за спеціальне використання води у разі укладання договору на поставку води з житлово-будівельним кооперативом.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води СГ, у разі здійснення господарської діяльності за місцем свого проживання (квартира), який отримує воду безпосередньо від підприємства житлово-комунального господарства (без окремого дозволу на спеціаль

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, у разі здійснення господарської діяльності за місцем проживання, що є податковою адресою, який не має окремого дозволу на спеціальне водокористування або договору на поставку води, при отриманні води безпосередньо від підприємства житлово-комунального господарства, не є платником збору за спеціальне використання води до бюджету. При цьому суб’єкт господарювання буде платником збору за спеціальне використання води у разі укладання договору на поставку води безпосередньо з Водоканалом.

Читати далі »

Чи вважається вода, що споживається мешканцями гуртожитків, які знаходяться на балансі установ (підприємств) такою, що використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення?

25.08.2011

Якщо в гуртожитках, що знаходяться на балансі установ (підприємств), вода використовуються виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб мешканців гуртожитків, а не для приготування їжі в їдальнях, кафетеріях (в тому числі при здачі в оренду приміщень іншим суб’єктам господарювання) тощо, то така вода вважається такою, що використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду). Якщо установа (підприємство) використовує воду одночасно для власних потреб (задоволення питних, санітарно-гігієнічних цілей), для потреб гуртожитків, де вона використовується для приготування їжі в їдальнях, кафетеріях (в тому числі при здачі в оренду приміщень іншим суб’єктам господарювання), то ця установа (підприємство) є платником збору за спеціальне водокористування на загальних підставах за всю використану воду з урахуванням втрат води в системах водопостачання за винятком води, яка передається мешканцям гуртожитків для використання виключно для задоволення питних, санітарно-гігієнічних цілей.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води СГ, у разі оренди приміщення (в т.ч. квартири), яка належить фізичній особі (громадянину) для здійснення господарської діяльності (в тому числі перукарських або стоматологічних послуг)?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, у разі здійснення використання води в орендованому приміщенні (в т.ч. квартирі), яка належить фізичній особі (громадянину) для здійснення господарської діяльності (в тому числі перукарських або стоматологічних послуг), є платником збору за спеціальне використання води у разі укладання договору на поставку води із постачальником води.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води бюджетна установа, що має на балансі декілька будівель (в тому числі гуртожитків) та уклала договір на поставку води у разі здачі окремих приміщень в оренду суб’єктам господарювання (не бюджетним уст

25.08.2011

Якщо бюджетна установа, що має на балансі окремі будівлі (в тому числі гуртожитки) та уклала договір на поставку води з водокористувачем-постачальником і використовує обсяги води виключно для власних потреб (у тому числі для потреб гуртожитків), без отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, то така установа не є платником збору за спеціальне використання води. Якщо така бюджетна установа використовує обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах та уклала договір на поставку води, то збір обчислюється і сплачується такою установою на загальних підставах, виходячи з усього обсягу фактично використаної води з урахуванням обсягу втрат води в системах постачання (п.326.13 ст.326 ПКУ). Якщо бюджетна установа, що уклала договір на поставку води з водокористувачем-постачальником і здає окремі приміщення в оренду суб’єктам господарювання (не бюджетним установам), які не укладали окремих договорів на поставку води, то бюджетна установа є платником збору за спеціальне використання води за використану орендарями воду з урахуванням втрат води в їх системах водопостачання.

Читати далі »

Хто є платником по збору за спеціальне використання води у разі передачі бюджетною установою, що отримує воду із Водоканалу, приміщення в оренду іншому суб’єкту господарювання, що не є бюджетною установою(у т.ч. платнику ЄП)?

25.08.2011

При наданні в оренду приміщень бюджетною установою (орендодавцем) іншому суб’єкту господарювання (орендарю) (що не є бюджетною установою), у випадку якщо орендодавець отримує воду від Водоканалу та уклав договір на поставку води, а орендарем такий договір не укладався, платником збору буде орендодавець - бюджетна установа, за обсяги фактично використаної орендарем води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання (за умови якщо бюджетна установа (орендодавець) не використовувала обсяги води для здійснення господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах). Якщо суб’єктом господарювання (орендарем) (що не є бюджетною установою), самостійно укладено договір на поставку води, то орендар є платником збору за спеціальне використання води за обсяги фактично використаної ним води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання. У випадку якщо суб’єктом господарювання (орендарем), що знаходиться на спрощеній системі оподаткування, укладено договір на поставку води, то орендар за обсяги фактично використаної ним води збір за спеціальне використання води не сплачує.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води СГ, який купує воду (у тому числі дистильовану) у первинного водокористувача в цистернах та інших ємкостях для використання у власній господарській діяльності, задоволення питних, санітарно-гігієнічних

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який отримує воду (у тому числі дистильовану) від первинного водокористувача у цистернах та інших ємностях та сплачує постачальнику води за воду ціну, передбачену договором купівлі-продажу, при використанні такої води у власній господарській діяльності, для задоволення власних питних, санітарно-гігієнічних потреб, не є платником збору за спеціальне використання води в частині фактично використаних ним обсягів придбаної води.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води платник ЄП, у разі здавання в оренду приміщення іншому СГ, який знаходиться на загальній системі оподаткування?

25.08.2011

Суб'єкт малого підприємництва, що перебуває на спрощеній системі оподаткування та здає в оренду приміщення іншому суб’єкту господарювання, який користується водою (в тому числі у виробничих цілях), не є платником збору за спеціальне використання води При цьому суб’єкт господарювання, який знаходиться на загальній системі оподаткування та орендує приміщення буде вторинним водокористувачем і платником збору за спеціальне використання води, у разі укладання договору на поставку води безпосередньо із постачальником води.

Читати далі »

Чи сплачується збір за спеціальне використання води за скиди промислових та інших стічних вод у системи первинних водокористувачів?

25.08.2011

Збір за спеціальне використання води не справляється за скиди промислових та інших стічних вод в системи первинних водокористувачів.

Читати далі »

Хто є платником збору за спеціальне використання води, якщо дозвіл на спеціальне водокористування отримано ЮО (головним підприємством), а використання води здійснюють у різних регіонах (вода використовується з різних водних об’єктів) філії, відділення, с

25.08.2011

При отриманні дозволу на спеціальне водокористування юридичною особою (головним підприємством), за місцезнаходженням своїх філій, відділень, інших відокремлених підрозділів, які мають банківські рахунки, ведуть окремий бухгалтерський облік своєї діяльності, складають окремий баланс, які здійснюють використання води, платниками збору за спеціальне використання води є філії, відділення, інші відокремлені підрозділи юридичної особи, які мають банківські рахунки, ведуть окремий бухгалтерський облік своєї діяльності, складають окремий баланс за своїм місцем податкової реєстрації.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води бюджетна установа (у тому числі лікарня), у разі використання води для власних питних і санітарно – гігієнічних потреб, а також для приготування їжі у столових для працівників або харчоблоках для хворих

25.08.2011

У разі якщо бюджетна установа (в тому числі лікарня) використовує обсяги води виключно для власних потреб (в тому числі для приготування їжі у столових для працівників або харчоблоках для хворих), без отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, то така установа не є платником збору за спеціальне використання води. Якщо бюджетна установа (в тому числі лікарня) має договір на поставку води та використовує обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, то збір за спеціальне використання води обчислюється на загальних підставах, виходячи з усього обсягу фактично використаної води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води селищна рада, яка має на балансі свердловину, у разі видобування води (у тому числі на власній земельній ділянці) для надання мешканцям села?

25.08.2011

Селищна рада, яка має на балансі свердловину, з якої здійснюється видобування води (в тому числі на власній земельній ділянці), не є платником збору за спеціальне використання води за обсяги води, передані мешканцям села в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води СГ – власник приміщення (орендар – не бюджетна установа), у разі здійснення користування водою із свердловини, яка належить іншому суб’єкту господарювання?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання – власник приміщення або орендар, (не бюджетна установа), що користується водою із свердловини, яка належить іншому суб’єкту господарювання, є платником збору за спеціальне використання води у разі укладання договору на поставку води із власником свердловини (первинним водокористувачем). Без укладання договору на поставку води, збір обчислюється і сплачується власником свердловини (первинним водокористувачем).

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води ФО, яка провадить незалежну професійну діяльність (адвокат, нотаріус тощо) або ФОП, що здійснює використання води у власному або орендованому нежитловому приміщенні в багатоквартирному будинку?

25.08.2011

Оскільки фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність (адвокат, нотаріус тощо) не є фізичною особою – підприємцем, то така фізична особа не є платником збору за спеціальне використання води. Фізична особа – підприємець, що здійснює використання води у власному нежитловому приміщенні багатоквартирного будинку є платником збору за спеціальне використання води. У разі використання води фізичною особою - підприємцем у орендованому нежитловому приміщенні багатоквартирного будинку така фізична особа – підприємець є платником збору за спеціальне використання води за умови укладання договору на поставку води.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води ЮО, яка отримала право власності на частину будівлі та нежилі приміщення у багатоквартирному жилому будинку?

25.08.2011

Юридична особа, яка отримала право власності на частину будівлі і нежилі приміщення у багатоквартирному жилому будинку та безпосередньо використовує обсяги води є платником збору за спеціальне використання води у разі укладання договору на поставку води із постачальником води. У разі, якщо юридична особа, яка отримала право власності на частину будівлі і нежилі приміщення у багатоквартирному жилому будинку не має договору на поставку води, але використовує обсяги води, то платником збору за спеціальне використання води безпосередньо є постачальник води для такої юридичної особи.

Читати далі »

Хто є платником збору за спеціальне використання води, якщо СГ(в тому числі ті, які орендують приміщення в одній будівлі) мають договори на поставку води від комунального підприємства з встановленим обсягом використання води?

25.08.2011

Суб’єкти господарювання (в тому числі ті, які орендують приміщення в одній будівлі), що здійснюють використання води та мають договори на поставку води із комунальним підприємством – постачальником води є платниками збору за спеціальне використання води.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води житлово-комунальне підприємство, яке отримує від Водоканалу воду відповідно договору на поставку води для своїх потреб та для потреб мешканців та СГ багатоповерхових будинків, з яких житлово-комунальне

25.08.2011

Житлово-комунальне підприємство, яке отримує відповідно договору на поставку води від Водоканалу воду для своїх потреб та для потреб мешканців і суб’єктів господарювання багатоповерхових будинків, є платником збору за спеціальне використання води за обсяги фактично використаної ним води та за обсяги води, передані суб’єктам господарювання з урахуванням втрат води в їх системах постачання. За обсяги води, передані мешканцям багатоповерхових будинків, збір за спеціальне використання води не сплачується. При цьому, у разі укладання суб’єктами господарювання окремих договорів на поставку води із первинним водокористувачем - Водоканалом такі суб’єкти господарювання будуть окремими платниками збору за спеціальне використання води.

Читати далі »

Хто є платником збору за спеціальне водокористування за воду яка постачається на судна –СГ, який уклав агентські угоди з Судновласниками або Порт?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи є платником збору за водокористування СГ, який використовує вантажний самохідний і несамохідний флот та пасажирський флот?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води Водоканал у випадку видобування підземної води із власної свердловини (у т.ч яка передана йому на баланс від органів місцевого самоврядування) та постачанні води іншим СГ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Хто є платником збору за спеціальне використання води у разі передачі в оренду свердловини її власником?

25.08.2011

У разі отримання в оренду свердловини за договором оренди та використання водних ресурсів, орендар свердловини є водокористувачем та сплачує збір за спеціальне використання води за весь обсяг фактично використаної води.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води СГ, який купує у іншого СГ-первинного водокористувача мінеральну підземну воду (в цистернах та інших ємностях) для подальшого виготовлення з такої води напоїв?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який купує у іншого суб’єкта господарювання-первинного водокористувача мінеральну підземну воду у цистернах та інших ємностях та сплачує первинному водокористувачу за воду ціну, передбачену договором купівлі-продажу, є платником збору за спеціальне використання води в частині фактично використаних ним обсягів придбаної води у разі виготовлення з такої води напоїв.

Читати далі »

Хто є платником у випадку, коли ЮО (головне підприємство) має декілька "балансових" філій, які здійснюють використання води з різних або одного водних об’єктів (в т.ч. в місті з районним поділом), проте договори на поставку води з цих водних об’єктів закл

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

І. Чи є платником збору за спеціальне використання води бюджетна установа, яка не використовує обсяги води для здійснення господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, у разі здачі окремих пр

25.08.2011

При наданні в оренду приміщень бюджетною установою (орендодавцем) іншій бюджетній установі (орендарю), за умови якщо орендодавець не використовує обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, збір за спеціальне використання води за обсяги фактично використаної води такими установами не справляється. Якщо орендар (бюджетна установа) використовує обсяги води для здійснення господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, без укладання окремого договору на поставку води, а договір на поставку води має орендодавець (бюджетна установа), то платником збору буде бюджетна установа, що надала в оренду приміщення та здійснила постачання води за обсяги фактично використаної орендарем води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання.

Читати далі »

ІІ. Чи є платником збору за спеціальне використання води бюджетна установа, яка не використовує обсяги води для здійснення господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, у разі здачі окремих п

25.08.2011

Повна: (Початок див.І) Таким чином, при наданні в оренду приміщень бюджетною установою (орендодавцем) іншій бюджетній установі (орендарю), за умови якщо орендодавець не використовує обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальн...

Читати далі »

Чи справляється збір за спеціальне використання води за обсяги використаної води для благоустрою власної території СГ, що знаходиться у місті або іншому населеному пункті?

25.08.2011

Суб’єктами господарювання, що мають на балансі об’єкти благоустрою міста або населеного пункту (майдани, вулиці, проїзди, парки, сквери, бульвари, кладовища) та використовується вода для потреб зовнішнього благоустрою території міста або іншого населеного пункту, не справляється збір за спеціальне використання води за обсяги такої використаної води. Суб’єктом господарювання, який не є балансоутримувачем об’єкта благоустрою, за обсяги використаної води для благоустрою власної території, що знаходиться у місті або іншому населеному пункті, збір за спеціальне використання води справляється на загальних підставах.

Читати далі »

Чи є платником збору за спеціальне використання води СГ, який використовує воду, отриману шляхом забору з криниці?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який використовує воду, отриману шляхом забору з власної криниці, є первинним водокористувачем та платником збору за спеціальне використання води. У разі відсутності у суб’єкта господарювання дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води збір за спеціальне використання води обчислюється і сплачується у п’ятикратному розмірі.

Читати далі »

І. Чи повинна бюджетна установа сплачувати збір за спеціальне водокористування, якщо вода використовується такою установою для надання (виконання) будь - яких послуг за відповідну плату?

25.08.2011

Якщо бюджетна установа, організація використовує воду виключно для власних потреб, без отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах (тобто, не надає (не виконує) будь яких платних послуг із використанням води), то така установа не є платником збору за спеціальне використання води. У разі якщо бюджетна установа має договір на поставку води та використовує обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах (тобто, надає (виконує) будь - які послуги за відповідну плату), то збір обчислюється на загальних підставах, виходячи з усього обсягу фактично використаної води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання. Якщо бюджетна установа не має договору на поставку води, але використовує обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах (тобто, надає (виконує) будь - які послуги за відповідну плату), то збір за спеціальне використання води сплачує безпосередньо постачальник води для бюджетної установи на загальних підставах, виходячи з усього обсягу фактично використаної води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах постачання.

Читати далі »

ІІ. Чи повинна бюджетна установа сплачувати збір за спеціальне водокористування, якщо вода використовується такою установою для надання (виконання) будь - яких послуг за відповідну плату?

25.08.2011

(Початок див.І) Повна: Якщо бюджетна установа не має договору на поставку води, але використовує обсяги води для господарської діяльності, направленої на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах (тобто, надає (виконує) будь - які послуги за відповідну плату), то збір за...

Читати далі »

Чи є міський відділ освіти -бюджетна організація, яка має договір на поставку води, платником за спеціальне використання води, яка використовується в дошкільних закладах (дитячих садках), що знаходяться на його балансі, у разі отримання плати від батьків

25.08.2011

Міський відділ освіти - бюджетна організація, яка має договір на поставку води, яка використовується в дошкільних закладах (дитячих садках), що знаходяться на його балансі, у разі отримання плати від батьків на приготування їжі, є платником за спеціальне використання води за обсяги фактично використаної води на приготування їжі.

Читати далі »

З ким орендар (приміщення, будівлі тощо), що здійснює використання води, має укласти договір на поставку води: з орендодавцем (вторинним водокористувачем) чи з Водоканалом (первинним водокористувачем), з метою сплати збору за спеціальне використання води?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи є платником збору за використання води СГ (в т.ч. релігійна організація), що використовує воду отриману з природного джерела (струмок, джерело тощо)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи має право Водоканал бути самостійним платником збору за спеціальне використання води, за обсяги води переданої іншим СГ відповідно до заключних договорів на поставку води?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »